infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yumurtalık gelişimi için , adet düzensizliğine iyi geliyor diye biliyorum , hiç denemedim ..
incir kürü deneyenler arkadaşa yardımcı olalım kısçelerim ..

Ben her sabah ac karina 3 veya 4 adet çiğ incir tuketiyordum suda kaynatilan bir kür var onu denemedim benim bildigim kadariyla yumrtanin catlamasina yardimci oluyor bende öyle olmustu

yok nerde , aksilikler beni seviyor :KK43:
simdi ovulasyon yaptım,cizgi mizgi yok :110:

sen neler yapıosun sernes :) :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
iyim kuzum yaa ben internetten almıştım ggdan ovulasyon ve gebelik testi 20 gebelik 1o ovulasyon hepsi bitti bende bittim :KK43:
bizde beklemedeyiz eşimin 2.spermogram tarihini bekiyoruz nasipse sonra bişeler yaptırcaz inşAllah 1buçuk ay var yaklaşıkhakkımızdan hayırlısı oofffff offffff çok bunaldım artık hiç sabrım kalmadı Rabbim affetsin yardımcımız olsun inşAllah:KK51::KK51::KK51:

yok nerde , aksilikler beni seviyor :KK43:
simdi ovulasyon yaptım,cizgi mizgi yok :110:
canım sana tavsiyem benm bir arkadaşım var 28 günde bir regl oluyor ama 3 ay üstüste yumurtlama takibine gitti yumurtlama yok demiş doktor ama anlamadığımız nokta yumurtlamadan nasıl adet olunuyor bunu doktora açıklamamış adetlerin düzenliyse bile yumurtlama olmayabilir 2 ay yumurtlama günlerinde takibe git bence

iyim kuzum yaa ben internetten almıştım ggdan ovulasyon ve gebelik testi 20 gebelik 1o ovulasyon hepsi bitti bende bittim :KK43:
bizde beklemedeyiz eşimin 2.spermogram tarihini bekiyoruz nasipse sonra bişeler yaptırcaz inşAllah 1buçuk ay var yaklaşıkhakkımızdan hayırlısı oofffff offffff çok bunaldım artık hiç sabrım kalmadı Rabbim affetsin yardımcımız olsun inşAllah:KK51::KK51::KK51:

50 tane ovulasyon aldım bende
daha 5 tanesını kullanmısıdmrı hic kırmızılar cıkmaz
,cıksada cok silik anlamadım gıttı :KK51:

canım sana tavsiyem benm bir arkadaşım var 28 günde bir regl oluyor ama 3 ay üstüste yumurtlama takibine gitti yumurtlama yok demiş doktor ama anlamadığımız nokta yumurtlamadan nasıl adet olunuyor bunu doktora açıklamamış adetlerin düzenliyse bile yumurtlama olmayabilir 2 ay yumurtlama günlerinde takibe git bence

gittim cnm 3 ay yumos takibi oldum , düzenli yumurtluyorum :)

X