infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

amin canımmm inşlallh darısı başınıza:KK68:
Canim sayfada ilk konustugum arkadaslarimdasin:KK5: son gunlerde bizlerle paylastigin haberler superrrrr :KK73::KK73::KK73:
Ve Allahin izni ile inslh bundan sonra hep guzel haberlerini alicaz..:KK36:
:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::anneadayı::nazar:Ikiz olmalarinada cok sevindimmmmm... Masallah..
Rabbim ikisinde hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsn canim..

ayyyyyy inşallah hayırlısyla ikside tutunur:KK71: nolur dua edin bize ..... darısı başınıza :KK68::KK68:
hayırlı uğurlu olsun canım hamileliğin çok sevindim. İnşallah hayırlısıyla iki evladınıda kucağına alırsın.
İnşallah rabbim burada bulunan ve isteyen herkese nasip etsin. :)

17. ayımızda nasip etti RABBİM çok şükür , darısı başınıza hepinize dua ediyorum en yakın zamanda isteyen herkese nasip olur inşallah ,iki defa çatlatma iğnesiyle tedavi olmuştum olmadı,bi tüpümn tıkalı olduğunu söledi dr. ..hsgnin 3. ayında doğal yolla kaldım çok şükür
s
ayrıca internet hesaplamasına göre 24 kasımla 29 kasım verimli diyor benim kafam karıştı sat 15 kasım bat 13 aralık napmalı devammı sence?
valla benim de kafam çok karışık bugün de silik çıktı.bat 8 aralık ama ben hala yumurtlamadım testlere göre.zaten adetlerim her zaman düzenli olmuyor ...ben devam edicem teste canım çift çizgyi görene kadar..sen de devam et..gün aşırı da çalışma var tabi ihmal etmeden :)

benim teste daha 2 saat var cnm. bakalm ne çıkıcak :KK43: çalışmaktan perişanız valla eşimde bende :KK22::eek: o değilde artık sırf adı çocuk işi oldu nolur bilmem herkes bu laboquickten pek mutlu ama ben daha mübarek çizgiyi yakalayamadım yaf
polen kullan tavsiye ederim çalışmaktan perişanız dedin ya..bana çok iyi geldi.belki özel konular ama ..:KK43: hem istek konusunda hem de enerji veriyor :)

Kızlarr merhaba ,

Dün gittim muayene oldum testler yapıldı sol yumurtalığımda 4 cm kits çıktı bide süt hormonum 62.04 çıktı yüksek dedi doktor Dostinex 0.5 mg verdi kistini takip edeceğiz bi daha ki adet gününde bakıcaz önemli bişey yok dedi böyle olan var mı kist diyince kafam karıştı :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
mrb bende dostinex kullandim hormon duzenleyicidir o. :KK54:birde kisti kafana takma hamilelik olusmayinca folikuller kiste donusuyor adet oluncada disari atiliyorlar merak etme benimde oyle olmustu ozellikle asilama tedavisi sirasinda doktorum diyorki surekli igne ilac tedavisi uygulamayalim kistler dokulsun diyor. tedavileri ust uste gormuyorum ara veriyorum mesela 2 adet suresi hic bisey kullanmiyorum kist buyumesin icim temizlensin diye ( sende oyle yap )istersen sogan kurude uygulayabilirsin faydasini gorenler cookk.

izmir cnm 25 yasındayım.2,5 yıllık evlıyım bende.2 yıldırda korunmasız ılıskı ama sonuc yok bu ay ılk asılamam yapıldı.değişik yemekler yapmayı bende cok sevıyorumm...fakat fırsat buldukca haftaıcı çalıstığım için pek fırsat bulamıyorum.
ay cnm izmirin neresindesin ailem orda ben hasretim izmirin kokusuna yurtdisina gelin geldim oralara kavussaydim insaallah

Inslh ilki daha heycanliydi.. bu gitigimiz gun heycanliydik ve daha umutlu gitti ama bnm ilki olmadigi icin heycanim pek yok.. inslh guze haber aliriz bir onceki kasim adt tarihin ne di canim bide asilama tarihin..benim 11.11 asilama 24.11
OLUCAK olacak bu sefer olacak rahat ol bizlerede umut ol tatlim

canım bende antepte otruyorum istersen kendi doktorumu tavsiye edebilirim sana eğer istersen

inşallah olur canım biranönce ben pazartesi yada salı günü test yaptıracağım ama hiç umudm klmadı belirti yok hiç hayırllısı artık olmazsa tekrar aşılama olurum sanırım
Hemen öyle düşünme dur bakalım bizim umutlarimiza ne oldu :KK66:

ben yine adet oldum.artık normal yollardan gebe kalamayacağımı anlıyorum ve tüp bebeğe doğru yaklaşıyorum.yeni bat belirtmek bile istemiyorum.umutla beklemede yaz esescim

ben yine adet oldum.artık normal yollardan gebe kalamayacağımı anlıyorum ve tüp bebeğe doğru yaklaşıyorum.yeni bat belirtmek bile istemiyorum.umutla beklemede yaz esescim
oyle deme hic belli olmaz cnm neler yaptin ki once asilama dene sonra tup. belkide yilbasinda hamilelik haberini aliriz . umut fakirin ekmegidir .adet olmakta guzel bisey. sonucta temizlensin icin diger aya bebisine hazirlansin:emir_bebek: calismalara devammmm tedavinide ihmal etme git. sifa nerde saklidir bilinmez

17. ayımızda nasip etti RABBİM çok şükür , darısı başınıza hepinize dua ediyorum en yakın zamanda isteyen herkese nasip olur inşallah ,iki defa çatlatma iğnesiyle tedavi olmuştum olmadı,bi tüpümn tıkalı olduğunu söledi dr. ..hsgnin 3. ayında doğal yolla kaldım çok şükür
Kuzummmnn benim çok sevindim ikiz mi:KK49::KK76: nasıl öğrendin ne güzel bi duygudur şimdi yaaaa çok sevindimmmm Rabbim bizede nasip etsin inşallah:KK60::KK68::KK68:

polen kullan tavsiye ederim çalışmaktan perişanız dedin ya..bana çok iyi geldi.belki özel konular ama ..:KK43: hem istek konusunda hem de enerji veriyor :)
Merhaba canım, ovulasyon testini günde iki defa, aynı saatlerde mi yapıyorsun? Çalışıyorum nasıl ayarlıcam karar veremedim.. İki defa yaptım, negatif bende de, bugün 12. gün 27-28 günlük periyotlarda hasta olurum genelde Allahım bu pozitifleri hiç göremicek miyim beno_O

oyle deme hic belli olmaz cnm neler yaptin ki once asilama dene sonra tup. belkide yilbasinda hamilelik haberini aliriz . umut fakirin ekmegidir .adet olmakta guzel bisey. sonucta temizlensin icin diger aya bebisine hazirlansin:emir_bebek: calismalara devammmm tedavinide ihmal etme git. sifa nerde saklidir bilinmez

ben 2 kere aşılama oldum ama negatif.sebepsiz infertilite.doktorlar tüp bebek diyor

X