infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

10/10/2010 da evlendim cnm 4 yılı devirdik ..
2 yıldır bebis istioyruz .. eşimin ileri hızı düşük ..
inşalalh daha fazla beklemzsiniz aşılama vs denedinizmi ileri hız düşüklüğü çok ileri boyutta değilse pek etken değil ama kısmet meselesi işte bende de pco var yumurtlatamıyorum klomen bende işe yaramadı mesela iğneyle yumurtam gelişti ondada aşılama oldum tuttu ama keseyi göremeden düşük oldu eylül ayında düşükoldu beklemedeyim tekrar aşılamaolacağım sanırım oda tutarsa işte

3 ay yumos takibi,hsg , klomen , igne (ovitre) asılama tutmadı
ileri hızımız % 20 sayımız 116 milyondu en son

olabilir,ilk idrarla yapıodum bugun öle yapmadım :/
sen ovulasyon deniyo musun ?
ben ilk kez aldım daha 5 tane kullandm 50 tane aldım
hayır canım kullanmıyorum almak istedim ama internetten kart istiyorlar benm kartım yok hem bende pco var benm yumurtlamam kendiliğiden neredeeyse hiçolmuyor evlendim evleneli 2 kez oldu onuda yumurtlama akınıtımdan ve kasıkağrımdan bildim ama neyazıkki 2 sindede yakalamayamdık birinde eşim hastaydı diğerindede ben annemlerdeydim

hamile kalabiliyosun cnm sen , ben hic hamile kalamadım .. üzülme yine olur :)

Tebrik ederim canım.Allah tamamına erdirsin..

hamile kalabiliyosun cnm sen , ben hic hamile kalamadım .. üzülme yine olur :)
canım inşalalh allah sanada nasipeder banada isteyen herkese
bende aşılamayla hamile kaldım ama işte kesesi bile oluşmadan düştü yine hamile kalabilrimiyim kalırsam yine mi düşecek diiye içim içimi kemiriyor tekrar aşılama olmak için hiç gücüm yok piskolojik açıdan

aminnnnnnnnnnn insallahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…