infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Amin. İns. Canim ya. İns buyuk bir sorun ckmaz ya

Kizlarr tup bebek fiyatlari 7000 civari anladigim kadariyla asilama fiyati hakkinda bilginiz varmi ortalama..benim yarin randevm var dr iliski gunlerini vericek gecen ay ki gibi ama bn bu durumdan hoslanmiyorum bir gorev gibi insan daha cok geriliip stres oluyor bir asilama deneyip olmazsa akisina birakip 30 umda tup bebek isteme sansim varmi bir prsdr gerekiyormu.. bilgilerinizi paylasirmisiniz kafam cok karisik bir bosvermisligin icine cekiliyor gibiyim..

canım aşılama 1,000 tl diye biliyorum

Hiç bekleme ozaman belki bunlarin bi faydasını görürsün .. bize neyin vesile olacağını bilemeyiz araştırıp görmek lazım en azndan sunuda yapmadım demeyiz ben öyle düşünüyorum en azndan geçen aydan aklimdaydi yani bu ay adet olursam napym die

kızlar merhabalar izninizle bende artık burda olmak istiyorum. kısaca hikayemi anlatayım. 4 yıl önce tüp bebek yöntemiyle kızımı sağlıkla kucağıma aldım binlerce şükürler olsun. 5 ay önce doğal yolla hamile kaldım ama mono gebelik sebebiyle kürtaj olmak zorunda kaldım. geçen ay kızımın döneminden kalma dondurulmuş embriyolarımla tekrar denedik malesef negatif sonuç aldık. ama ikinci çocuğu çok istiyoruz özellikle kızım kardeş konusunda çok istekli evde sanki kardeşi varmış gibi oyunlar oynuyor. bizde hız ve morfoloji sorunu var. birkaç gündür internette okuduklarıma dayanarak çakşır kökü suyu aldım bunun yanında tavsiyeleriniz var mı.

Hosgeldin cnm bende 3 yil doldu evliyim ilk 8 ay korunduk olmuyor.. esim sprm tahlilini uzun bir sure aksattigi icin biraz geriden geliyoruz.. ileri hizli %15 bizimde dusuk yani toplm 41 milyon ve likefikasyon suremiz 20 dk degil 1 saat.. bir dr normal yolla hamile kalma sansin zor dedi zaten ilk 8 aydada bn ilac fln kullnmadim doal yolla korunduk esim 2 ay once aktardan bir macun pekmez ve caksir otununda bulundugu birkac otu cekmis 3 urunu karistirp yiyor ve keciboynuzu ozu aldik onu kullaniyor.. benim herseyim tahlil film cok sukur normal.. yumurta takibi yapiliyor dr iliski gunlerimizi veriyor gecen wy ve bu ayda daha fazla yumurta atmk icin hap kullaniyorum devamli olarak coraspin ve folbiol kullaniyorum.. cocugunu Allah bagislasin arkadasim inslh sen 2. Ye bizde bebislerimize kavusuruz

Kiymetli hanimefendiler hepinizi kocaman öpüyorum ben telefondan mesaj yazddigimdan arada bakip yazma firsati bulamıyorum guzel duygular icindeyim Rabbim sizlerede yasatsin insaallah bugün doktora gittik ve minigimin kalp atışını izledik nasil güzel bir duygu bu anlatamam Allahim isteyen herkese nasip etsin kendinize iyi bakin

canım teşekkür ederim Allahım inşallah sizlerede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder. biz en son 2010 yılında kızım zamanında sperm testi yaptırmıştık 6 milyon çıkmıştı hızıda %1 aslında değerleri çok iyi anlamıyorum. bugun eşimden tekrar yaptırmasını istedim yarın yaptıracak inşallah bakalım şimdiye kadar herhangi bişey denemedik yükselmiş olma ihtimali yoktur sanırım. bu arada yaşım 37 benim yumurtalarda azalmıştır belki. dondurulmus transferimden sonra ilk adetimi bugun oldum bende önümüzdeki adetimde test yaptırmayı düşünüyorum. acaba bende bi takım kürler kullansam mı

Ah cnm ya ovülasyon a bakıp can mi sıkılır .. o kişiden kişiye degisir ah biz kadınlar çok taktigimzdan böyle oluyo hep belirtin var mı peki ? Geçti mi günün ?
belirti aramıyorum hiç çünkü psikolojik olarak her ay yaşıyorum zaten gebelik belirtilerini... günüm de 1 hafta geçti ama bende adet düzensizliği olduğu için gecikmesini normal karşılıyorum

belirti aramıyorum hiç çünkü psikolojik olarak her ay yaşıyorum zaten gebelik belirtilerini... günüm de 1 hafta geçti ama bende adet düzensizliği olduğu için gecikmesini normal karşılıyorum
Ya belki hamissindir bi gebelik testi yapsan en azından neden bukadar umutsuz sun

En çok merak ettiğim şeylerden bitanesi dir kalp atışı ni izleyip sesini duymak Rabbim mutluluğunuzu daim etsin acılarını göstermesin inş yüce Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…