infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Estf ne izni ablacim aramiza hosgeldin ne güzel bi tane bebis iniz varmış benim tavsiyem 3 4 aya kadar daha hamile kalmazsaniz direk tüp bebeği deneyin ama ne güzel normal yolla hamile kalabiliyosunz .. Ins tüp bebeğe gerek kalmadan hamis kalirsinizda bizde mutlu oluruz

Ya belki hamissindir bi gebelik testi yapsan en azından neden bukadar umutsuz sun
canım o tek çizgi insanı öyle üzüyor ki adet olduğumda daha az üzülüyorum ama bu gebelik stresi benim adet düzenimi altüst etti şimdi adet olmayı bekliyorum doktora gidip yumurta takibi yaptırmak istiyorum inşallah sen ne kadardır deniyosun

Seni çok ii anlıyorum ben hayalide olsa bi çizgi göreyim die nasıl tutardm ışığa kaç kere çöpe atıp sonradan bakmisligim olmuştur hep böyle umutsuz olduğun anda gelir mucizeler inş minigin seninledirde şaşırtir seni bu ay kuzumm

evet bende o testi parçalayıp az bakmadım hayırlısı olsun inşallah hepimiz için canım yaa çok bekletmesin inşallah miniklerimiz bizi

evet canımcım bakalım hayırlısı inşallah

ne mutlu sana bebegim hayirlisi ile kucagina alirsin inslh

ben kendim hic kullanmadim cnm inslh esinin sonucuda guzel cikar.. incir kuru varmis sogan fln ama bn bende sikinti yok diye gerek duymadim ama kuruyemistir incir kurusudur sebze tuketmeye calisiyorum

hadi bakalımmmm inşalllahhhh canım benimmmmm

canım benim masallah size cok güzel bişey Allah herkese nasip etsin bu duyguyu.hadi bakalım güzel haberlerle gelin.

Canım bildiğim kadarıyla dahil ama emin değilim malesef inş, en kısa zamanda hayır haberler alırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…