infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sen hemen hamile kalcaksın,içimden bi ses böyle söyledi
sendeeeee inşallah allahın izniyle kalıcaksın kuzumm bu ay bi acayip akıntım başlad 10.gündeyim hayırdır diyorum bugünkü ovulasyonda hayalet çizgili 8.günde yaptığım gayet net.. ben erken yumurtluyom sanırım

Devlet hastanesinde mi yaptın canım detaylari anlatirmisin
Hayir canim ozelde yaptirdim ben 1. Ve bugunde 2. Yi islem 400 tl ilaclar 150 civari 57 muayne ucreti ..vukuatli nufs kayt ornegimizi aldik esimle aile cuzdani fotkpisi ile hast gittik rapor hazirlandi onun icin bu fiyatlar yoksa daha maliyetli

Amin canim inslh..

9 bucuk gibi eve geldik.. 2. Hayirli olsun inslh Rabbimin izni ile benim her duamda sizlerde varsiniz inslh bende sizin dualarinizda yer alirim.. Bu sefer daha umutluyuz esimde bende persembe gunu kontrolum var yarin ve cars aksm iliski

allah sifalar versin oglunu sana bagislasin gecmis olsun

9 bucuk gibi eve geldik.. 2. Hayirli olsun inslh Rabbimin izni ile benim her duamda sizlerde varsiniz inslh bende sizin dualarinizda yer alirim.. Bu sefer daha umutluyuz esimde bende persembe gunu kontrolum var yarin ve cars aksm iliski
insallah tutar cnm hakkinda hayirlisi olsun

Hayir canim ozelde yaptirdim ben 1. Ve bugunde 2. Yi islem 400 tl ilaclar 150 civari 57 muayne ucreti ..vukuatli nufs kayt ornegimizi aldik esimle aile cuzdani fotkpisi ile hast gittik rapor hazirlandi onun icin bu fiyatlar yoksa daha maliyetli

Canim ben ozel hastaneye muayeneye gitmistim. Asilama hersey dahil 500 demisti. O zaman sadece hastane 500 aliyor. Bide ilaclara falandami odeyecez. Bide asilama oncesi muayene ucreti o zaman baya tutuyor galiba bu asilama. Ben daha rahim filmide cektirmedim.

Dr um bu konuda gayet iyi bir dr ona guveniyorum cnm Allahin izniyle muayne bulgularina gore hareket ediyor uygun gormese yapmazdi
doktoruna güveniyosan sorun yok tatlım ben vücudunun zarar görmsinden korktmda biraz ondan uyardım hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun diyelim ozaman güzel haberlerini bekliyoruz inş

Kızlarr yinee 2günümm gecikti ne zaman normale dönecek bu adetlerim yaa içmediğim şey kalmadı sıkıldım artıkkk napacam bilmiyommmm offf offf

Üzülme canim elbette ederim insaallah

kızlar iğneden kaç gün sonra idrar testinde çıkar bu meret varsa eğer :) kan testine inat ettim de aralık 4-5 i bekleyecem. aama bu arada kaçak bi işlemler yapsam mı diyorum :) iğnenin 14. günü yarın. kasım 11 de sabah 10.30da iğne oldum

Rahim filminide ozelde 350 tl cekildim canim

doktoruna güveniyosan sorun yok tatlım ben vücudunun zarar görmsinden korktmda biraz ondan uyardım hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun diyelim ozaman güzel haberlerini bekliyoruz inş
Tahlillerimi fln yapti kontrolumu oldum canim bir sakinca gormedi zaten bnde okuyorum asilama sayfalarinda fln genlde ara vermeden olanlar daha cok.

Ben onlari kirarim diye birsey diyemiyorum terslemiyorum. onlar nasil beni kiriyor anlamiyorum. Hersey allah tan diyip susuyorum.
aynen cnm ,bizim her kırıldığımıza ,her içimize atıp sabrettiğğimize Rabbim mükafaatlandıracaktır ,anlayışsız insanlardan Rabbimize sığınalım..ayakkabı giyerken ki çektiğimiz sıkıntının bile karşılığını alacağımızı söylüyor uğur koşar kitabında ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…