infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Sagol cnm verdigin bilgiler icn bnmde gogus uclarim agriyo iki gundur mide bulantisi oluyo sabahlari ben cuma gunu gideyim diodum kan tahlili icin 12.gun oluyo cuma asilama yaptirali acelemi ediyorum acaba
bence kafanı meşgul edecek başka bişeyler bulmaya çalış .
cok zor bir süreç . sürekli saate bakıyorsun bir gün daha geçse diye bekliyorsun ..engel olamıyorsun .
bu belirtilerin sonu hep adet oluyor neyazıkki :KK43:
hamileler belirtilerin cok daha sonra yaşandıgını söylüyorlar

merhaba kızlar bugun doktor kontrlum vardı..sabah doktora gittim düşük sonrası rahmim düzelmiş çok şükür ama adetiminn 19. gunu olmasına rağmen yumurtam hala büyümemiş 12 mm yeni büyümeye başlamış muhtemel adetım gecıkıcek..doktor düşük sonrası normal 1-2 ay hormonnlar değiişiklik gösterir dedi ve prolaktın ve tsh testlerı yaptırttı bana sonuçlarım henüz çıkmadı..
bide glifor diye bi ilaç verdi bana şeker hastalarının kullandığı ilaçmış adet düzenleyici ve yumurta geliştiriciymiş aranızda kullanan varmı..bazı kullananlarda kilo kaybıde olmuş inşalah bende de olur..​
Evet canım ben de kullandım ama pek anlayamadım verdim mi kilo vermedim mi :KK49: bende çok merak ediyorum yumurtladım mi yumurtlamadım mı adetim bu ay çok farklı oldu 8 gün sürdü ama çok bi kanama olmadı az az oldu sonra 5 gun temizlendim 5 gun gece bi kanamam oldu ama azcık sonra devam etmedi kesildi anlayamadım dk gittim sadece kan testi yaptı hcg falan sonra yum kanamasına denk gelmişsin dedi bende umut ettim psikolojik mi bilmiyorum ama o kanama olmadan da adet bittikten sonra ağrılarım başladı bi kacgundur sonra o kanamam oldu halada o bat malar devam ediyo acaba dk gitsem ogrenebilirmiyim yumurtlama oldumu yada hcg de Yükselme olmusmu dur 10 gün var adetime ama.off gene karisigim :KK43:

merhaba kızlar bugun doktor kontrlum vardı..sabah doktora gittim düşük sonrası rahmim düzelmiş çok şükür ama adetiminn 19. gunu olmasına rağmen yumurtam hala büyümemiş 12 mm yeni büyümeye başlamış muhtemel adetım gecıkıcek..doktor düşük sonrası normal 1-2 ay hormonnlar değiişiklik gösterir dedi ve prolaktın ve tsh testlerı yaptırttı bana sonuçlarım henüz çıkmadı..
bide glifor diye bi ilaç verdi bana şeker hastalarının kullandığı ilaçmış adet düzenleyici ve yumurta geliştiriciymiş aranızda kullanan varmı..bazı kullananlarda kilo kaybıde olmuş inşalah bende de olur..
Evet canım ben de kullandım ama pek anlayamadım verdim mi kilo vermedim mi :KK49: bende çok merak ediyorum yumurtladım mi yumurtlamadım mı adetim bu ay çok farklı oldu 8 gün sürdü ama çok bi kanama olmadı az az oldu sonra 5 gun temizlendim 5 gun gece bi kanamam oldu ama azcık sonra devam etmedi kesildi anlayamadım dk gittim sadece kan testi yaptı hcg falan sonra yum kanamasına denk gelmişsin dedi bende umut ettim psikolojik mi bilmiyorum ama o kanama olmadan da adet bittikten sonra ağrılarım başladı bi kacgundur sonra o kanamam oldu halada o bat malar devam ediyo acaba dk gitsem ogrenebilirmiyim yumurtlama oldumu yada hcg de Yükselme olmusmu dur 10 gün var adetime ama.off gene karisigim :KK43:

yaa sende kullandınmı o ılcı cnm sana nıcın vermişti..bide ne kadar kullandın belkı vermişsindir kilo..şimdi forumda okudum çok mide bulantısı yapıormuş sende yaptımı..
cnm doktorun senı çagırmadımı yumurtlama olup olmadığını rahımden anlarım dedi doktor bıde progestaran testı yapıolar o testlede anlaşılıor..inşallah senin kanaman yumurtlama kanamasıdır..
bana hormon testıde yaaptı hormon değerlerim değişmiştir diye senden istemedimi cnm..

Sagol cnm verdigin bilgiler icn bnmde gogus uclarim agriyo iki gundur mide bulantisi oluyo sabahlari ben cuma gunu gideyim diodum kan tahlili icin 12.gun oluyo cuma asilama yaptirali acelemi ediyorum acaba​
Canim bnce 14 u bekle..11-12 gun mu net bilemiyorum catlatma ignesinin etkisi ancak geciyormus..ignenin etkisi gecmeden test yanlis sonuc verebilir..cuma evet 12.gun bn 8 bat 8 i geciricem bakalim

slm kızlar ben hiç iyi değilim 2.aşılamam da negatif çıktı.doktor tüp bebek dedi.doktordan geldiğimden beri ağlıyorum evi darmadağın ettim psikolojim çok bozuk...artık hiçbirşeye ne umudum ne inancım kaldı.

üzülme .. dua etmeye calış .cok zor kimse anlamıyor ve koca dunyada yapayanlız hissediyorsun .
aşılamayı 4 kere denemek gerekiyormus .

ben bir kere aşılama yaptım negatif cıkınca cok stres oldum 2 ay ara verdim . kafayı boşalttım.
şimdi tekrar denesemmi diye düşünüyorum . bir daha stresi yaşamak da istemiyorum .
ama zaman geçiyor .

slm kızlar ben hiç iyi değilim 2.aşılamam da negatif çıktı.doktor tüp bebek dedi.doktordan geldiğimden beri ağlıyorum evi darmadağın ettim psikolojim çok bozuk...artık hiçbirşeye ne umudum ne inancım kaldı.​
Böyle üzme kendini canım bizim imtihanımızda bu demmekki olana kadar da uğraşıp çabalayacaz kaç senedir çocuk istiyorsunuz

bide glifor diye bi ilaç verdi bana şeker hastalarının kullandığı ilaçmış adet düzenleyici ve yumurta geliştiriciymiş aranızda kullanan varmı..bazı kullananlarda kilo kaybıde olmuş inşalah bende de olur..​
Herseyin yolunda olmasina cok sevindim canimm inslh guzel haberlerini alicaz

slm kızlar ben hiç iyi değilim 2.aşılamam da negatif çıktı.doktor tüp bebek dedi.doktordan geldiğimden beri ağlıyorum evi darmadağın ettim psikolojim çok bozuk...artık hiçbirşeye ne umudum ne inancım kaldı.​
Ahhh canim yaaa nolur isyana dusme kendini kotu hissetmen cok cok normal inan bana yarin bile kendini daha iyi hissediceksin yine icine umudu tasicaksin Allah de dua et.. dr neye dayanarak tup dedi nie 3 u denemio canim nolur uzmemeye calis kendini

slm kızlar ben hiç iyi değilim 2.aşılamam da negatif çıktı.doktor tüp bebek dedi.doktordan geldiğimden beri ağlıyorum evi darmadağın ettim psikolojim çok bozuk...artık hiçbirşeye ne umudum ne inancım kaldı.

cnm üzme kendini bundada bi hayır vardır rabbım boyle nasip ettıyse vardır bı bıldığı o yuzden şükret aç bı seccade dua et yuce mevlama o gonlu kırıkların duasını kabul eder..
bide glifor diye bi ilaç verdi bana şeker hastalarının kullandığı ilaçmış adet düzenleyici ve yumurta geliştiriciymiş aranızda kullanan varmı..bazı kullananlarda kilo kaybıde olmuş inşalah bende de olur..
Herseyin yolunda olmasina cok sevindim canimm inslh guzel haberlerini alicaz

sağol cnm inşallh önce sen güzel haberler vericeksin sonra ben :KK68:

Durumunuz varsa deneyin cnm dualarıma gözü yolda olan bütün insanları katıyorum inş olur bu arada kür uygula eşinede kendinede. Meryem suresi oku- okut ben başladım bu ay Allah yardımcımız olsun

Allah razı olsun.denemediğim kür kalmadı artık yapmak gelmiyor içimden.evet meryem suresini okuyorum

Ahhh canim yaaa nolur isyana dusme kendini kotu hissetmen cok cok normal inan bana yarin bile kendini daha iyi hissediceksin yine icine umudu tasicaksin Allah de dua et.. dr neye dayanarak tup dedi nie 3 u denemio canim nolur uzmemeye calis kendini

canım aynı durumdayız.bizim hiç bir problemimiz olmamasına rağmen 2 yıldır olmadı.2 aşılama negatif.en son gittiğim doktor tüp dedi.3. aşılamayı da olabilirsin ama 2 tane başarısız olduğu için 3.nün de başarılı olacağını sanmıyorum dedi

canım aynı durumdayız.bizim hiç bir problemimiz olmamasına rağmen 2 yıldır olmadı.2 aşılama negatif.en son gittiğim doktor tüp dedi.3. aşılamayı da olabilirsin ama 2 tane başarısız olduğu için 3.nün de başarılı olacağını sanmıyorum dedi

peki neye karar verdin .
allah yardımcı olsun herkese

peki neye karar verdin .
allah yardımcı olsun herkese
tüp bebeğe karar verdik.ctesi ön görüşmem var.çok zor olacak benim için.ben çkalenin bir ilçesinde öğretmenim.istanbulda tüp bebek yaptırcaz.çalışıyorum gidip gelmek nasıl olacak.Allah yardımcımız olsun

İlk aşılama ve sonucu hiç şaşıtmadı yine hüsran :KK43: aşılamayi sadece tüp bebek öncesi gerekli bir islem olarak bakip ümitlenmiyorum diyodum ama bugun kan sonucunu 0.22 gorunce hic de oyle olmadigini anladim. Allahtan geldi isyan edecek değilim kurban olduğum rabbim ol dedikten sonra olmayacak hicbisey yok bu hayatta.demekki hakkimda en hayirlisi suan anne olmamak...isyandan rabbime sığınıyorum çünkü en çok bu dara düştüğüm vakitler yüreğim isyan ediyor susturuyorum kalbimi ya Allah deyip duaya sığınıyorum belki de diyorum rabbim beni özellikle dara düşürüyor daha çok duaya yöneleyim diye kim bilir Allah burdaki herkesin yardımcısı olsun...

cnm üzme kendini bundada bi hayır vardır rabbım boyle nasip ettıyse vardır bı bıldığı o yuzden şükret aç bı seccade dua et yuce mevlama o gonlu kırıkların duasını kabul eder..

sağol cnm inşallh önce sen güzel haberler vericeksin sonra ben :KK68:
Amin canimcim hadi insalhh Rabbimin izni ile..

Kizlaaarrr.. ya ozellikle namaz kilarken egilip dogruluoz ya sol kasigim boyle bacagimla birlesen kismina doru batio sancio tuaf ya bu beni tedirgin edio korkutuo biraz :KK43:

X