infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ya arkadaşlar Allah rızası için şu msjıma cevap verin.tüp bebekte 3 yıl evli olma şartı varmı ben ilk kez gitcem ve bişey bilmiyorum:KK43:
tüp bebeği bilmiyorum ama ben resmi olarak 2buçuk yıllık evliyken aşılama için rapor çıktı bence sen tüp bebek bölümündeki konulardan araştır canım ama farkolacağını sanmıyorm birde yaş şartı var 23 yaşıda olman lazım en az bende 23 yaşındayım sorunolmadı raporda 1 ayla yırttım

Bitik, çökük, kırık, yorgun ama inançlı umutluyum:KK11:duygularım savaşıyor vallao_Osen nasılsın canım
üzülmemeye çalış canım ama elde değil biliyorum rabbim yardımıcmız olsun inşallah bende depresyondayım tek umudum şuankanda çıkan 1.3 beta hcg pazartesi test tekrarlancak inşallah artık bebeğime kavuşurum 3 yıldır çok yoruldum

Âmin kızlar bugün ben de bitik durumdayım en yakın arkadaşım hamile, annesi, kayınvalidesi, eşi hepsi nazlıyor Sağolsun pek çocuktan konuşmak istemiyor ama oraya geliyor laf bir şekilde bugün Rabbimin beni sınadığını hissettim sebepsizse bunun başka açıklaması yok zaten.. Ama zor, ancak yaşayan bilir isyan olmasın diye ağlamak bile istemiyorum ama duygusallaşıyor insan...
Ah cnm seni cok iyi anliyorum ayni dert bizde de var malesef. Ben evlendigimden beri eltilerim toplam 11 kez bu duyguyu gozumun onunde yasiyorlar.bende esim de cok uzuluyoruz her hamilelik haberi her dogum haberi bize aci veriyor onlara belli ettirmiyoruz mutluluklarini paylasiyor gibi yapiyoruz ama eve gelince beni aglama tutuyor esim cok uzuluyor yapcak bisey yok onlari goren rabbim bizide goruyor elbet bizede gulecek

Kizlar asilamada 9.gunum. 3 gundur braz fenaa dicek sekilde bel agrisi cekiyorum. Neden oluyo bu iyimi kotumu o_O
herkeste beliritler farklıdır canım benm aşılamadan 1 hafta sonra kasığımda gerilme ağrıları oldu çok az bel ağrım aşılamam tutmuştu ama sonu gelemdi malesef inşalalah tutmuştur aşılaman

Ben de ööleyim:KK43:
bazne anlam vermeyrm enküçük kaynım 23 yaşında eşi 17 daha 3 aylık evliyken çocuğum olmuyor diye kıvrandılar ben hamile kaldım 3.yılıma yakın hayırlıolsun bile demedi kaynım kıskanç kıskanç haraketlerde bulundu çok üzüldüm ben düşük yaptım şimdi karısı 4 aylık hamile kader işte ama ben yinede kötü düşünmyrm allah herkesin kalbine göre versin

herkeste beliritler farklıdır canım benm aşılamadan 1 hafta sonra kasığımda gerilme ağrıları oldu çok az bel ağrım aşılamam tutmuştu ama sonu gelemdi malesef inşalalah tutmuştur aşılaman
Tesekkur ederim insallah tutmustur. Dilerim sen, ben, burda umutla yazisan tum arkadaslar diledigi haberi alirlar. Rabbim hepimize anneligi tatdirsin

üzülmemeye çalış canım ama elde değil biliyorum rabbim yardımıcmız olsun inşallah bende depresyondayım tek umudum şuankanda çıkan 1.3 beta hcg pazartesi test tekrarlancak inşallah artık bebeğime kavuşurum 3 yıldır çok yoruldum
Gönülden, kalpten AMİN canım. Biz bir yıldır uğraşıyoruz o bile yordu bizlerin tek dayanağı Allah'a olan inancımız, onun olduramayacağı hiçbir şey yok demekki böylesi hayırlı hakkımızda beklicez, isticez o verirse artık...

kızlar eğer ben hamileysem pazartesigünü yada salı belliolur inşallah bir dua var burada çok sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yaptığım onu vesile göreceğim birde soğankürünü
oduayı sizlerle paylaşacağım
benim dileiğim gerçekleşirse bu duayı herkesle paylaşacağm
dua hepimizn bildiği bir dua sadece yöntem farklı

Ah ah kizlar ben napayim o zaman kafayi nereye vurayim benim annem bile dogum etti iki yil once kiz kardesim oldu suan dillenmis bana diyor bebek getir bana teyze desin ben 5 yili bitirecem daha birsey yok hic hamile kalamadim o duyguyu cok merak ediyorum eltilerimi gorunce eriiiyyoooruuumm

Gönülden, kalpten AMİN canım. Biz bir yıldır uğraşıyoruz o bile yordu bizlerin tek dayanağı Allah'a olan inancımız, onun olduramayacağı hiçbir şey yok demekki böylesi hayırlı hakkımızda beklicez, isticez o verirse artık...

anlıyorum canım seni inşallah benm kadar beklemzsn sen alırsın yavrunu kucağına ben 3 yıldır buay artık yorulduğumu değil bittiğimi hissediyorum rabbim umudumu boşa çıkarmazda inşalalh hamileymdir eğer hamile değilsem aşılama olacağım 2.kez gebeliği 2 3 haftada olsa taddım ama kaybetmek çok zor inşallah ol der ve olur fazla bekletmeden yormadan inşallah sizde sorun nedir

Sen bunları yazarken ben de aşağıya sıralıyordum canım görmedim, demekki aynı anda aynı şeyleri hissedip benzerlerini yaşıyoruz:KK42:bu klübü açandan da Allah razı olsun dost diye anlatıyoruz ama insanlara zayıf noktanı belli etmiceksin, ya anlamıyorlar ya da kullanıyorlar. Ama bizler dert ortağıyız burada.. Hamile kaldığı halde hâlâ yazanlar var içimizde demekki en içten ifade ediyor burda herkes kendini farklı bir bağlılık oluşuyor.. Rabbim arayan herkese versin, buradaki bütün arkadaşları sevindirsin inşallah tez vakitte:KK43:
Aynen canimm..aminnn Rabbim kimseye aratmasin cok zorrr ... basim catliooooo regl olucam 2. Asilamm tutmadi hissediyorum ama iste bi umut agri kesici icmiorum... :KK43:

Ah ah kizlar ben napayim o zaman kafayi nereye vurayim benim annem bile dogum etti iki yil once kiz kardesim oldu suan dillenmis bana diyor bebek getir bana teyze desin ben 5 yili bitirecem daha birsey yok hic hamile kalamadim o duyguyu cok merak ediyorum eltilerimi gorunce eriiiyyoooruuumm
allah sana ve isteyen herkese biran önce yaşatsın inşallah buduyguyu banada tabi
canım ben hamile kaldım ama düşük acısıda çok zor önce mutluluktan göklere çıktım sonra düşkle beraber hızla yere çakıldım sanki piskolojim çok etkilendi hamile kalamdan önce düşükte olsa hamiel kalabildiğimi bileiym diye düşünyrdm ama düşünce çok zor oldu eksik dilek dilemeyn aklınızdan geçirmeyin

X