infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yumurtalık gelişimi için , adet düzensizliğine iyi geliyor diye biliyorum , hiç denemedim ..
incir kürü deneyenler arkadaşa yardımcı olalım kısçelerim ..

Ben her sabah ac karina 3 veya 4 adet çiğ incir tuketiyordum suda kaynatilan bir kür var onu denemedim benim bildigim kadariyla yumrtanin catlamasina yardimci oluyor bende öyle olmustu

yok nerde , aksilikler beni seviyor
simdi ovulasyon yaptım,cizgi mizgi yok

sen neler yapıosun sernes :)
iyim kuzum yaa ben internetten almıştım ggdan ovulasyon ve gebelik testi 20 gebelik 1o ovulasyon hepsi bitti bende bittim
bizde beklemedeyiz eşimin 2.spermogram tarihini bekiyoruz nasipse sonra bişeler yaptırcaz inşAllah 1buçuk ay var yaklaşıkhakkımızdan hayırlısı oofffff offffff çok bunaldım artık hiç sabrım kalmadı Rabbim affetsin yardımcımız olsun inşAllah

yok nerde , aksilikler beni seviyor
simdi ovulasyon yaptım,cizgi mizgi yok
canım sana tavsiyem benm bir arkadaşım var 28 günde bir regl oluyor ama 3 ay üstüste yumurtlama takibine gitti yumurtlama yok demiş doktor ama anlamadığımız nokta yumurtlamadan nasıl adet olunuyor bunu doktora açıklamamış adetlerin düzenliyse bile yumurtlama olmayabilir 2 ay yumurtlama günlerinde takibe git bence

50 tane ovulasyon aldım bende
daha 5 tanesını kullanmısıdmrı hic kırmızılar cıkmaz
,cıksada cok silik anlamadım gıttı

gittim cnm 3 ay yumos takibi oldum , düzenli yumurtluyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…