infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bide goguslerim onceki gun gergindi dun sondu dikkt ettim gecen ayda sondu regl yakinken
canım 2 aydır bende aynı belirtilerle umuda kapılıyorum kırmızıları görüncede başlıyorum ağlamaya.. sakin ol. benimde bat.a 4 gün kaldı. bu ay ilk kez 10 gün önceden göğüs sızım başlamadı iç bulantım var derken bugün göğüslerim hassaslaştı.. anlıcağın kırmızılar ufukta.. bende çok üzgünüm ama kendini çok üzmemeye çalış

Biliyorum zaten ilk asilamam ama hersey cok yolundaydi..umutluydum yrn regl 28. Gunum bugun asilamamin 15. Gunu ama bugun dedim gelio yineee malesef uzuldum ya napimm.. 29. Husranima ramk kala..

Ahhh hic umudum yok ama keskeee.. 2. Asilamami hemn yaptiramicam cunku muhtemln hemen olsun istiyorum esim daha bugun yeni ise basladi..izin alamaz hemen..

kızlar inş.ikinizdende güzel haberler alırız

kızlar inş.ikinizdende güzel haberler alırız
inşallah canımm.. bizde 3 aydır deniyoruz bu ayda olmadı sanırım.. kaldı 4 gün artık duyarsızlaşmaya başladım gerginim eşime sinir oluyorum sanki onun suçuymuş gibi.. zor günler.. allah bir an önce bebişlerimize sağlıkla hayırlısıyla kavuştursunn

sende aşılamamı yaptırdın sadece iğnemi oldun cnm

ay yaptırsana nasıl bekliyosunn :) doktorun cagırmadı mı hic asılamadan sonra ?
Cagirdi tabide gec cagirdi 17 kasim bi yumurtam kucuktu digerlerinden herlde ondan cnm..duruom cunku korkuyorum negatften simdide adet olcam eminim yrn olurum hrlde..

amann yok cano yaa.. bu ay göğüs sızım yok iç bulantım vardı hala da var da.. bugün göğüs sızım başladı.. bata kaldı 4 gün.. yine olmadı yine olmadı eminiiiiiiiiimm
ya öyle deme kuzum tutmustur inş .. hem en ümitsiz anda gelir mucizeler inş bebişin seninledir .. benim göğsüm yumurtlamadan bi hafta sonra baslamıstı halen devam ediyo agrısı gittikce arttı dokunamıyorum ama olsun bebişim herseye deger

Ben bugune kdr yine tutmadi diyodum belki umutlanmamak adina ama bugun ilk defa dedim ozellikle ishalle bnm regl gelio diye.. Rabbim istemiyo vakti degil bizim baska hicbir aciklamasi yok.. bnm hic sikintim yoktu ve sprm banyosu sonucumuz gayet iyidi

bilmiyorum da belli etmemeye çalışsamda çok zorlanıyorum birşey yokmuş gibi umursamadan durmaya çalışıyorum ama yok.. geçen 2 ay göğüsler 10 gün önceden aynı dediğin gibi yumurtlamadan sonra başlamıştı.. bu ay yoktu iç bulantım vardı hala da var.. göğüslerde bugün başladı sızlamaya.. allah sonumuzu hayretsin daha bişey diyemiyorum baya bunaldım sanırım.. eşime kızasım oturup ağlayasım var

member: 630238"]bilmiyorum da belli etmemeye çalışsamda çok zorlanıyorum birşey yokmuş gibi umursamadan durmaya çalışıyorum ama yok.. geçen 2 ay göğüsler 10 gün önceden aynı dediğin gibi yumurtlamadan sonra başlamıştı.. bu ay yoktu iç bulantım vardı hala da var.. göğüslerde bugün başladı sızlamaya.. allah sonumuzu hayretsin daha bişey diyemiyorum baya bunaldım sanırım.. eşime kızasım oturup ağlayasım var[/QUOTE]
ay yok adamın sucu yok kızma adamcagıza :) bnde cok belirti arardım hep ama bu ay hiic belirtim yoktu .. inş hamişsindir

ay yok adamın sucu yok kızma adamcagıza :) bnde cok belirti arardım hep ama bu ay hiic belirtim yoktu .. inş hamişsindir [/QUOTE]
inşallah canımm.. kaldı 4 gün evde test alıp yapmaya korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…