infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

napim cnm sabırla bekliyorum o_O her an adet olcak gibiyim ama hala yok, test yapasım da yok tek çizgiden korkuyorum:KK43: daha 5 gn gecikti çokta değil biraz daha bekliycem
Ayy gunun mu gecti canim senin hadi inslh.. bize guzel haberinle gelirsin ..normlda gecikmen olmuosa bole bnce test yap :KK66: ben 1 en fazla 2 gun gecmesini bekliyorum mesela cunku daha fazla hic gecikmedim

Selam.. ya canim birsey diyecegim, ben de klomen vs kullandim 2.ayimdayim haftaya hcg yaptircam. Dr um eger tutmazsa rahim filmi cekelim, sonuca gore de asilamaya geceriz dedi. Oda tutmazsa tup bebek dedi. Yani bunlarin hepsi 5_6 ay icinde olmus olacak. Doktor olumlu konusuyor olur diye. 5 aydir cocuk istiyoruz,2 aydir ilac tedavisi goruyorum.Yasim 28 oldu.
18.Ay demissin,duyunca da cok uzuluyorum. Nasip kismet tabiki hersey. Doktorlarin bu uzun surecte napiyor,ne deniyor? Tup bebek vs denediniz mi?Inssallah hayirli haberler verirsin bize..
Selam canım ben ilgisiz doktorların kurbaniyim 1 sene dolmadan bişi yapamayız dediler kendi kendine olur dediler ondan bekledik bizde Sonra testler vsyre esimdede bendede bir sorun çıkmadı bende klomen kullandım geçen ay ama olmadi bende önümüzdeki ay hsg cektirmeyi düşünüyorum

gunaydin arkadaslar sukurler olsun hic bir seyimz yok tum tetkitler yapildi doktrm asilama yapicakti bu ay ben ocak subat gbi olsun istedim doktrm tmm dedi ayrica 1sene icinde hamile kalirsin dedi dogrumu yapiyorm ki bi kac ay sonra asilma yaptrmk icin ???
Doktorun dediği gibi olsaydı şimdi herkes hamile ydi

Ayy gunun mu gecti canim senin hadi inslh.. bize guzel haberinle gelirsin ..normlda gecikmen olmuosa bole bnce test yap :KK66: ben 1 en fazla 2 gun gecmesini bekliyorum mesela cunku daha fazla hic gecikmedim
bazen gecikiyor bazen gcikmiyor en fazla 3 gün gecikiyordu bayağıdır ,inşallah hayırlısıyla bakalım cnm dua edin nolur :KK68: senin aşılaman da tutar inşallah :anneadayı::nazar:

slm kızlar pazartesi doktora gitcem 2.aşılamamın sonucu için.bugün sol kasığımda ara ara batma oldu oluyo,sizce bebiş varmıdır deneyimli olanlar yardım etsin lütfennn bu msjıma karşılık verin..:KK43:
Walla cnm benmde en büyük belirtilerim den biride oydu sol kasigimda sürekli batma oldu :KK66: inş hamişsindir hadi bakalım :KK71:

Kizlaaarr..2. asilamam dun 6 gibi yapildi 1 saat 15-20 dk bas asagi yatirildim ( ilkinde 30 dk kdrdi ) masallh yumurta sayim ve gelisimleri cok guzeldi..gecen ay esimle biraz gergin gitmistik aramizda limoniydi cok sukur bu sefer daha umutlu ve muslu mesut gittik:nazar: Ben bugun genel olarak yattim bi eczaneye ciktim ve yarinda yatmayi dusunuyorum.. esim yatma diyor ama elimde degil korkuyorum.. sanki bebegimi icime yerlestiler ve ben ayaga kalkinca icimden dusucekmis gibi sacma sapan bi hisse kapildim..o_O
hayırlı olsun canım aşılaman Rabbim yüzünü güldürsün

Canim ayni seyleri yasayan biri olarak en yakin zamanda bir üroloji dr gorunmeni tavsiye ederim ve bebek istedigini de belirtmeyi unutma ona gore ilac veriyorlar verdiği ilacı kadin dogum uzmaninada gosterirsen iyi olur ben oyle yapmistim her iki dr ortak onerdigi ilactan almistim ve cok şükür gecti gibi..
dün ürolojiye göründüm zaten canım doktorum üromisin diye bir ilaç verdi. normal idrarımda ben göremiyorum ama lab. ortamında alınan idrarda onlar görüyor. hiç bir sorun yok dedi. belki üşütmüşsündür dedi böbrek möbrek temiz dedi ama ne bu kan bilemedim.. akıntı desen o da yok..

Selam.. ya canim birsey diyecegim, ben de klomen vs kullandim 2.ayimdayim haftaya hcg yaptircam. Dr um eger tutmazsa rahim filmi cekelim, sonuca gore de asilamaya geceriz dedi. Oda tutmazsa tup bebek dedi. Yani bunlarin hepsi 5_6 ay icinde olmus olacak. Doktor olumlu konusuyor olur diye. 5 aydir cocuk istiyoruz,2 aydir ilac tedavisi goruyorum.Yasim 28 oldu.
18.Ay demissin,duyunca da cok uzuluyorum. Nasip kismet tabiki hersey. Doktorlarin bu uzun surecte napiyor,ne deniyor? Tup bebek vs denediniz mi?Inssallah hayirli haberler verirsin bize..

canım biz de 29 aydır deniyoruz aya dökecek olursak.ben bu aşamada 3 kutu klomen kullandım olmadı. hormon tahlilleri rahim filmi hepsi normal.2 kutu serephone aşılama yine yok.en son bi profa gittim tüp dedi.adetlerim düzenli yumurta oluşup çatlıyor.eşimin değerleri harika ama bebek yok.o profesör belki de yumurtaların hamilelik için elverişli kalitedde değildir dedi.bunu da tüp bebekle anlayabiliriz,örneğin senden 10 tane yumurta alırız bunların 8 tanesi normal döllenip çoğalırsa kalitelilerdir.5 yada daha az döllenirse kalite düşüktür dedi.

Sağol canım benim bilgin tsk ederim sen kaç yaşındasin nekadar oldu evleneli ben yararlanamiyorum indirimden 24 yaşında olmam gerekiyomus 3 yılı dolması gerekiyomus falan offf offf
Evet sartlari var bn 87 liyim nisan 27 im bitio..esim 83 lu ekimde 3 yil bitti 4. Yilimiza girdik canim

X