infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Merhaba canım, ovulasyon testini günde iki defa, aynı saatlerde mi yapıyorsun? Çalışıyorum nasıl ayarlıcam karar veremedim.. İki defa yaptım, negatif bende de, bugün 12. gün 27-28 günlük periyotlarda hasta olurum genelde Allahım bu pozitifleri hiç göremicek miyim beno_O
Merhaba ben 2 defa yapamıyorum. Benimde hala silik.artk test yapmak bile içimden gelmiyo ama denemeleri devam ediyorum. Pes etme çalışmlara devam

ben 2 kere aşılama oldum ama negatif.sebepsiz infertilite.doktorlar tüp bebek diyor
Durumunuz varsa deneyin cnm dualarıma gözü yolda olan bütün insanları katıyorum inş olur bu arada kür uygula eşinede kendinede. Meryem suresi oku- okut ben başladım bu ay Allah yardımcımız olsun

Sersem tavuk gibiyim ya basim sersem donuo mu desem..belirti olarak solemiorum daha erkn ama neyin nesi bu bikac gundur anlamadim merdivnlerdede dusme tehlikesi atlattim bikac kere dua edin bana :) bende ediyorum canim

Sersem tavuk gibiyim ya basim sersem donuo mu desem..belirti olarak solemiorum daha erkn ama neyin nesi bu bikac gundur anlamadim merdivnlerdede dusme tehlikesi atlattim bikac kere dua edin bana :) bende ediyorum canim
İnş hamilelik habercisidir bunlar hadi bakalım hayırlısı olsun

Esescim, ne kadar yakınız ben de Antalya Gazipaşadayım:-):KK33:Öğretmenim burda, eşim buralı..
Önce Mihriye Hanım'a gitmîştim memnun kalmadım, haftaya Mahmut beye başlıcam daha iyi sanırım Sen neler duydun gerçekten iyi bir doktor mu acaba.. Yoksa Şubat tatilinde Antalya'ya gidcez inşallah gerek kalmaz

Aaa çook yakınmışız cnm ..
Mihriye hanımı duydum evet ..
Mahmut kim bilmiyorum cmm..
Amin inşallah. .
başkEntte aşılama oldum tutmadı. .

sagol canim erken diye oyle kondurmuyorum ama inslh
Slm canım bende cuma aşılama yaptım o masadan kalktığım dan beri kasıklarımda batma var sende de var mı birde afedersin lavaboda peçeteye kahverengi bir akıntı oldu yaptıgım günden bu yana bir rahat günüm olmadı misafir gelen giden birde belim çok agrıyor

mrb bende dostinex kullandim hormon duzenleyicidir o. :KK54:birde kisti kafana takma hamilelik olusmayinca folikuller kiste donusuyor adet oluncada disari atiliyorlar merak etme benimde oyle olmustu ozellikle asilama tedavisi sirasinda doktorum diyorki surekli igne ilac tedavisi uygulamayalim kistler dokulsun diyor. tedavileri ust uste gormuyorum ara veriyorum mesela 2 adet suresi hic bisey kullanmiyorum kist buyumesin icim temizlensin diye ( sende oyle yap )istersen sogan kurude uygulayabilirsin faydasini gorenler cookk.
Daha ilk muayenem canım benim senin ne kadardır olmuyor yada var mı kuzum bebiş:110::110::110:

Slm canım bende cuma aşılama yaptım o masadan kalktığım dan beri kasıklarımda batma var sende de var mı birde afedersin lavaboda peçeteye kahverengi bir akıntı oldu yaptıgım günden bu yana bir rahat günüm olmadı misafir gelen giden birde belim çok agrıyor
Yavrum ya öyle bi günde niye yatırtmadılar seni canım ya yatsan daha ii olurdu:KK11:

Yavrum ya öyle bi günde niye yatırtmadılar seni canım ya yatsan daha ii olurdu:KK11:[/QUOTE. Hiç misafirim bitmedi o yetmediği gibi amcamlar geldi Almanya'dan onlar gitti bugun akşam yemege misafir o gitti başkaları çaya geldi belim Kırıldı vAllahi

Hayirli olsun canim evet bendede var ilkinde hep soldaydi simdi bazen sol bazen sagda... bazen adetliymisim gibi bi agri..kahverengi leke hic gelmedi ilkindede bundada.. bunda masadn kalkinca suyla karisik cok cok az kan sizdi.. sonrasinda hicbirsey..ama ilkinde baya yattim bundada yormuyorum kendimi canm dikat et

kuzum yakın büyük kimse yokmu yani bilmiyo mu kimse aşılama yaptığınızı devamlı yatsan sanada ii olur yavrum sonucta sıkıntılı şeyler bunlar :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

Sagol canim Allah razi olsun kabul etsin
..duygularim cok degisken bu sabh o enerji ile uyanamadim ruyamda sadece ses hatirliom yer mekan vea kimin sesi bilmiorum ama sole bi cumle hatrliorum sadece senin cocugun olmicak dedi :KK43:
rüyalar genelde tersine çıkar canım üzme kendini

Hayirli olsun canim evet bendede var ilkinde hep soldaydi simdi bazen sol bazen sagda... bazen adetliymisim gibi bi agri..kahverengi leke hic gelmedi ilkindede bundada.. bunda masadn kalkinca suyla karisik cok cok az kan sizdı.. sonrasinda hicbirsey..ama ilkinde baya yattim bundada yormuyorum kendimi canm dikat et
. Benimde ara ara kasıklarımda batma var beni masada 10 dakka beklettiler kalktığımda da hiç Sıvı gelmedi bende ilk aşılamada üç gün yattım ama boşuna yatmıştım çünkü o zaman iki tüpümünde kapalı oldugunu bilmiyordum hayırlı güzel sonuçlar alırız inşallah hepimiz

kuzum yakın büyük kimse yokmu yani bilmiyo mu kimse aşılama yaptığınızı devamlı yatsan sanada ii olur yavrum sonucta sıkıntılı şeyler bunlar :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:
canım benim zaten ne benim ne eşimin ailesi yok burda eşimde kimse bilsin istemedi ben de söylemedim zaten aşılamaya birincide ikna etmem zor oldu ikincide direk hastahanede ona söylemeden evet yapıyoruz dedim o yüzden kimse bilsin istemiyorum dedi bende pek Söylemek istemiyorum çünkü etrafımda ki insanlar zaten bir acınacak bir şey varmış gibi bakıyorlar sinir ediyorlar ailelerimizede söylemedim kimsenin bilmemesi benim sinirlerim için daha iyi olacak

şun anda ikzmiş ama dr. biri düşer dedi ,inşallah düşmezz ..... iki tanee :KK68::KK68::KK68: darısı bütün isteyenlerin başına
Canım benim ne güzel ikizzzzz Allahım saglıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kötü düşünme bebişlerin annelerini bırakmazlar :KK68::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

X