infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

napim cnm sabırla bekliyorum her an adet olcak gibiyim ama hala yok, test yapasım da yok tek çizgiden korkuyorum daha 5 gn gecikti çokta değil biraz daha bekliycem
Ayy gunun mu gecti canim senin hadi inslh.. bize guzel haberinle gelirsin ..normlda gecikmen olmuosa bole bnce test yap ben 1 en fazla 2 gun gecmesini bekliyorum mesela cunku daha fazla hic gecikmedim

Selam canım ben ilgisiz doktorların kurbaniyim 1 sene dolmadan bişi yapamayız dediler kendi kendine olur dediler ondan bekledik bizde Sonra testler vsyre esimdede bendede bir sorun çıkmadı bende klomen kullandım geçen ay ama olmadi bende önümüzdeki ay hsg cektirmeyi düşünüyorum

Doktorun dediği gibi olsaydı şimdi herkes hamile ydi

Ayy gunun mu gecti canim senin hadi inslh.. bize guzel haberinle gelirsin ..normlda gecikmen olmuosa bole bnce test yap ben 1 en fazla 2 gun gecmesini bekliyorum mesela cunku daha fazla hic gecikmedim
bazen gecikiyor bazen gcikmiyor en fazla 3 gün gecikiyordu bayağıdır ,inşallah hayırlısıyla bakalım cnm dua edin nolur senin aşılaman da tutar inşallah

slm kızlar pazartesi doktora gitcem 2.aşılamamın sonucu için.bugün sol kasığımda ara ara batma oldu oluyo,sizce bebiş varmıdır deneyimli olanlar yardım etsin lütfennn bu msjıma karşılık verin..
Walla cnm benmde en büyük belirtilerim den biride oydu sol kasigimda sürekli batma oldu inş hamişsindir hadi bakalım

hayırlı olsun canım aşılaman Rabbim yüzünü güldürsün

dün ürolojiye göründüm zaten canım doktorum üromisin diye bir ilaç verdi. normal idrarımda ben göremiyorum ama lab. ortamında alınan idrarda onlar görüyor. hiç bir sorun yok dedi. belki üşütmüşsündür dedi böbrek möbrek temiz dedi ama ne bu kan bilemedim.. akıntı desen o da yok..

canım biz de 29 aydır deniyoruz aya dökecek olursak.ben bu aşamada 3 kutu klomen kullandım olmadı. hormon tahlilleri rahim filmi hepsi normal.2 kutu serephone aşılama yine yok.en son bi profa gittim tüp dedi.adetlerim düzenli yumurta oluşup çatlıyor.eşimin değerleri harika ama bebek yok.o profesör belki de yumurtaların hamilelik için elverişli kalitedde değildir dedi.bunu da tüp bebekle anlayabiliriz,örneğin senden 10 tane yumurta alırız bunların 8 tanesi normal döllenip çoğalırsa kalitelilerdir.5 yada daha az döllenirse kalite düşüktür dedi.

Sağol canım benim bilgin tsk ederim sen kaç yaşındasin nekadar oldu evleneli ben yararlanamiyorum indirimden 24 yaşında olmam gerekiyomus 3 yılı dolması gerekiyomus falan offf offf
Evet sartlari var bn 87 liyim nisan 27 im bitio..esim 83 lu ekimde 3 yil bitti 4. Yilimiza girdik canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…