infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ama doktor aşılamanın 11.gününde gittiğimde negatif dedi.çıksa bugün çıkardı dedi.umutsuzluğa kapıldım eve geldim hüngür hüngür salya sümük ağladım....ogün bugün hala normale dönemedim.senin baş ağrın nasıl oldu geçtimi canım

kadın olmak gerçekten zor yaa.insan başına gelmeyince bilmiyor birde 1,5 yıllık evliliğim de bu çocuk meselelerinden çekmediğim kalmadı yaa.boyna tedavi tedavi..

kadın olmak gerçekten zor yaa.insan başına gelmeyince bilmiyor birde 1,5 yıllık evliliğim de bu çocuk meselelerinden çekmediğim kalmadı yaa.boyna tedavi tedavi..
Himm hadi bakalim canim yaa senin regline varmis erken test yaptin heralde inslh vardir...

Himm dr ole dediyse bilemicem bnm regl olursan 2. Gun olmazsan 17 de gel dedi ..cat ignm25 inde oldu bnmde ario biraz basim kasiklarimda tuaf cnm

Slm ben yeni üyeyim bir ay önce laparoskopi oldum ve sol tüpümün tamamen kapalı oldugunu ögrendim sag tarafta kapalıymış ameliyat sırasında açılmış çok şükürbu ayda aşılamaya karar verdik ignelerimi aldım 10 gün sonra başlıyacam dua edin Allah hepimizin gönlünden geçeni nasip etsin inşallah

Amin canım hoşgeldin aramiza

günaydın kızlar nasılsınız ben köyütüm dün gece baya bi kötü oldum sabah doktora gittim idararımda bol iltihap çıktı ilaç verdi bide kültür verdim 3 gün sonra çıkacak sonuçları bakalım

nihal3575 sagol canim Hoşbulduk bir senedir hep takip ediyordum kadınlar Kulübü'nü nasip şimdiyeymiş üye olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…