infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

BOŞ YERE OLSA BİLE Bİ İKİ GÜN UMUTLANMAK İSTİYOR İNSAN AMA HAYIRLISI
günaydın canım aynen öyle ben hep günü gününe olurum o yüzden ümitlendim bugün doktora gittim hormon tahlilleri için geçen sene yaptırmıştım tekrar bakalım dedi

DÜŞNMEDİĞİN ANDA GELİR kuzum inşallah rahat olmak lazım bn de heralde şuan daha adet olduğumdan bi rahatlık var zamnı gelince olcak nasılsa inşallah..bnm bi tüpüm tıkalı olduğndan tüplerin tıkanıklığı için saraçoğlu soğan kürü dior,geçen ay yarım kalmıştı hepsini yapamdım,bu ay yapcam inşallah.....tedav i süreci insanı yoruyor zatren bn yılbaşındn önce dr. dşnmyorum maddi manevi ii gelecek bize şimdilk

günaydın canım aynen öyle ben hep günü gününe olurum o yüzden ümitlendim bugün doktora gittim hormon tahlilleri için geçen sene yaptırmıştım tekrar bakalım dedi
ii çıkar inşallah canım hayırlsı zamanı gelince o gün gelince inşallah anne olucaz kaderimzde varsa bir gün

merhaba canım normalde geçiyomuki günün niye bekliyosun
geçen ayda geçmişti ama geçen ay biliyodum adet olcağımı çünkü karnım ağrıyodu bu ay göğüs şişliği ve acıması dışında hiç belrti yok adetle ilgili adet olmama 2 3 gün kala ağrımın başlaması lazım ama yok

ne güzel işte belkide hamilesin ayy bende heyecanladım bi test yapda bizde sevinelim bari

selam kızlarr.. bir konuda yardımızı rica edeceğim
sat'ım 17 ekim. 29 günde bir oluyorum. hesaplayıcıya göre 1 kasım yumurtlamam. dün itibariyle gün aşırıya start verdim.
ekstra yapmam gereken önereceğiniz kolaylaştırıcı şeyler varmııı

Ayyy inslh hamissindir cok heycnlandim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…