infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aynen rabbim tez vakitte nasip etsin. Bizde 4 aydir deniyoruz bu ay ovulasyon testi aldım sıkı takip ettim en son geçen cuma eşimle görüştük. Testimde 2 gün sonra pozitifti ve o ara küstük görüşme olmadi cumadan beri. Anlayacağın bu ayda boşa geçti herşey allahın takdiri işte kısmet olmadı bu ay bence

Aynen rabbim tez vakitte nasip etsin. Bizde 4 aydir deniyoruz bu ay ovulasyon testi aldım sıkı takip ettim en son geçen cuma eşimle görüştük. Testimde 2 gün sonra pozitifti ve o ara küstük görüşme olmadi cumadan beri. Anlayacağın bu ayda boşa geçti herşey allahın takdiri işte kısmet olmadı bu ay bence

Doktora göründünüz mü?

kızlar merhaba doktor kontrolümüzden geldik bebişimiz tek.... bunada hamdolsun biridi kaybolmuş kendiliğinden hayırlsı bakalım ikiz değil artık ,doktorun tecrübesi doğruymuş,neyse bi hafta ikiz heyecanı yaşamış olduk :KK51::anneadayı::emir_bebek::nazar:
canmmm olsun sıkma sakın canını allahım bebişine sağlık versin tombiş tombiş doğmayı nsip etsin inşallahhh :)

iyi aksamlar yoldaslar :) patlamaya hazr bomba gibyim heran patlayabilrim cok gerginim cok canm sikiliyo bu aksam saatler gecmiyo ruhum daraldi salavat getiriyorum kitap okuyam diyorum kendmi veremiyorum bata 20 gun var dha bu bekleyis bitiriyo beni 16.ay bu beklenen sebepsz infertilite beter biseymis :KK43:

kızlar merhaba doktor kontrolümüzden geldik bebişimiz tek.... bunada hamdolsun biridi kaybolmuş kendiliğinden hayırlsı bakalım ikiz değil artık ,doktorun tecrübesi doğruymuş,neyse bi hafta ikiz heyecanı yaşamış olduk :KK51::anneadayı::emir_bebek::nazar:
Allahım bebişini kucağına almayı nasip etsin annelik duygusunu yaşıyacaksın Allah yardımcın olsun inşallah rahat bi hamilelik geçirirsin

iyi aksamlar yoldaslar :) patlamaya hazr bomba gibyim heran patlayabilrim cok gerginim cok canm sikiliyo bu aksam saatler gecmiyo ruhum daraldi salavat getiriyorum kitap okuyam diyorum kendmi veremiyorum bata 20 gun var dha bu bekleyis bitiriyo beni 16.ay bu beklenen sebepsz infertilite beter biseymis :KK43:

Aynen canim ya 14 aydir gelmedi bebek bir turlu. Bu ayda olmazsa rahim filmi cektircem sen cektirdinmi. Cok zormus sebepsiz infertilite ya. Rabbim sabir versin. Benimde sinirlerim bozuk namazdan sonra dua edemedim oylece aglayip durdum. Rabbim sen gonlumuzdekini biliyorsun. Meleklerimizi gonder.

umarım hamilelikle sonuçlanır ..benim bu ay umudum yok,baksana yumurtlayıp yumurtlamadığım bile belli değil:KK43:iyice senaryolar yazmaya başladım kafamda :KK43:.sizlerden güzel haber bekliyorum :)
Âmin canım hepimiz için, belki gözden kaçmıştır. belli olmaz sıkma canını...

Kizlar ya kzfayi yedim bn iyice moral motivasyon sifir algi iyice dustu.. col hizli kilo almaya basladim bn liseden beri 46 -48 kiloydum 27 yasim biticek 3 yil bitti evliyim 4-5 ay icinde 4-5 kilo aldim :KK43: cok moralim bozukk.. bu ilaclardan sanirim kilom hic degismiodu :KK43:
sorma canım bu hormon ilaçları mahfetti bizi yaa gören ne çok kilo almışsın diyo :KK43:

inss kizlarrrrrrrrrrrrrrrr bende 9 senelik evliyim tüp bebege basladikk suan menopu yumurta gelistirici kulaniyorum ilk lucrinle basladikk ilk denememmm rabbim hepmize bu duyguyu yasatsin insssss pko hastasiyimm dualrinizi bekliyorumm yumurta gelisimim zor benimdeee
inş olur bu sefer sizin de .bu arada tüp bebekte 3 yıl şartı varmı yani en az 3 yıl evli olma şartı

Aynen canim ya 14 aydir gelmedi bebek bir turlu. Bu ayda olmazsa rahim filmi cektircem sen cektirdinmi. Cok zormus sebepsiz infertilite ya. Rabbim sabir versin. Benimde sinirlerim bozuk namazdan sonra dua edemedim oylece aglayip durdum. Rabbim sen gonlumuzdekini biliyorsun. Meleklerimizi gonder.
Âmin kızlar bugün ben de bitik durumdayım en yakın arkadaşım hamile, annesi, kayınvalidesi, eşi hepsi nazlıyor Sağolsun pek çocuktan konuşmak istemiyor ama oraya geliyor laf bir şekilde bugün Rabbimin beni sınadığını hissettim sebepsizse bunun başka açıklaması yok zaten.. Ama zor, ancak yaşayan bilir isyan olmasın diye ağlamak bile istemiyorum ama duygusallaşıyor insan...

Âmin kızlar bugün ben de bitik durumdayım en yakın arkadaşım hamile, annesi, kayınvalidesi, eşi hepsi nazlıyor Sağolsun pek çocuktan konuşmak istemiyor ama oraya geliyor laf bir şekilde bugün Rabbimin beni sınadığını hissettim sebepsizse bunun başka açıklaması yok zaten.. Ama zor, ancak yaşayan bilir isyan olmasın diye ağlamak bile istemiyorum ama duygusallaşıyor insan...
Canimm seni cok cok iyi anliyorum liseden (2001) iki arkadasim vzr gorustugum en samimi arkadaslarim biri bnden 1 yil sonra evlendi 7 ayllik cocugu.. digeri gecen yil 2 yil sonra gecn yil evlndi 6 aylik hamile...
ve yine liseden bi arkdsim ayni gun evlndil 2. Cocugu 4 ayina girdi...
:KK43:

Yakın görüştüğümüz arkadaşımın onbir aylık kızı var. beni dün aradı kızlar, hasta olmuş aslında olmasa da hoşuna gidermiş artık ikinciyi düşünebilirmiş. Durduk yerde konuştu konuştu, sanki bana haber verdiğini, sen birinciyi bekliyorsun ama ikinciyi duyarsan bizden şaşırma demeye çalıştığını hissettim ve çok çooook incindim, üzüldüm.
Yarın,yine aynı gruptan arkadaşım doğum yaptı, birlikte gideceğimiz arkadaş hamile daha 5 aylık evliler( normal yoldan çocuğunuz olmaz diyordu doktor), okuldan iki arkadaş hamile birisi çok yakın arkadaşım bugün birlikteydik Napayım ben napayım:KK43::KK42: Sadece sana sığınıyorum Rabbim ama kalbim acıyor lütfen en hayırlı şekilde nasip et bana da anne olmayı..

Canimm seni cok cok iyi anliyorum liseden (2001) iki arkadasim vzr gorustugum en samimi arkadaslarim biri bnden 1 yil sonra evlendi 7 ayllik cocugu.. digeri gecen yil 2 yil sonra gecn yil evlndi 6 aylik hamile...
ve yine liseden bi arkdsim ayni gun evlndil 2. Cocugu 4 ayina girdi...
:KK43:
Sen bunları yazarken ben de aşağıya sıralıyordum canım görmedim, demekki aynı anda aynı şeyleri hissedip benzerlerini yaşıyoruz:KK42:bu klübü açandan da Allah razı olsun dost diye anlatıyoruz ama insanlara zayıf noktanı belli etmiceksin, ya anlamıyorlar ya da kullanıyorlar. Ama bizler dert ortağıyız burada.. Hamile kaldığı halde hâlâ yazanlar var içimizde demekki en içten ifade ediyor burda herkes kendini farklı bir bağlılık oluşuyor.. Rabbim arayan herkese versin, buradaki bütün arkadaşları sevindirsin inşallah tez vakitte:KK43:

benmde çevremde ben hariç herkes hamile yada çocukları var bir ben yalnızım

X