infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hepinizi kacirdim canim cok sikkin ne zamn bebis icin onemli bir adim atick olsak muhakkak bi gerilioz aramiz bozuluo saat 5 drn beri konusmuoz yrn asilama var bilmem nolck..hyrlisi iste herseyde vardr bir hayr

Benim için daha ii birsenim kan tahlili vermekten bi acayip oldum zaten sen naptın ? Bittimi adetin ?

yavrum adet olmadım ben düşük yaptım ama adet gıbı değildi koca koca parçalar geldi bi hafta 10 gündür temizim nezaman adet olucam bilmiorum kuzum

sen napıon tatlım uyku tutmadımı..bende ögrendığım gun sabah etmıstım hıc uyamamıstım sevınçten

Hepinizi kacirdim canim cok sikkin ne zamn bebis icin onemli bir adim atick olsak muhakkak bi gerilioz aramiz bozuluo saat 5 drn beri konusmuoz yrn asilama var bilmem nolck..hyrlisi iste herseyde vardr bir hayr

ne oldu cnm sıkma canını düzelir herşey..bugunlerde moralını yuksek tutman lazım sıkma canını

ne oldu cnm sıkma canını düzelir herşey..bugunlerde moralını yuksek tutman lazım sıkma canını
Cok haklisin cnm yrn mucizevi bir sekilde konusmaya baslyp ii olmamz gerekio gerci is gtck 12 de dr da olcz hangi ara nolck yaptrckmiyiz sacma sapn daha mi gerlcz

gunaydn kizla adetimin 17. gunu sabh tuvaleye gttim kanama var adet oldum mu noldum ben kasiklarimda daa agri var yardm napayim noluyo banaa bilen bidey desin adetlerimm duzenli normalde (

gunaydn kizla adetimin 17. gunu sabh tuvaleye gttim kanama var adet oldum mu noldum ben kasiklarimda daa agri var yardm napayim noluyo banaa bilen bidey desin adetlerimm duzenli normalde (

kuzum bi test yap ..
adet gibi kanama oluyormus yerlesme de de ..
ayyy insallah bebisindir kuzum ..

kuzum bi test yap ..
adet gibi kanama oluyormus yerlesme de de ..
ayyy insallah bebisindir kuzum ..
insallah kuzum ama hic sanmiyorum adetli gbi kasiklarim agriyo uf yumurtlma gunleri yenibitti yerlesme kanamasi icn erkn degl mi olsa bile

insallah kuzum ama hic sanmiyorum adetli gbi kasiklarim agriyo uf yumurtlma gunleri yenibitti yerlesme kanamasi icn erkn degl mi olsa bile
bilemedim ki ..
emin olmak için bi test yap yada yaptırsaanaa ..
bulasık bulasık mı geliyor kanaman ?

umarım kırmızılar gelmez ya ..
oruca niyet etmiştim..
olcak gibiyim sankii ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…