infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

çok şükür ozmaan vaktini beklidr canım herhangi bir tedaviolmadan umudnu yitirme ilacı var iğnesi var aşılaması var tüpü var allah muhtaçetmeden verisnde umutluol ya ben hamileolmazsam tekrar aşılama deneycm olmazsa tüp yolu görnr daha beterlerini düşün ve umutluol ben kendmden kötülerini düşünp kendime geliyrm
Doğru tabi orası ööle, ama bu da dipsiz bir kuyu.. Siz de problem nedir canım

Valla Ayşecim arkadaşlarla bile zor eltiler daha fenadır Allah sabır versin:emir_bebek:görümcemin 9 yaşında bir kızı var o da benimle yarışıyor ama ikimizde yapamıyoruz:KK48::KK48:
hic sorma cnm ya hepsindede sansa 4 er tane var bi cocuk sevgisi kaplamis anlamiyorum

Bide mikroenjksiyo dene dediler asilamn tutmadiysa.. o nasil asilamadn farki ne
cnm mikroenjeksiyon yumurtanin icerisine sperm direk enjekte ediliyor .asilamada ise sadece sperm rahimin icine birakiliyor yumoslarla pasalar kendi yolunu kendi bulursa ne aalaa yani anliycagin normal gebelik gibi

ayşecim sizde sorun nedr tedavioldnmu hç
evet cnm yasim 21 esiminde 32 fransada yasiyorum 4 yillik evliyim sorunumuz galiba esimle alakali kabullenmesede uc doktora danistim ucude benim sorunumun olmadigini soyluyor esimde sperm hareketsizligi varmis gecen ay asilama yaptik tutmadi bu ay bekliyorum karar veremedim tekrarlasammi tupe mi gecsem burda islemler biraz zor dilde bilmiyorum fazla.bakalim presedurleri bekledik 3 yillik evlilik sart dediler ama yasimda kucuk ne yapicam bilmiyorum ayrica cnm turkiyeyede 4 yildir hic gelemedim gurbet cok zoooorrrr anlatamam hasretim hat safffada dayanamiyorum bari bi yavrum olsa onla oyalanirim ufff 3 eltim var hepsinde 4 er tane var dogumlarina hamileliklerine sahit olmak ne kadar zorrrr bilemezsiniz

evet cnm yasim 21 esiminde 32 fransada yasiyorum 4 yillik evliyim sorunumuz galiba esimle alakali kabullenmesede uc doktora danistim ucude benim sorunumun olmadigini soyluyor esimde sperm hareketsizligi varmis gecen ay asilama yaptik tutmadi bu ay bekliyorum karar veremedim tekrarlasammi tupe mi gecsem burda islemler biraz zor dilde bilmiyorum fazla.bakalim presedurleri bekledik 3 yillik evlilik sart dediler ama yasimda kucuk ne yapicam bilmiyorum
Bizde 3 bitti evliyiz ilk asilama tutmadi gecn ay.. bu aykide malesef tutmadi gibi.. esimde ayni sikinti hareketli sayi biraz dusuk..bnde sorun yok .. bnde 27 bitck canim

evet cnm yasim 21 esiminde 32 fransada yasiyorum 4 yillik evliyim sorunumuz galiba esimle alakali kabullenmesede uc doktora danistim ucude benim sorunumun olmadigini soyluyor esimde sperm hareketsizligi varmis gecen ay asilama yaptik tutmadi bu ay bekliyorum karar veremedim tekrarlasammi tupe mi gecsem burda islemler biraz zor dilde bilmiyorum fazla.bakalim presedurleri bekledik 3 yillik evlilik sart dediler ama yasimda kucuk ne yapicam bilmiyorum
canım eşin ilaç kullanmıyormu benm eşimdede ilk başlarda haraket problemi vardı klomen+evicap+l arginine toz kullandı çok şükür 4 5 ayda düzeldi bende 23 yaşındayım eşim 36 bende eşim için çok isityorum biranönce olsun diye sen rahim filmi çektirdinmi

bende yumurtlama problemei var yılda 1 olursa kendiliğinden olur ilaçla büyğmedi yumurtlar hiç 3 kutu iğneyle tek yumurtam oldu aşılaamda
Doğal kürler falan da deneseydin canım, belki faydası olur. Bizim arkadaşta kis, miyom, adet düzensizliği, yumurta sorunu ne ararsan vardı ilk denemede hamile kaldı canım. Rabbim yeterki ol desin doktoru bile şaşırmış senin doğal yolla hamile kalman imkansızdı diye

Kizlar basim catliooo sikinti stresten keske bugun bi tahlil yaptrsaydim yiyip durdum kendimi kasiklarimda saka gibi pskljk mi ne kac gundur kesintisiz agrio
ay gecen ay ben oyleydim cnm cok dusunmekten oluyor ya bide ilaclardan kaynaklaniyordur allah yardimcimiz olsun yiprandik bu yasta arkadasim

Doğal kürler falan da deneseydin canım, belki faydası olur. Bizim arkadaşta kis, miyom, adet düzensizliği, yumurta sorunu ne ararsan vardı ilk denemede hamile kaldı canım. Rabbim yeterki ol desin doktoru bile şaşırmış senin doğal yolla hamile kalman imkansızdı diye
buay soğankürü yaptm canım baklım sonuç salı kesinçıkar inşallah olumludur

canım eşin ilaç kullanmıyormu benm eşimdede ilk başlarda haraket problemi vardı klomen+evicap+l arginine toz kullandı çok şükür 4 5 ayda düzeldi bende 23 yaşındayım eşim 36 bende eşim için çok isityorum biranönce olsun diye sen rahim filmi çektirdinmi
evet rahim filmim temiz cnm esimede proxeed diye bi ilac veriyorlar tedavi suresince ucuncu kutuya gececeyizz ilerleme var diyorlar blemiyorum keciboynuzu verdim bu ay meryem sureside okuyorum hayirlisiyla

evet rahim filmim temiz cnm esimede proxeed diye bi ilac veriyorlar tedavi suresince ucuncu kutuya gececeyizz ilerleme var diyorlar blemiyorum keciboynuzu verdim bu ay meryem sureside okuyorum hayirlisiyla
inşallah faydasıolur canımmm

X