infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

evet cnm yasim 21 esiminde 32 fransada yasiyorum 4 yillik evliyim sorunumuz galiba esimle alakali kabullenmesede uc doktora danistim ucude benim sorunumun olmadigini soyluyor esimde sperm hareketsizligi varmis gecen ay asilama yaptik tutmadi bu ay bekliyorum karar veremedim tekrarlasammi tupe mi gecsem burda islemler biraz zor dilde bilmiyorum fazla.bakalim presedurleri bekledik 3 yillik evlilik sart dediler ama yasimda kucuk ne yapicam bilmiyorum ayrica cnm turkiyeyede 4 yildir hic gelemedim gurbet cok zoooorrrr anlatamam hasretim hat safffada dayanamiyorum bari bi yavrum olsa onla oyalanirim ufff 3 eltim var hepsinde 4 er tane var dogumlarina hamileliklerine sahit olmak ne kadar zorrrr bilemezsiniz
Ayşecim kesinlikle ama kesinlik keçîboynuzu kürü yap... Eşimin hareketliliği %33tü, kürle %45e çıktı devam ediyoruz küre hala. % 30 yeterli diyor doktorlar ama şansı arttıralım.. Birde eşin sigara kullanmıyorsa taze havuç suyu içir

Ayşecim kesinlikle ama kesinlik keçîboynuzu kürü yap... Eşimin hareketliliği %33tü, kürle %45e çıktı devam ediyoruz küre hala. % 30 yeterli diyor doktorlar ama şansı arttıralım.. Birde eşin sigara kullanmıyorsa taze havuç suyu içir
cnm keci boynuzunu deniyorum doktor dediki pekmezinide alin iyi beslensin kuriyemiis falanda aldim ama havuc suyu neye yarar nasil yapayim biliyorsan ?

Kızlar çok utanıyorum :oops:ama bişey sorcam sözlere eşinizle ilişkiyi yaşarken ilkindemi degerlendiriyosunuzo_O yoksa ilki ikincisi falan önemli değilmi yani ilkindemi sperm sayısı daha cok oluyo yoksa ikincisinde falan önemli oluyomu acaba bilginiz varmı :oops:

cnm keci boynuzunu deniyorum doktor dediki pekmezinide alin iyi beslensin kuriyemiis falanda aldim ama havuc suyu neye yarar nasil yapayim biliyorsan ?
Normal havucun suyunu sıkıp, taze içiriyorsun canım. Keçiboynuzuyla birlikte yapmayın diyor Saraçoğlu ama yapanlar da varmış. Sigara kullandığı için ben yapmıyorum eşime.
İyi geceler ben de uyucam artık kızlarEn Büyük KK:emir_bebek::KK55:

Kızlar çok utanıyorum :oops:ama bişey sorcam sözlere eşinizle ilişkiyi yaşarken ilkindemi degerlendiriyosunuzo_O yoksa ilki ikincisi falan önemli değilmi yani ilkindemi sperm sayısı daha cok oluyo yoksa ikincisinde falan önemli oluyomu acaba bilginiz varmı :oops:
Canım ikisini de değerlendirmek lazım bence kalkma hiç ayağa özel olacak ama inanki ben gusülümü bile sabaha bırakıyorumo_O

Canım ikisini de değerlendirmek lazım bence kalkma hiç ayağa özel olacak ama inanki ben gusülümü bile sabaha bırakıyorumo_O
Aynen canım bende öyle yapıyorum.. ama bazen ilki dışarı gidiyo :oops: merak ettim herkes benim gibi mi yapıyor diye

Aynen canim ya 14 aydir gelmedi bebek bir turlu. Bu ayda olmazsa rahim filmi cektircem sen cektirdinmi. Cok zormus sebepsiz infertilite ya. Rabbim sabir versin. Benimde sinirlerim bozuk namazdan sonra dgunua edemedim oylece aglayip durdum. Rabbim sen gonlumuzdekini biliyorsun. Meleklerimizi gonder.
gunaydin
arkadsm gecen ay cektirdim bende hamd olsun bisey cikmadi esimunde bnmde herseyim temz hcbiseyimz yok bu ay asilama yapcakti prosedur geregi baklm bi kac ay dha deneyelim olmazsa yaptrcaz.bence hemn cektir hsg ni ben kosarak gitmustum resmen filme

Ben ağustosta gitmiştim bir sıkıntı varmı diye doktorum hiç bir şey yok çalışmaya devam 8 ay bana gelmeyin dedi. Bende sabır ve tevekkülle bekliyorum cnm

Ya eşin? Bende 15 ay boyunca gidip geldim doktora hiç sorun çıkmadı en son eşimden test istediler.. öyle ortaya çıktı sorunumuz

X