infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ben regl olunca avutulmayi hic sevmiyorum...seni burdaki herkes gibi cok iyi anliyorum..bnmde negatif olursa biliyorum cok canim sikilicak dr bana adt olursan 2. Gunu olmazsan 17 de gel dedi canim.. reglmi 11-12 bekliyorum bakalim
ben regl olunca avutulmayi hic sevmiyorum...seni burdaki herkes gibi cok iyi anliyorum..bnmde negatif olursa biliyorum cok canim sikilicak dr bana adt olursan 2. Gunu olmazsan 17 de gel dedi canim.. reglmi 11-12 bekliyorum bakalim
ben daha adet olmadım doktor bugün kandan baktı negatif.aşılamanın 11 günü.bugün adet olcak gibi 2-3 gündür ağrım var.doktor adetin başladığında gel dedi.

kızlar nasılsınız Hepiniz için dua ettim:KK70: cinsiyetimiz belli oldu kızmış:KK70:Rabbim en yakın zamanda tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün hamişlerinde saglıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin Rabbim.amin...:KK70::KK70::KK70:
Amiiiin canim..ne guzel saglikli sihatli inslh hayirli evlat olsun cnm hamile bi arkdsmz olarak duan icin Allah razi olsun gecn hafta bugundu asilamam

ben daha adet olmadım doktor bugün kandan baktı negatif.aşılamanın 11 günü.bugün adet olcak gibi 2-3 gündür ağrım var.doktor adetin başladığında gel dedi.
Ya canim birde kusura bakma sormustum muhtemeln ama kafa kalmadi sperm banyosundann sonra hizli harektli sayiniz birde sende varmiydi bi sorun...kusuruma bakma nolurr

X