infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canımmm ev işi okul derken hiç vaktimmm olmuyorr gördün işte uğraştığımmm şeyleri:KK70::KK70: vakit buldukça giriyorummmm
sen nasılsınnn taşındınmı bitanemmm soramadım kusura bakmaaaa:KK23:
Gördüm datlim hepsi sen gibi çok şekerler :) yol tasinamadim daha pazar günü kiraci çıkacak evden haftaiçi de biz taşıncaz ama günü belli değil boya badana bi kaç yerini yaptırıyoruz temizlik derken perşembe yi bulur herhalde kuzum:KK47:

Gördüm datlim hepsi sen gibi çok şekerler :) yol tasinamadim daha pazar günü kiraci çıkacak evden haftaiçi de biz taşıncaz ama günü belli değil boya badana bi kaç yerini yaptırıyoruz temizlik derken perşembe yi bulur herhalde kuzum:KK47:
ya sorma anasınıfı öğrencisi oldummm kpss ye sende girmiştin demi nasıl iyi bi puan alabildinmi
evet unutmuşum kiracı var demiştinnn en iyisi canım eve girmeden yapılacaklar yapılsın evin içindeyken zor oluyorr bina eski mi kaç yıllık

ya sorma anasınıfı öğrencisi oldummm kpss ye sende girmiştin demi nasıl iyi bi puan alabildinmi
evet unutmuşum kiracı var demiştinnn en iyisi canım eve girmeden yapılacaklar yapılsın evin içindeyken zor oluyorr bina eski mi kaç yıllık
Girdim canım öylesine bakalım ne kadar bilgi kalmış aklımda diye 67 aldım bu puanlada bişi olacağını sanmıyorum. Evet datlim eşya girince yapılması zor ev boşken daha kolay bina 10 yıllık kuzum ama yeri tam istedgmz yerde ve heryerden güneş aliyor onu hiç kapanmaz bi tasinimda foto koycam inşallah

Girdim canım öylesine bakalım ne kadar bilgi kalmış aklımda diye 67 aldım bu puanlada bişi olacağını sanmıyorum. Evet datlim eşya girince yapılması zor ev boşken daha kolay bina 10 yıllık kuzum ama yeri tam istedgmz yerde ve heryerden güneş aliyor onu hiç kapanmaz bi tasinimda foto koycam inşallah
olsun canım kendini denemiş oldun bir dahaki sefere inşallah daha yüksek puan alırsınnnn
zaten evin güneş alması çok önemli benim ev çok almıyorr soğuk açıkcasıııı
diğer kıradaki çok sıcak olurduuuu ooo desne manzaranız varrrr artık enişte ile bol bol çay keyfi yaparsınızzzzz
evet taşında foto bekliyorummmm

olsun canım kendini denemiş oldun bir dahaki sefere inşallah daha yüksek puan alırsınnnn
zaten evin güneş alması çok önemli benim ev çok almıyorr soğuk açıkcasıııı
diğer kıradaki çok sıcak olurduuuu ooo desne manzaranız varrrr artık enişte ile bol bol çay keyfi yaparsınızzzzz
evet taşında foto bekliyorummmm
Insaallah yawrum diğer alacagimiz evdende güneş görmüyor diye vazgectik zaten evet yazın çok güzel burasi balkondan içeri girmeyiz artık :) birde bebişimiz olaydı iyiydi :emir_bebek:

Insaallah yawrum diğer alacagimiz evdende güneş görmüyor diye vazgectik zaten evet yazın çok güzel burasi balkondan içeri girmeyiz artık :) birde bebişimiz olaydı iyiydi :emir_bebek:
oda olurr inşalllahhh bu ay umutluymuşsunnn hadi bakalımmm
çoçuksuz ev çok zorrrr zaman geçtikçee dahda sessizleşiyorrrrrr

cok sagol canım benim.4 aylık olduk kuzum.cinsiyeti tam belli degil ama 3 doktorda kıza benziyo dedi.haftaya gidecegiz kesinlesir sanırım.amin canım Allah razı olsun:KK54:en yakın zamanda darısı sana topikteki tüm isteyenlere insallah canım
Amin inşallah. Bitanem :) ♡♥♡♥♡♥

canım teşekkür ederim Allahım inşallah sizlerede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder. biz en son 2010 yılında kızım zamanında sperm testi yaptırmıştık 6 milyon çıkmıştı hızıda %1 aslında değerleri çok iyi anlamıyorum. bugun eşimden tekrar yaptırmasını istedim yarın yaptıracak inşallah bakalım şimdiye kadar herhangi bişey denemedik yükselmiş olma ihtimali yoktur sanırım. bu arada yaşım 37 benim yumurtalarda azalmıştır belki. dondurulmus transferimden sonra ilk adetimi bugun oldum bende önümüzdeki adetimde test yaptırmayı düşünüyorum. acaba bende bi takım kürler kullansam mı
hoşgeldin canım aramıza inş. en kısazamanda bebişine kavuşursun :emir_bebek:

kızlar ben bu sefer adetin 3. günü gittiğimde hormon testi çok abuk çıkmazsa dr a klomen ve çatlatma iğnesi verin diyecem. önceki klomen kullandığımda kimyasal gebelik olmuştu ama çatlatma iğnesi vermemişti gerçi prolaktin yüksekti diye dostinex de kullanıodum belki ondan da olmuş olabilir

X