infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

cok sevindim cnm ya .. RABBİM hayırlısını versin ama benim gönlüm kızdan yana :) seninde kızın olmasına cok sevndm ama tabi öncelik saglıklı sıhhatli kucagına alman :KK36: nasıl hissediyo musun artık bebişinin hareketlerini :rolleyes:
cok sagol canım darısı sana insallah ve tüm arkadaslarımıza.Allaha sükür.:KK70:saglıklı sıhatli olsunlar kız erkek hepsi tatlı canım.hepsinin ayrı bir tadı var.amin cümlemize canım insallah sende saglıkla kucagına al yavrunu.:KK70:cok hissetmiyorum belirgin bişey yok ama hafif kıpırdıtılar var 20. haftamızda net hissederiz insallah,daha belirgin tepiğini hissedemedim canım.:emir_bebek:

o ne demek kızz :KK57:

hmmm anladım cnm ınsallah perşembbe kese gozukur..bende yrın doktora gıdıcem baklım neler dıycek

cnm benım ne guzel rabbım elı ayağı düzgün sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..çok şanslısın kız evlat çk büyük niğmett:KK68:

edıorum cnm her namazımda butun ısteenler için..çatlatma iğneni olmuşsun hayırlı olsun inşallah..ben avrupa yakasındaım:KK66:

amin Allah razı olsun canım.kız evlat ayrı tatlı oglan ayrı tatlı.Rabbim hayırlısını versin cümlemize canım darısı basına insallah:KK70::KK70::KK70:

Rabbim kucağına almayıda nasip etsin gözünaydın canım :KK49::KK49::KK49:
amin cok tesekkür ederim canım :KK19: darısı sana ve tüm isteyenlere insallah:KK70::KK70::KK70:

cok sagol canım darısı sana insallah ve tüm arkadaslarımıza.Allaha sükür.:KK70:saglıklı sıhatli olsunlar kız erkek hepsi tatlı canım.hepsinin ayrı bir tadı var.amin cümlemize canım insallah sende saglıkla kucagına al yavrunu.:KK70:cok hissetmiyorum belirgin bişey yok ama hafif kıpırdıtılar var 20. haftamızda net hissederiz insallah,daha belirgin tepiğini hissedemedim canım.:emir_bebek:
ay cnm inş ya daha ultrasona giremedm kendme hayret ediyorum bu ben olamam sanki biri beni tutuyo gbi benim normalde gecen haftadan gitmem lazımken ogreneli 1 haftayı gecti ve ben daha gitmedim :eek: aynen evlat ya senin canından bi parca tatlı olmaz mı :KK37: ay ya cok gec ama ben ozamana kadar sabredemem :cool:

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağıın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK31::KK31::KK37::KK37::KK31::KK31:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ******:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *******:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ******** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: ******** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ****** 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ******* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ***** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:******* 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ********* :rolleyes: ******* 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

23)nurbanuu *********** :rolleyes: ************ 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ************ 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ******** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ************ 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

gkc35 ********** :) ******** 1 ekim beklemede:KK68:
rose3507 ********* :)******** 2 ekim beklemede :KK68:
hsnks ************ :)********** 12 ekim beklemede :KK68:
mrtly ********* :) ********* 20 ekim beklemede:KK68:
asiasi55********* :) ********* 21 ekim beklemede:KK68:
hayall35 ******** :) ********* 21 ekim beklemede :KK68:

dryice23 ********:)*********** 23 ekim beklemede :KK68:
cemrecinar ****** :)********** 27 ekim beklemede:KK68:
Elaaaam ******* :) ******** 3 kasım beklemede:KK68:
selda17 *********:) ********* 3 kasım beklemede:KK68:
volhat ********** :) ******* 3 kasım beklemede:KK68:
nea ********* :) ********** 4 kasım beklemede:KK68:
Ayshe9388****** :) ******* 6 kasım beklemede :KK68:
sevda8 ******** :) ******** 8 kasım beklemede :KK68:
fbtl ******** :) ********* 10 kasım beklemede:KK68:
pink_diamond74 ***** :) *****10 Kasım beklemede :KK68:
hoppacuppa *********:) ******* 11 kasım beklemede:KK68:
sndz ***********:) ********* 12 kasım beklemede:KK68:
vigoroso ******* :) ********** 12 kasım beklemede:KK68:
kurdalecik ********* :)******* 15 kasım beklemede:KK68:
kanaryamm *********:) ******** 15 kasım beklemede :KK36:
papatyaptr ******** :) ******* 20 kasım beklemede :KK68:
papatyamm_3474***** :)****** 20 kasım beklemede:KK68:
beyazzambak94 ****** :) ****** 22 kasım beklemede:KK68:
ECEM8736 ********* :) ********* 23 kasım beklemede
missaqua ********** :)********** 26 kasım beklemede:KK68:
hijyenik ********* :) ******** 27 kasım beklemede :KK68:
semus06 ********:) ********* 28 kasım beklemede :KK68:
ebe88 ********* :) ********* umutla beklemede:KK68:
Krizantem ********* :) ********* umutla beklemede :KK68:
Bitirimm ******* :)********* umutla beklemede :KK68:
anotomi ********** :) ******* umutla beklemede:KK68:
Sevva7 ********** :) ******* umutla beklemede:KK68:
twety23 ******** :) ********** umutla beklemede :KK68:
sykapusuz ******** :) ******** umutla beklemede:KK68:
kardelennn ********* :) ****** umutla beklemede:KK68:
aclya *********** :) ********* umutla beklemede:KK68:
deniz1988 ********* :) ******** umutla beklemede:KK68:
2020 ********** :) ********** umutla beklemede:KK68:
cananu ********** :) ******** umutla beklemede :KK68:

nihal3575 ********* :) ******** umutla beklemede:KK68:
zahidem70 ********* :)******** umutla beklemede:KK68:
birsenimmm ********* :)******** umutla beklemede:KK68:
zeynep_xx ********** :) *********** umutla beklemede:KK68:
Eses07 ********* :) ********* umutla beklemede :KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir de,bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilirler :KK31:
benıde alın kızlar aranıza bende dun catlatma ıgnesı oldum 23 kasım batım

Offf gercekten esimee cok sinirliyimmm hastayim fena kafami kaldiramiyorum zzten is yapmiyorum..kuzenini cagirdi birde yatiya belki bu aksamda kalick normal zamanda asla birsey demem ama suan gerckten sinirliyim..yerler kestana findik kabugu kirinti..mutfk aldi basini gidio sinirrrrrtrtt zirvedeeee:KK67:

ay cnm inş ya daha ultrasona giremedm kendme hayret ediyorum bu ben olamam sanki biri beni tutuyo gbi benim normalde gecen haftadan gitmem lazımken ogreneli 1 haftayı gecti ve ben daha gitmedim :eek: aynen evlat ya senin canından bi parca tatlı olmaz mı :KK37: ay ya cok gec ama ben ozamana kadar sabredemem :cool:

canım bence kese gelişime konumuna baksın doktorun kontrolunu ol hemde,yada 7-8. haftalarda kalp atısı için gidebilirsin.folik asit basladınmı baslamadıysan baslaman lazım.sende insallah güzel haberlerle gel canım:anneadayı::KK70::KK70::KK70:

canım bence kese gelişime konumuna baksın doktorun kontrolunu ol hemde,yada 7-8. haftalarda kalp atısı için gidebilirsin.folik asit basladınmı baslamadıysan baslaman lazım.sende insallah güzel haberlerle gel canım:anneadayı::KK70::KK70::KK70:
ben ameliyat oldum ya tüplerimden dıs gebelik riskim fazla malesef :KK43: biraz ondan korkuyoruz .. folik asite basladım doktora gitmediğim icin kendi basımada kullanmak istemedim acıkcası .. persembe niyetlendik bakalım inş güzel haberlerle dönerim size :KK37:

Offf gercekten esimee cok sinirliyimmm hastayim fena kafami kaldiramiyorum zzten is yapmiyorum..kuzenini cagirdi birde yatiya belki bu aksamda kalick normal zamanda asla birsey demem ama suan gerckten sinirliyim..yerler kestana findik kabugu kirinti..mutfk aldi basini gidio sinirrrrrtrtt zirvedeeee:KK67:
ahh bu erkekler bazen hic anlamıyolar halden :KK34: napcan sende bırak kalsın öyle yarın toparlarsın dert etme gerekirse gec iceri yat gözün görmesse bukadar sinirlenmezsin belki ..:KK51:

ben ameliyat oldum ya tüplerimden dıs gebelik riskim fazla malesef :KK43: biraz ondan korkuyoruz .. folik asite basladım doktora gitmediğim icin kendi basımada kullanmak istemedim acıkcası .. persembe niyetlendik bakalım inş güzel haberlerle dönerim size :KK37:
anladim canim kotu dusunme guzel haberlerle gel insallah.Ya Mubdi oku hergun 99 kez.İnsallah canim

Canlarr.. asilamanin 11. Gunu kanda ogrenenler cok bende 7 sinde yaptirsam cikar muhtemeln ama reglm beklemeyi dusunuyorum 11-12 yi gormeden hic birsey yapmk istemiyorum korkuyorum cunkum..:KK23::KK47:

cnm yumurtan kac mm dı nasıl oldu hangıı marka neler dedı doktor bende dun oldum pregnly ıgne
günaydın cnm yumurtam pazartesi 18,5 mm di salı iğneyi oldum ovitrella ben daha öncede bi kaç kere olmuştum olmadı doktorum aynı şeyleri söyledi 36 saat sonra ilişki ama ben bu sefer onu dinlemedim iğneyi olduğum gün yani dün başladım ve üç gün üst üste düşünüyorum senin nasıl oldu

X