infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

coraspin kullaniyorum ondan olabilir dedi kendini sinirlamis kanama zaten dedi bi olumsuzlugu olurmu dedim hayir tuttuysa tutmustur zaten dedi genede icim bi hos
Canim gecmis olsun 5. Gunun mu .. alttan mi bakti neasil muayne oldun bnde 2 aydr coraspin kulaniyorum bnmde 9. Gunum sol kasigim agrio batio bide belim kopuoo

Canim gecmis olsun 5. Gunun mu .. alttan mi bakti neasil muayne oldun bnde 2 aydr coraspin kulaniyorum bnmde 9. Gunum sol kasigim agrio batio bide belim kopuoo
tesekkur ederim sanada gecmis olsun canim evet 5.gunumdeyim benimde solda iki yumurtam olustu sol kasigimda agrim zaten batip sizliyor bugun biraz iyim cok sukur yerlere yatiyordum agri gelince alttan muayene etti

tesekkur ederim sanada gecmis olsun canim evet 5.gunumdeyim benimde solda iki yumurtam olustu sol kasigimda agrim zaten batip sizliyor bugun biraz iyim cok sukur yerlere yatiyordum agri gelince alttan muayene etti
Hayrlisi ile inslh guzel haberler aliriz bu sefer regl olmk istemiyorum

:110::110:Benim adet günüm süpriz yaptı, geçen 4 ayda hep 30-31 günde oluyordu geçen ayda dahil bu ay 3 gün önce 28 günde olmaya başladı, üç gün önce yani bu gün adet oldum. :110: neyse hayırlısı, ama bütün belirtiler vardı bende hemde yumurtlamadan 2-3 gün sonra çıkmıştı. ne çok ümitlendim, belki tuttu ancak sonra söndü, bilemiyorum, hastanede tekrar tahlil yaptıracağım, belki hormonsal birşey olabilir, ovilasyon testide alsam iyi olacak galiba, kaybedecek vakit yok. Nasibimizi aramalıyız öyle değil mi? hayırlı zamanda inşallah nasip olur hepimize.

X