infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

amin cnm haklisin ilk gun bi duygu degisimi oluyor ben de suan hastayim haftaya denemelere devam ins olur hayirlisiyla CNM yasin kac senin? nerdesin

BTB favorin kim ?
benide listeye eklermisin canım 2 buçuk senelik evliyim ve evlendiğimden beri istiyorum bebek bende pco var klomenle yumurtlamam olmadı hiç 1 kez iğneyle tedavioldm aşılama denedik hamile kldım ama kimyasalgebelik yani kese görünmeden düşük oldu umudumu ve gücümü yitirmeye başladım tedavi süreçleri gözümü çok korkutuyr ama bu gidişle 2.aşılama olucam misafir olarak hep takipediyordum siteyi eski üyeliğim vardı fakat iptal etmiştim tekrar üye olup burada sizlerle dertleşmeye karar verdim benide listeye eklersen sevinirim buarada adım ecem

bat belli dğeil adetlerim çok düzensiz

Ecemcim hosgeldin ..inslh en kisa zamanda Allahin izni ile bizlerde mucizemizi kucagimiza alicaz bn gecn ay ve dun 2. Asilamami oldum..gercekten zor surecler Allah hepimize yardim etsin..

Ecemcim hosgeldin ..inslh en kisa zamanda Allahin izni ile bizlerde mucizemizi kucagimiza alicaz bn gecn ay ve dun 2. Asilamami oldum..gercekten zor surecler Allah hepimize yardim etsin..
teşekkrüederm canım hoşbulduk inşaallah mucezemizi kucağımıza almayı allah bize layık görür biran önce 2.aşılamanız hemenmi yaptılar inşalallah olumlu sonuçlanır rabbim emeğinizi zayietmesin sanırım bende gelecek ay 2.aşılama olacağım ama aynı süreçlerie girmeye gücüm kalmadı

Evet muayne bulgularim bu ay iyi oldugu icin dr um 2.asilamayi yapmkta sakinca gormedi inslh sende guzel haberler verirsin burda..benim evliligimde 3 yil bitti ilk 8 ay doal yolla korunduk..benim rahim agzi yaram vardi lazerle yaktirdim rahim filmi fln cekildi cok sukur benim herseyim normal esimin cok olmasada hareketlilik sayisi dusuk ve tahlilde ki bi suresi 20 dk dan uzun 1 saat.. 87 dogumluyum esimde 83.. ilk asilamada 30 dk yatrdilar 2. De 1 saaten fazla

inşallah bukez yüzün güler ben evlendiğimden beri hiç korunmadım bende 91 doğuluyum eşimde 78 doğumlu benimde ilk aşılamamda 40 dk yatırdılar bakalım bukez nasılolacak ama çok yorgunum korkuyorum tedaviye başlamaya umudum tükendi sanırm sana tavsiyem doktorun laflarına aldanıp normal hayatına devam etme yat dinlen yorma kendiniki güzel tutunsun ben bu yatma işine çok iannıyorum ben yatmadım aşılamadan sonra 3 gün yatttım sonrasında normal yaşantıma devam ettim sonuç düşük yaptım eşinde çok sorun yokmuş sendede bir sorun yokmuş maşalalh tutar inşalalh gerisi duaya ve allahın takdirine kalmış rabbim gönlünce versin

Kizlar sırt ve bel ağrım vardı böbrek taşı olabilir demişlerdi bugün doktora gittim bişey görünmüyor dedi şimdilik 1 ay sonra kontrole gel dedi ama idrarda kan varmış bir miktar idrar yolu enfeksiyonu olabilir üşütmüş olabilirsin de dedi sizce ters bir durum yoktur dimi benzer durum başına gelen var mı

bendede idrar yolu enfeksiyonu cıktı canım antibiyotik verecekti doktor daha gecen hafta içtim dedim bol su iç dedi.sende bol su iç en az günde 10 bardak içmemiz gerek.cok gecmiş olsun

bendede idrar yolu enfeksiyonu cıktı canım antibiyotik verecekti doktor daha gecen hafta içtim dedim bol su iç dedi.sende bol su iç en az günde 10 bardak içmemiz gerek.cok gecmiş olsun
Banada bi toz verdi üromisin diye tek kullanımlık iç gece yatmadan dedi. Şimdi 4 aydır çocuk denemelerindeyiz biz. Acaba esimden mi kapiyorum mikrobu diye düşünüyorum genelde öyle oluyormuş Afedersin çocuk öncesi içime akmadigi icin sorun yoktu şu çocuk isine girdik gireli adetlerim bile daha zorlu sancılı geçiyor. Bobrekte bisey yok ama idrarda kan var 1 ay sonra gel dedi. Dalak malak pankreas neyse ne hepsine de ultrasonla bakıldı bisey çıkmadı idrar yolu enfeksiyonudur inşaallah canim yaa

esinden kapmazsın canım cinsel yolla bulasan bir hastalık degilki.bende cok oluyorum üsütüyoruz dikkat edemiyoruz kendimize işte,o tozdan kullanmıstım ve gecirmişti canım benimde.seninde gecer insallah.benimde idrar yaparken cok agrım olyodu kasıkta.ordan anlamıstım.stresten hep canım.dikkat et kendine.

Ee ben şimdi yumurtlama donemindeyim o ilacı kullanmam ters etki yapmazmi acaba kuzuum

Allah razi olsun canim inslh hepimizin bnde genlde yatiyorum is zaten hic yapmiyorum bi mutfk iste o kdr asilama olmadan evimi temizliyorum :) inslh bizimde yuzumuz guluck yasinda gencmis

Allah razi olsun canim inslh hepimizin bnde genlde yatiyorum is zaten hic yapmiyorum bi mutfk iste o kdr asilama olmadan evimi temizliyorum :) inslh bizimde yuzumuz guluck yasinda gencmis
inşallahhhhhhhhhh bende aşılama olunca kardeşimgelecek bana yardımcı olmak için yatacağım kalmayacğım hiç
günüm geçiyor ama test yapamayorm çünkü ilaç içmeden adet olmam çok nadir olan bişey korkyrm test yapmaya negatif görmekten yoruldum artık çünkü test günün nezaman senn inşalalh müjdeler ver bizlere buradan

Maalesef canim cinsel yolla da bulasan bir rahatsizlik ben kendimi de usutsem olmuyor ne zamanki bir birliktelik oluyordu o zaman idrar yerine kanama oluyordu vetabiiki kasiklarda agri cok zor cocuk sahibi olmak isterken bunu yasamak ben cok yasadim bu yuzden üroloji dr hem bana hem esime ilac verdi biraz hafifledi ve o ay hamile de kaldim Belki sende usutme ile oluyordur ama cinsel yollada bulaşabilir..

Canim ayni seyleri yasayan biri olarak en yakin zamanda bir üroloji dr gorunmeni tavsiye ederim ve bebek istedigini de belirtmeyi unutma ona gore ilac veriyorlar verdiği ilacı kadin dogum uzmaninada gosterirsen iyi olur ben oyle yapmistim her iki dr ortak onerdigi ilactan almistim ve cok şükür gecti gibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…