infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

cok saol kıscem amin insallah cok tesekkür ederim balımmmmmm
annisim nasıl gidio kac aylık oldu acaba cinsiyeti neeeeeeeeeeee ..
rabbim sagsalim almanı nasip etsin kuzummmmmmmm saanada ..
cok sagol canım benim.4 aylık olduk kuzum.cinsiyeti tam belli degil ama 3 doktorda kıza benziyo dedi.haftaya gidecegiz kesinlesir sanırım.amin canım Allah razı olsunen yakın zamanda darısı sana topikteki tüm isteyenlere insallah canım

OH maşallah kuzum allah kucağına almayida nasip etsin yakinda bebişini hissetmeyede baslarsin :) darısı bizlere aminnnnn

Selam kızlarr Nasılsıniz benim adete 3 gün var ama sanki icim kıpır kipir hamile gibi hissediyorum kendimi belirtilere gelince son 1 haftadır çok yiyormuşum eşim fark etti söyledi :) doğru galiba çok çabuk ta acikiyorum bide sabahları ağzım acayip kuruyor inşallah belirti dir bunlar Inşallah yanilmiyorumdur

Doktorunuz çok ii demiş belkide başka doktor olsa hemen tüp aşılama yapalım derdi .. ozaman yumurta takibine başla sen bakarsın bu şekilde tutar bide bitkisel kürler kullan boş durma buarada ..
bugün 5.günüm hiç bişede yapmadım preesedd almıştım gecen seneden hala duruyo belkı onu kullanırım..

bitkisel macun yaptım dünyanın parasını verdim ama malesef ne eşim yiyebildi nede ben keçiboynuzu özü almış eşim unutuyorum sabahları eşime vermeye bak iyi hatırlattın

canım kartla ödemeyi bilmiyom ama iletişim bölümüne girersen ordan mail gönderebilirsun ya aynı gün yada ertesi gün mutlaka dönüyorlar sana ama fiyat 8000 bini geçmiyo cnm ben çoğuyla görüştüm.

kızlar eşimin anneannesi haca gitmişti bana ordan deve dili birde meryem otu getirmiş çoçuğu olmayan kadınlar içnmiş bukonuda bilgisi olan varmı acaba

rabbim hayırlısını nasip etsin inş. canım hayır haberler alırsın.. :)

canım benimm allah yardımcın olsun hiç korkma bak ne kadar çok istiyoruz hepimiz bi bebişimz olsun muayene olmazsan acaba bi problemmi var diye kendini yıpratıp duracaksın muayeneni ol kafan rahat olsun bunu düşün canım bende rahim filmi çekilmekten çok korkuyordum hep erteledim ama her ay acaba bi sorun varmı diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyordum çektirdim sonunda biraz ağrili oldu ama korktuğum kadar değildi inş sende ççokk kolay attatıcaksın vee herşey normal çıkacak canım dualarım seninle..

canım kartla ödemeyi bilmiyom ama iletişim bölümüne girersen ordan mail gönderebilirsun ya aynı gün yada ertesi gün mutlaka dönüyorlar sana ama fiyat 8000 bini geçmiyo cnm ben çoğuyla görüştüm.
cok sagol canım dun aradılar merezden ve ılaclarla bırlıkte 7000 bın ılcasız 5750 sanırım tam hatırlayamıyorum kafam cok dolu cumartesı gunu oon gorusme ıcın randevu verdıler gıdıp kafamızdakı butun soruları sorum bılgı alıcaz ve kısmet olursa bır kac aya baslıcaz tedavıye kıredı kartı gecerlıymıs yarısını tedavıye baslarken yarısını yumurta toplam işlemı sıresında oduyormusuz aslında bu benım ıcın cok onemlıydı cunku tedavıye anca karta baslayabılırım ve merak ettıgım bı soru var acapa semen analızı ve gereklı tahlılerde bu fıyata dahılmı bılgın varsa verısrsen cok memnun olurum

oğlum kardeş istiyor herşey onun için hergün soruyor okuldan gelince "anne kardeşim karnına geldi mi" üzülüyorum ben de onun için....

merhaba canım sen ikinciyi istiyosun ben de üçüncüyü yaşımda 40 oldu bakalım 1 senedirde olmuyo

kızlar eşimin anneannesi haca gitmişti bana ordan deve dili birde meryem otu getirmiş çoçuğu olmayan kadınlar içnmiş bukonuda bilgisi olan varmı acaba
merhaba canım deve dilini bilemicemde meryem otuna 7 gün meryem suresini okuyup üstünde taşıcaksın

tüp bebek merkezimi arıyosun canım benim görümcem geçen sene üsküdarda euro infertil diye bi merkezde yaptırdı şimdi 8 aylık ikizleri var
canım bulduk umut tup bebek merkezınde karar kılıcaz sanırım cumartesı gorusmemız var bkalım hersey olumlu olursa 1 veye 2 aya kadar baslıcaz tedavıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…