infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

valla 3 gündür ağrım var karnım ağrıyor adet dönemlerimde olur zaten bu ağrı.şimdi de civanperçemli çay içiyorum.bakalım ne olcak..acaba soğan kürü yapsammıki.akıntım falan var şimdi beyaz.
Benim bu kurler le ilgili pek bir bilgim yok hic yapmadim

Dene bkalm canim duanin gucu buyuk
öyle tabi tatlım ALLAH büyük inş. yüzümüz gülerde sizede tavsiye ederim:emir_bebek: geçen gün rüyamda kayınvalidemle biryerden geliyoruz bebeğim koltukda kumdakda öyle sessiz yatıyo ölmüş alıyorum sallıyorum falan ağlamaya başlıyo hemen emziriyorum öyle acıkmış ki sütümü bitirdi hemen çok güzel bi bebekdi o kadar etkilendimki inş hayıra çıkar:KK51::emir_bebek:

Kesinlikle dua çok önemli, özellikle başka kişilerden alınan dua, çok şükür daha önce başarılarımı bu şekilde kazandım. Bana hep bebek soran kişilere Allah daha nasip etmedi, inşallah nasip olur, dua edin inşallah olsun diyorum, onlarda gönüllü yada gönülsüz dua ediyorlar. zorla dua alıyorum yani soranlardan. Soranları sıkıntı yapmak yerine bu şekilde değerlendiriyorum :KK66:

öyle tabi tatlım ALLAH büyük inş. yüzümüz gülerde sizede tavsiye ederim:emir_bebek: geçen gün rüyamda kayınvalidemle biryerden geliyoruz bebeğim koltukda kumdakda öyle sessiz yatıyo ölmüş alıyorum sallıyorum falan ağlamaya başlıyo hemen emziriyorum öyle acıkmış ki sütümü bitirdi hemen çok güzel bi bebekdi o kadar etkilendimki inş hayıra çıkar:KK51::emir_bebek:
Rüyan hayır olsun, inşallah duaların kabul olur, Rabbim annelik duygusunu kalbimizden almadan bize yaşatır bu duyguyu.

Inslh canim Allahin izniyle bende gecen ay cok guzel mincik bi bebegim vardi emziriyodum sutum yetmiomu die gogsumu siktim sut fiskirdi..senin Ruyanda Hayra ciksin

ÖlMedik sürünüyoruz cnm :)

o ne demek kızz :KK57:

L

Bugün yaptircak tikta fırsat olmadı cnm ya :KK43: perşembe doktora gidecez inş belki yaptrmayiz bi daha test ama ben çok merak ediyorum :KK47:

hmmm anladım cnm ınsallah perşembbe kese gozukur..bende yrın doktora gıdıcem baklım neler dıycek

kızlar nasılsınız Hepiniz için dua ettim:KK70: cinsiyetimiz belli oldu kızmış:KK70:Rabbim en yakın zamanda tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün hamişlerinde saglıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin Rabbim.amin...:KK70::KK70::KK70:

cnm benım ne guzel rabbım elı ayağı düzgün sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..çok şanslısın kız evlat çk büyük niğmett:KK68:

inş.en yakın zamanda tekrar kalıcaksın cnm dua edelim hepimiz için ben pendikdeyim

edıorum cnm her namazımda butun ısteenler için..çatlatma iğneni olmuşsun hayırlı olsun inşallah..ben avrupa yakasındaım:KK66:

o ne demek kızz :KK57:

hmmm anladım cnm ınsallah perşembbe kese gozukur..bende yrın doktora gıdıcem baklım neler dıycek

cnm benım ne guzel rabbım elı ayağı düzgün sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..çok şanslısın kız evlat çk büyük niğmett:KK68:

edıorum cnm her namazımda butun ısteenler için..çatlatma iğneni olmuşsun hayırlı olsun inşallah..ben avrupa yakasındaım:KK66:
sğl cnm Allah razı olsun bende anadolu yk :KK37::KK37:

kızlar nasılsınız Hepiniz için dua ettim:KK70: cinsiyetimiz belli oldu kızmış:KK70:Rabbim en yakın zamanda tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün hamişlerinde saglıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin Rabbim.amin...:KK70::KK70::KK70:
cok sevindim cnm ya .. RABBİM hayırlısını versin ama benim gönlüm kızdan yana :) seninde kızın olmasına cok sevndm ama tabi öncelik saglıklı sıhhatli kucagına alman :KK36: nasıl hissediyo musun artık bebişinin hareketlerini :rolleyes:

kızlarrrr çok heyecanlıyım ben ya klomen 2. denemede 2. gündeyim. niye böy
Cok hastayim ama belki bebisim benimledir diye ilac icmek istemiyorum..
inşallah canım a güzel haberlerini beklioz :)) nane kekik limon yap bakalım :))) ya ızlar ben de ço heecanlıyım bu ay. klomen 2. denemede 2. gündeyim. sanki bu ay için umutlanıoyrum :)))

inşallah canım a güzel haberlerini beklioz :)) nane kekik limon yap bakalım :))) ya ızlar ben de ço heecanlıyım bu ay. klomen 2. denemede 2. gündeyim. sanki bu ay için umutlanıoyrum :)))
Hadi canim insalllhhhh umutlarini bosa cikarmasin Rabbim..

Ihlamur ictim cnm dun buhunde bi ihlamur icerim sabh oksurugum oluo onada bal yiuorum..bu hastaliktan mi yoksa bebis mi bilmiorum ama dun bugun basim donuo hafif hafif

inş. cnm güzel haberler verirsin :KK49::KK49::KK49:

X