infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Annişim çok sağol nasılsın nasıl gidiyor ♡♥♡♥

Neyse ozaman rahatlıkla keyfni surebilirim :) bide sence hemen gideyim mi keseyi görebilir miyim ? Yoksa bekliym mi haftaya kadar ?

canım daha çok erken keseyi göremeyebilirsin. İster bekle 5-6 gün, ister iki günde bi kan değerlerini takip et yükselişi normal mi diye. değerin 1500 geçtikten sonra büyük ihtimal keseyi görürsün ama kalp atışını duyamazsın onun için biraz beklemen lazım.

Allah razı olsun birsenimmm darısı sana ve tüm isteyenlere inş sizin o sözleriniz beni rahatlattı zaten inş cnm dualarinizi bekliyorum bi an once gidip görmek istiyorum bebisimi

aminn kuzum inşllahh..nasıl sevındım bılemezsın..cnm şuan göremezsin boşuna doktora gitme benım 59.9 iken değerim doktor 2 hafta sonra gel kese içinn demişti..sende bekle cnm 1500 olması lzım en az..kendıne cok dıkkt et bu arada

Yarabbim gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle inşallah amin amin amin :)

esocanımmm nasılsınnnnnnnnn hadii sende bi hamişlik patlat kuzumm

Birsenim hiç umudum yok..
Sabaha adet olcam gibi off ..

Yarın görüşürüz kızlar iyi geceler tatlı rüyalar ♡♥♡♥♡♥

Benim için zor olcak beklemek ama bu arada ben kan tahlili yapayım en iyisi inş degerlerim yükselir ozaman haftaya gidiyim en iyisi nasıl dayancaksam

Tm cnm dediğin gbi yapayım saliya veririm kan tahlilini sonra perşembe cumartesi derken haftaya bigün de giderim inş tabi ozamana kadar nasıl dayanacaksam

Benim için zor olcak beklemek ama bu arada ben kan tahlili yapayım en iyisi inş degerlerim yükselir ozaman haftaya gidiyim en iyisi nasıl dayancaksam

fazlada kan tahlılı yapma derim tatlım..ben çok strese gırmıstım ay yukseldımı nıye az yülsekdi derken strese gırdımde gırdım salı sabah tekrarla testı 120 olmuşsa normal artıor demektır sonrasında yapıp strese gırme derım kuzum

Benim için daha ii birsenim kan tahlili vermekten bi acayip oldum zaten sen naptın ? Bittimi adetin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…