infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Arkadaslar moralim cok bozuk isten izin aldim eve geldim 17 kasimda asilama oldum gecen ay 2 kasimda adet olmustum normalde 2 aralikta en gec adet olmam gerek ki benim genelde 1-2 gun once olur cuma hafif pembe lekelenme oldu sonradsinda hicbisey yok cumarteseinden beri de ara ara hafif kahverengi akinti ve lekelenme var cok korkuyoru. Daha once dis gebelik yasamistim yine dış gebelik veya düşük olabilir mi sizce ama hic agrım yok sadece arada adet sancisi gibi sanci oluyor karnimda kan tahlili verdi. 4 de cikicakmis offf beklemek cok zor sizce bu lekelenmeler kotu birseyib habercisimi

Arkadaslar moralim cok bozuk isten izin aldim eve geldim 17 kasimda asilama oldum gecen ay 2 kasimda adet olmustum normalde 2 aralikta en gec adet olmam gerek ki benim genelde 1-2 gun once olur cuma hafif pembe lekelenme oldu sonradsinda hicbisey yok cumarteseinden beri de ara ara hafif kahverengi akinti ve lekelenme var cok korkuyoru. Daha once dis gebelik yasamistim yine dış gebelik veya düşük olabilir mi sizce ama hic agrım yok sadece arada adet sancisi gibi sanci oluyor karnimda kan tahlili verdi. 4 de cikicakmis offf beklemek cok zor sizce bu lekelenmeler kotu birseyib habercisimi​
Kimse yok sanirim:KK43:( benzer durum yaşiyan bilen kimse yok mu lutfennn yardim edin 4 e kadar beklemek cok zor :KK43:

. Benimde ara ara kasıklarımda batma var beni masada 10 dakka beklettiler kalktığımda da hiç Sıvı gelmedi bende ilk aşılamada üç gün yattım ama boşuna yatmıştım çünkü o zaman iki tüpümünde kapalı oldugunu bilmiyordum hayırlı güzel sonuçlar alırız inşallah hepimiz​
Inslh dedigin gibi hayirli guzel haberler aliriz 2. De beni baya yayirdi dr um hatta hemsiresi kaldiriyim mi dedi yok yatsin dedi.. icimde hic bir his yok..gecen hafta bugun yapilmisti onumuzdeki hafta bugunde bat.. bakalim

Slm canım bende cuma aşılama yaptım o masadan kalktığım dan beri kasıklarımda batma var sende de var mı birde afedersin lavaboda peçeteye kahverengi bir akıntı oldu yaptıgım günden bu yana bir rahat günüm olmadı misafir gelen giden birde belim çok agrıyor
Merhaba canım bende cuma günü aşılama yaptırdım. Ancak o kahve rengi akıntı bende çarşambadan başladı, cuma günü bile vardı doktora söylediğimde normal demişti. dinlenmen lazım bide 1 hafta boyunca hiç iş felan yapma zaten 3 gün yatman gerekiyodu. Allah inşallh hepimize nasip eder

Arkadaslar moralim cok bozuk isten izin aldim eve geldim 17 kasimda asilama oldum gecen ay 2 kasimda adet olmustum normalde 2 aralikta en gec adet olmam gerek ki benim genelde 1-2 gun once olur cuma hafif pembe lekelenme oldu sonradsinda hicbisey yok cumarteseinden beri de ara ara hafif kahverengi akinti ve lekelenme var cok korkuyoru. Daha once dis gebelik yasamistim yine dış gebelik veya düşük olabilir mi sizce ama hic agrım yok sadece arada adet sancisi gibi sanci oluyor karnimda kan tahlili verdi. 4 de cikicakmis offf beklemek cok zor sizce bu lekelenmeler kotu birseyib habercisimi​
Kimse yok sanirim:KK43:( benzer durum yaşiyan bilen kimse yok mu lutfennn yardim edin 4 e kadar beklemek cok zor :KK43:
canim benim sakin..bnim malesef bir bilgim yok hic hamile kalmadim 2. Asilamam 1 hafta oldu ..kahverengi akinti benim sadece regl bitiminde gelir baska hic denk gelmedim..asilaman tutmamusmiydi tahlil yapmismiydin..hamile olabilirmisin

canim benim sakin..bnim malesef bir bilgim yok hic hamile kalmadim 2. Asilamam 1 hafta oldu ..kahverengi akinti benim sadece regl bitiminde gelir baska hic denk gelmedim..asilaman tutmamusmiydi tahlil yapmismiydin..hamile olabilirmisin​
Ah canim oyle zor ki sakin olmak iş yernde duramadim eve geldim evde daha da zor tek basina habire en kotusu geliyor aklima kan tahlili verdim ama 16.00 da cikicak beklemek cooook zor dakikalar gecmiyo :KK43:

Arkadaslar moralim cok bozuk isten izin aldim eve geldim 17 kasimda asilama oldum gecen ay 2 kasimda adet olmustum normalde 2 aralikta en gec adet olmam gerek ki benim genelde 1-2 gun once olur cuma hafif pembe lekelenme oldu sonradsinda hicbisey yok cumarteseinden beri de ara ara hafif kahverengi akinti ve lekelenme var cok korkuyoru. Daha once dis gebelik yasamistim yine dış gebelik veya düşük olabilir mi sizce ama hic agrım yok sadece arada adet sancisi gibi sanci oluyor karnimda kan tahlili verdi. 4 de cikicakmis offf beklemek cok zor sizce bu lekelenmeler kotu birseyib habercisimi
Kimse yok sanirim:KK43:( benzer durum yaşiyan bilen kimse yok mu lutfennn yardim edin 4 e kadar beklemek cok z

Hepimizin korkusu hastalanmak :KK43: İçini ferah tut... Rabbim beklediğin haberi almayı nasip eder inşallah

Hepimizin korkusu hastalanmak :KK43: İçini ferah tut Gerronimo Rabbim beklediğin haberi almayı nasip eder inşallah

polen kullan tavsiye ederim çalışmaktan perişanız dedin ya..bana çok iyi geldi.belki özel konular ama ..:KK43: hem istek konusunda hem de enerji veriyor :)
Hemen öyle düşünme dur bakalım bizim umutlarimiza ne oldu :KK66:
canım benimm burada en özel şeylerimizi paylaşıyoruz zaten... eşimle sorun yaşıyoruz artık gün aşırıdan bıktığını istemedğini söylüyor :KK43: bugün 17. gün dünkü test belirmeye başlamıştı bugün garanti ovulasyon testim pozitif olacak ama nasıl ikna edicem artık eşimi bilmiyorum :KK12:

canım benimm burada en özel şeylerimizi paylaşıyoruz zaten... eşimle sorun yaşıyoruz artık gün aşırıdan bıktığını istemedğini söylüyor :KK43: bugün 17. gün dünkü test belirmeye başlamıştı bugün garanti ovulasyon testim pozitif olacak ama nasıl ikna edicem artık eşimi bilmiyorum :KK12:

Slm canim bende ayni durumdayim. Ovulasyon testi almadim ama bugun kasiklarimda agri var yumurtlama gunum oabilir. Ama eşim adet bitiminden beri yapoyoruz yetmezmi diyor. 14 aydir gun asiri calisiyoruz ister istemez bikiyor insan. Bazen bende bile cok oluyor ama sikayet etmiyorumki eşim vazgecmesin diye napacaz ya....

canım hemen moralini bozma sakin olmaya çalış dua et inş. güzel sonuçlar alırsın

Yani canım bu şekilde anlatmak gerekiyo onlar çalışıyo yoruluyolar bazen bzde de oluyo bugün çok yoruldum diyo hiç biyerim tutmuyo diyo yarın yapalım falan ama senin farklı bi durum test pozitif de giyin süslen çık karşısına romantik romantik Hayır diyemesin :KK70::oops::KK66::KK66::KK66::KK31:

inşallah yerleşme ağrısıdır gülüm ben test yappmaya korkuyorum​
Bilmiyorum ya bugün içim okadar sıkılıyor ki :110: 10 gün kaldı düşüne düşüne hasta olmaktan yalancı gebelik yaşamaktan korkuyorum çok korkuyorum Rabbim dualarımızı duysun artık anne olalım bizde ben o kadar yoruldum ki bu olumsuzluklardan:KK34::KK34::KK43::cry::KK42:

Slm canim bende ayni durumdayim. Ovulasyon testi almadim ama bugun kasiklarimda agri var yumurtlama gunum oabilir. Ama eşim adet bitiminden beri yapoyoruz yetmezmi diyor. 14 aydir gun asiri calisiyoruz ister istemez bikiyor insan. Bazen bende bile cok oluyor ama sikayet etmiyorumki eşim vazgecmesin diye napacaz ya....
bilmiyorum ama daraldım artık 2 yappıyolar cocuk bekliyolar sanki biz meryem anayız :KK43:

bilmiyorum ama daraldım artık 2 yappıyolar cocuk bekliyolar sanki biz meryem anayız :KK43:

hepimiz benzer sıkıntılar yaşıyoruz.bence herşeyden önemlisi eşinle iletişimin aranızın iyi olması çok önemli bence canımm..herkes gidiyor yanıbaşımızda eşimiz kalıyor..bu süreç ikinizin çabası ve emeğiyle olacakk...sen ne hissettiğinden bahset..kırmadan, inatlaşmadan anlat.bugün pozitifse boş geçmeyin.iyi dileklerim sizinle..umarım en kısa sürede hamile oluruz da birlikteliklerde iş olmaktan çıkar.

Dogru diyosun valla. Adetten bir iki gun once bile yumurtlama oluyormus. Ama biz o zamana kadar coktan denemeleri birakmis oluyoruz.

merhaba kızlar bugun doktor kontrlum vardı..sabah doktora gittim düşük sonrası rahmim düzelmiş çok şükür ama adetiminn 19. gunu olmasına rağmen yumurtam hala büyümemiş 12 mm yeni büyümeye başlamış muhtemel adetım gecıkıcek..doktor düşük sonrası normal 1-2 ay hormonnlar değiişiklik gösterir dedi ve prolaktın ve tsh testlerı yaptırttı bana sonuçlarım henüz çıkmadı..
bide glifor diye bi ilaç verdi bana şeker hastalarının kullandığı ilaçmış adet düzenleyici ve yumurta geliştiriciymiş aranızda kullanan varmı..bazı kullananlarda kilo kaybıde olmuş inşalah bende de olur..

Hadi inslh canim benim ilk asilamamda sol kasigim dedigin gibiydi cnm bu sefer ikiside bazen reglmisim gibi bazen batma hapsirinca gerilince aci sanirim usutuyoruz birazda ..Rabbim hepimizin go

Slm cnm her bunye farkli solda dedigin gibi ilk asilamamdaydi.. simdi hem sagda hem solda bazen reglmisim gibi bazn aci gibi ozellikle hapsirinca gerinlesince bence usutuyoruzda altimda birsey yokken 1 saaten fazla yattim gogus uclarim biraz hasas ama dun daha cok aciodu..belirtilere hic takilma ilkinde 1-2 kez midem bulandi basim dondu ama olmadi..bunlar biraz pskljik.. ben ilkinde asilamamin 16-17 sinde regl oldum tamda bekledigim gundu gunumdu yani..12 vea 14 de genelde yapiolar kanda 14 daha garanti cikio ama bn reglimi beklicem bu seferde 8 aralik regl tarihi gecmeden tahlil gereksiz bence ..ama sen bilirsin canim
Sagol cnm verdigin bilgiler icn bnmde gogus uclarim agriyo iki gundur mide bulantisi oluyo sabahlari ben cuma gunu gideyim diodum kan tahlili icin 12.gun oluyo cuma asilama yaptirali acelemi ediyorum acaba

X