infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bnde iyiyym hamdolsun kuzum ,sabırla adet bekl,iyorumn, yaa soğan kürü yaptım ya bn bu ay acaba o gecikme yaparmı

Sanmam tatlim belki bebistir geciktiren insaallah :) ben 3 gun denemistim karin agrisi yapmıştı uzun sureli kullanmadigimdan pek bir bilgim yok ama dedigim gibi kür gecikme yapmaz sanmıyorum

Iyiyim esesim m m kuzumm hamileliğin tadını çıkarıyorum sen nasılsın

Allah hamileliğinizi sağlık sıhhatli geçirmenizi nasip etsin hafize hanım, inşallah bebeğiniz hayırlısıyla doğar, hayırlı bir evlat olur. :) benim şimdi merak ettiğim, hamileliğinizde tabiki belirtiler yaşıyorsunuzdur, hamilelik belirtilerini yaşamadığınız gün oldu mu, mesela karın ağrısı ve göğüs sancısı çekmediğiniz, kendinizi normal hissettiğiniz an gibi. benimde hamilelik belirtileri vardı bir haftadır ancak bugün çok rahatım, sancı ağrıma gaz, gerilme vss hiçbirisi yok, bende çok ümitliyim, inşallah c.tesi kan testi yaptıracağım adetime üç gün kala inşallah hayırlısıyla olumlu sonuç gelir. gelmezse de neden olmuyor onu soracağım doktora :)

çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun (((((

walla cnm benim belirtilerim yumurtlamadan 1 hafta sonra basladı adet günüme kadar devam etti ama gittikce azaldı tabi ilk zamanlar asırıydı kasık batmasndan duramıyodum gögüslerim cok hassastı dokunamıyodum ama adet olmaya yakın hepsi kayboldu ne bi adet belirtisi ne bi hamilelik belirtisi vardı :) kişiden kişiye degişir mesela ben halen mide bulantısı yasamıyorum cok sükür :) inş hamişsindir

ha buarada saol cnm darısı sana ve tüm isteyenlere inş

Evet kasım 16.ayımızdı.her ay yıkım yaşıyorum. Bu ay üzülneyecrğim diye söz veriyorum kendime ama yapamıyorum. Hiçbir sorun gözükmüyor ne yapacağımı da bilmiyorum
cnm herseyin hayirlisi hersey allahtandir diyip gec bak ben 5 yila girdim olmuyo napalim bir tek biz degiliz sabir tevekkul et cnm stres yapinca olmuyor rahat ol uzulsende uzulmesende gununde gelecek yazilmisin ilerisine gecemeyiz

cnm herseyin hayirlisi hersey allahtandir diyip gec bak ben 5 yila girdim olmuyo napalim bir tek biz degiliz sabir tevekkul et cnm stres yapinca olmuyor rahat ol uzulsende uzulmesende gununde gelecek yazilmisin ilerisine gecemeyiz
Zaten dua da etmesem içimi hiç rahatlatamam. Evet kadere inanan insanlarız ve eğer bir bebeğimiz olacaksa doğacağı tarih belli. Biz ne kadar çabalasak da onun vakti var. Bugün reglin ilk günü olunca daha bir duygusal oluyorum. İnşallah rabbim bize de o güzel duyguyu yaşatır.

Kizlaaarr..2. asilamam dun 6 gibi yapildi 1 saat 15-20 dk bas asagi yatirildim ( ilkinde 30 dk kdrdi ) masallh yumurta sayim ve gelisimleri cok guzeldi..gecen ay esimle biraz gergin gitmistik aramizda limoniydi cok sukur bu sefer daha umutlu ve muslu mesut gittik Ben bugun genel olarak yattim bi eczaneye ciktim ve yarinda yatmayi dusunuyorum.. esim yatma diyor ama elimde degil korkuyorum.. sanki bebegimi icime yerlestiler ve ben ayaga kalkinca icimden dusucekmis gibi sacma sapan bi hisse kapildim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…