infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ya kuzucum sen kendni neden hep böyle kötü düşünerek üzüyorsun kiziyorum ama inş hamilesin güzel düşün ki güzel olsun tatlım dualarim seninle bgn kaçıncı günün aşılama dan sonra
canim 27 de oldum 12. Gunum.. bnde pozitif olmaya calisiyorum ama suan bile ogle igne batio gibi alttan hic sansim yok gibi hissediyorum beklemek zor geldi

3 yil bitti biz niye cocuk yapmiyoruz dert oldu millete be..off bee.. bu nasil bi cahillik..

benim 5 kasimda oldu iki aydır 2-3gun önce oluyor. Aralık 3 diyelim. İnşallah doğum günüme erkenden en güzel hediye olur. Çok yorgunum esescim Allah bize buradaki arkadaşlara sabır selamet versin bizleri kaldıramayacagimiz sınavda imtihan etmesin . Çok alıngan birisi oldum esimede eziyet ediyorum istemeden . Umursamam diyordum ama olmuyor. Geçen iki günde sinir krizi geçirdim. Yeni toparlaniyorum Allah im ne olur yardım et.

Kızlarrr bugün söktürücü nün biteni 2 gün oldu ağrılarım var ama daha gelmedi bu adet kanaması

saol canım daha iyisi sizlerin olsun ..inşallahh artıkkk gelsin bebeğimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…