infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim inslh hepimiz burda guzel haberler veririz bnmde 8 aralik beklicem bnde pek test yapamiyorum hemn gunumde regl oluyorum

slm kızlar pazartesi doktora gitcem 2.aşılamamın sonucu için.bugün sol kasığımda ara ara batma oldu oluyo,sizce bebiş varmıdır deneyimli olanlar yardım etsin lütfennn bu msjıma karşılık verin..
İnşallah duaların kabul olur, bu ay rabbim nasip eder bir evlat. çok dua et kardeşim, duadan başka neyimiz var ki. Benimde sol kasığım sızlıyordu. Sonra bu hafta durdu bende c.tesi kan tahlili vercegim çok zor beklemek iyice kendimi de inandırdim olumlu sonuca bilmiyorum ne yapacağım. Havalarda soğumaya başladı belki ondandir diyorum kendime. İnşallah ümitlerimiz dualarımz kabul olur.

İNŞALLAH (c.c)

Canım sen de özelde mi yaptırdın anlatsana bende düşünüyorum aşılama ama bi türlü karar veremedim bu ay bakalım tutacak mi kendi haline bıraktım sen anlatirmisin bu süreçte neler oluyo neler yapiliyo fiyatları ılacları ve ne zaman içmeye başladığını falan detaylı bir şekilde

evet canım aynen bende öyleyim benim 18,ci ayım daha tık yok malesef
Selam.. ya canim birsey diyecegim, ben de klomen vs kullandim 2.ayimdayim haftaya hcg yaptircam. Dr um eger tutmazsa rahim filmi cekelim, sonuca gore de asilamaya geceriz dedi. Oda tutmazsa tup bebek dedi. Yani bunlarin hepsi 5_6 ay icinde olmus olacak. Doktor olumlu konusuyor olur diye. 5 aydir cocuk istiyoruz,2 aydir ilac tedavisi goruyorum.Yasim 28 oldu.
18.Ay demissin,duyunca da cok uzuluyorum. Nasip kismet tabiki hersey. Doktorlarin bu uzun surecte napiyor,ne deniyor? Tup bebek vs denediniz mi?Inssallah hayirli haberler verirsin bize..

Efet ozelde yaptirdim canim bnm dr um reglin 2. Gunu cagirir hep 3. Gunu vea 4. Gunu serephone kullandirir sonra adet bitimunden bikac gun sonra cagirir olusan yumurtalara bakar ( ilkinde sadece serephone ikincide yumurtlama donemime yakin gonal f die igne kullandim 1 gun arayla 3 tane.. ve bu ilaclar birazda sayisi flnda muayne hasta bulgularina gore sekillenir..) asilamaya yakin yine cagirir yumurtalarin eriskinligine bakar ve asilama gunune karar verir asilamadan catlatma ignesini su gun su saatte yapin der..igneden sonra iliski olmaz..asilama gunu esinle gidersin beni eczaneye yoladilar bir iilac aldim esim labrtvara sperm verdi benim aldigim ilac iceri yerlestirilip tampon kondu..labratvrdan islemin tamam oldugunu ogrenmk icin bekledik bizim 1 bucuk saat surdu gelmesi haber gelince beni hemen hazirliyolar esim labdan alip gelio dr iceri yerlestirio ve yavastan popoyu kaldirip basi indirio ( ilkinde 30 ikincide 1 saaten fazla yattim orda ) 24 asilama oldum 25-26 iliski verdi ve yarin kontrole gidicem folbiol ve coraspin devamli kullaniyorum..gecen asilamadan sonra kontrilde progestan verdi bklm yarin ne dicek ne vericek.. bunlarinda oncesinde SGK bi kismini karsilamak icin vukuatli nufs kayt ornegi ikimizin ve aile cuzdan fotkpimiz goturduk rapor hazirlandi eczaneye verdik ilaclar 150 civrn gelmis oldu.. isleme 400 tl odedik..muayne ucreti 57 tl bu sekilde canim esimzde evicop zinco serephone ve bi hap daha verdi..bol bol kabak cekirdegi fistik yiyo esim keciboynuzu ozu aldik ondan kullanio vs.. bole canim 2 asilamam arasinda ara vermedik buda muayne bulgularim iyi oldugu icin... bunlardan once hsg cekildim ozelde 350 tl odedim onada..

Kizlar bu arada hepinizin yasini adet duzeninizi bilmiyorum esinizde sorun var mi.. ama acele edip kendinizi benim cocugum olmuyor diye bi kac ayda dara atmayin.. en az 1 yil korunlasiz iliskiden sonra arastiriyor dr lar bile ben 87 esim 83 dogumlu.. ilk 8 ay doal yolla esim korundu.. ekimde 3 yil bitti evliyiz daha rahim filmini 3 ay once fln cekildim.. vucudunuzu ruhunuzu pskljinizi hemen yipratmayin..artik eskisi gibi degil her bunyede ayni degil gebelik sureci icin.. korunmayi birakip pat diye hamile kalanlar rahat pskljide olan bayanlar genelde akisina birakanlar aman birakalim hemen hamilemi kalicam diyenler....veeee..regle yakin vucdunuzu dinlememeye calisin ( bende bunda zorlaniyorum tabi ) cunku beyin oyle guclu bir yapi organ ki butun vucdumuza hakim bizde hamile kalmayi iqtedigimiz icin hamilelik belurtilerini bize yasatir...regl gununuzun gecmesini bekleyin..

Cinsel İlişki: İdrar yolu enfeksiyonu cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyon olmamasına karşın cinsel olarak aktif olan kişilerde enfeksiyonun tetiklendiği görülebilir. Vajina veya anüsteki mikroplar cinsel ilişki sırasında idrar yolları ağzına doğru ilerleyebilir. Enfeksiyonlara karşı tedbir amaçlı olarak cinsel ilişkinin hemen öncesinde ve sonrasında kadınlara idrara çıkmaları önerilir.Ayrıca prezervatif ya da diyafram benzeri korunma yöntemleri de enfeksiyona neden olmuş olabilir. Diyafram mesaneye baskı yaparak mesanenin tam boşalmamasına yol açıyor olabilir. Ya da sperm öldürücü kullanılan prezervatifler vajinayı tahriş etmişse, idrar yolu enfeksiyonuna karşı risk büyümüş olur.- See more at: http://nedenolur.net/idrar-yolu-enfeksiyonu-neden-olur/#sthash.OeUYetxs.dpuf

Sanmam tatlim belki bebistir geciktiren insaallah :) ben 3 gun denemistim karin agrisi yapmıştı uzun sureli kullanmadigimdan pek bir bilgim yok ama dedigim gibi kür gecikme yapmaz sanmıyorum
haklısın cnm zaten bu kür adeti düzene sokmak için zamanında yumurtlamanın olması için ,bilmiyorum yaa hiç umutlanmak istemiyrm test yapıp tek çizgiyi görmekten çk korkuyorum biraz daha bekliycem bakalım hayırlısı

gunaydin arkadaslar sukurler olsun hic bir seyimz yok tum tetkitler yapildi doktrm asilama yapicakti bu ay ben ocak subat gbi olsun istedim doktrm tmm dedi ayrica 1sene icinde hamile kalirsin dedi dogrumu yapiyorm ki bi kac ay sonra asilma yaptrmk icin ???

Sağol canım benim bilgin tsk ederim sen kaç yaşındasin nekadar oldu evleneli ben yararlanamiyorum indirimden 24 yaşında olmam gerekiyomus 3 yılı dolması gerekiyomus falan offf offf

Yani cinsel yolla olmamasina karşın olabiliyor canım çünkü bende usutmeyle degil birliktelikten dolayi oldu ikimizde ilac aldik cok şükür geçti..

napim cnm sabırla bekliyorum her an adet olcak gibiyim ama hala yok, test yapasım da yok tek çizgiden korkuyorum daha 5 gn gecikti çokta değil biraz daha bekliycem
Kuzummmnn yapsanaaaaa ben adetıme 2 gün kala ogrenmistim ilk hamileligimde bende umutla bekliyorum bu ay kendi haline bıraktım bakalım tutacak mi folik asit bile bırakmıştım kürtaj olurken içim rahat etmedi dün başladım gene battaniye 11 aralık zaman geçmiyor düşünmemeye calisiyorum bu ay ama aklımdan çıkmıyor bakalım ne olcak

cuma günü yapmak istiyrm cnm mübarek gün hayırlısıyla bu ay tutar inşallah cnm seninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…