infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Esesim ya benim bat karıştı şimdi adet olmadım ya kurtajdan sonra bakalım ne zman gelcek:KK56: çalışmalara da başladım doktorum artık korunmayi bırakabilirsin dedi:eek:
Cnm ilaç kullandın mi sen ? Yani içini karatmym ama suan adet olmadan çalışmalara başlaman pek ise yaramayacaktir önce bi adet ol tekrardan yumurtlaki bebeğin tutun sun

Esesim ya benim bat karıştı şimdi adet olmadım ya kurtajdan sonra bakalım ne zman gelcek:KK56: çalışmalara da başladım doktorum artık korunmayi bırakabilirsin dedi:eek:
Cnm ilaç kullandın mi sen ? Yani içini karatmym ama suan adet olmadan çalışmalara başlaman pek ise yaramayacaktir önce bi adet ol tekrardan yumurtlaki bebeğin tutun sun

Evet bencede eger yasak olsaydi o gune kadar deneme yapmayin derdi doktor. Bende hic vajinal muayene olmadim ya inandim hemen. İyiki burda sormusum. Zaten birtek sen cevap verdin.
Bilgim olduğu içindir kuzum :) yok yok doktor muayene yapiyoda taaa Tuplerine mi sokuyor sanki o aleti şu insanlar bi acayip cidden sen Bu gece ilişkiye girsen bebeğin döllenme si 1 hafta yi bulacak ve ozamana kadar da spermler vajinanın girişindemi olcak sanki :110:

Bilgim olduğu içindir kuzum :) yok yok doktor muayene yapiyoda taaa Tuplerine mi sokuyor sanki o aleti şu insanlar bi acayip cidden sen Bu gece ilişkiye girsen bebeğin döllenme si 1 hafta yi bulacak ve ozamana kadar da spermler vajinanın girişindemi olcak sanki :110:

Evet canim hic muayene yaptirmadimya. Ondan galiba bu cahil durumum.ins. sali gunu yaptiririmda benimde bilgim olur artik.

Kiz nerelerdesin sen gecen ay benden 2 gun sonra adet oldun simdi ben adetimin 9. Gunumdeyim sen hala olmadin. Test yapsana hamistirsin belki ya.. :anneadayı:
Canim belirtilerim var. .
Olmazsam yaparım. .
dün ovulasyon testinde silik çizgi çıktı sonra kayboldu.

Ben Dr sordum başlayabilirsin dedi 1 ay korunma vermişti 1 ay doldu 18 de ama hala gelmedi normalde de düzensiz canım ne zman gelcegi belli olmuyoki:KK56::KK61:

Canim belirtilerim var. .
Olmazsam yaparım. .
dün ovulasyon testinde silik çizgi çıktı sonra kayboldu.

İns. Olmazsin ya. Bende gecen aylarda bir ay denedim ovulasyon cift cizgyi gordum deneme oldu ozaman sonra adetime bir gun kala yine ovu lasyon testi denedim onlada belli olduguni duydum. Cok belirgin cift cizgi gordum sevindim hamileyim diye ama ertesi gun adet oldum. Yani sen silinmesine bakma gebelik testi kadar dogru cikmiyor.ins. adet olmassin.

İns. Olmazsin ya. Bende gecen aylarda bir ay denedim ovulasyon cift cizgyi gordum deneme oldu ozaman sonra adetime bir gun kala yine ovu lasyon testi denedim onlada belli olduguni duydum. Cok belirgin cift cizgi gordum sevindim hamileyim diye ama ertesi gun adet oldum. Yani sen silinmesine bakma gebelik testi kadar dogru cikmiyor.ins. adet olmassin.
Hayırlısı olsun kuzum ya adet belirtilerim var malesef :/

Merhaba hanımlar
bulantılarım çok fazla telefondan takip ediyorum ama yazamıyorum :KK51:
Hafizekbr tebrik ederim canım çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.
İnşallah en kısa zamanda bu sayfadaki herkesin hayırlı haberlerini alırız. Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün.

Iyiyim datlim saol evimi topladım 2 güne taşıncam inşallah baya bi giremem internet baglanana kadar sen nasilsin sevinçli haberini bekliyorum :emir_bebek::anneadayı::nazar:
Pek umutlu değilim ama hayırlısı kuzum..
Yeni evine taşınıyorsun ..
Haydi hayırlı uğurlu olsun inşallah ♡♥♡♥

Merhaba hanımlar
bulantılarım çok fazla telefondan takip ediyorum ama yazamıyorum :KK51:
Hafizekbr tebrik ederim canım çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.
İnşallah en kısa zamanda bu sayfadaki herkesin hayırlı haberlerini alırız. Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün.
Saol cnm allah razı olsn annisim :KK60: benim suan mide bulantim felan hiç yok sence normal mi :KK47: o_O

X