infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Önemli olan belirtiler kuzum :) var mı belirti felan sen onda bahset bize
günaydın canım.. valla adet olduğum aylarda gebeliğe dair daha çok belirtim oluyodu kasıklarım ağrıyodu göğüslerim şişiyodu bu ay sadece göğüslerim şişti ne karnım ağrıyo ne başka bişey bende anlamadım :)

Sende haklısın ama önce aşılama yi dene derim ben .. kismetinde varsa böyle de kalırsın yoksa tüp bebek yaptrsanda Hamile kalamazsin .. Meryem suresini bol bol oku dua et .. senin bikere düşüncen yanlış Rabbim Kısmet etmycekse bütün dünya bi araya gelse bisi yapamaz .. seni umutsuzluğa dusurmek istemm ama dusuncenin Yanlış olduğunu hatirlatmak istedim bana kırılma ve kizma olur mu

Sende haklısın ama önce aşılama yi dene derim ben .. kismetinde varsa böyle de kalırsın yoksa tüp bebek yaptrsanda Hamile kalamazsin .. Meryem suresini bol bol oku dua et .. senin bikere düşüncen yanlış Rabbim Kısmet etmycekse bütün dünya bi araya gelse bisi yapamaz .. seni umutsuzluğa dusurmek istemm ama dusuncenin Yanlış olduğunu hatirlatmak istedim bana kırılma ve kizma olur mu

Ya test yapsana

canııııımmmm anlıyorum zamanı gelince olcak bizim elimzden duadan sabırdan başka bişey gelmiyor....sağol canım rahatlattın biraz gerçekten ,bnde takmıycam dedikoduları canımı sıkanları ruh sağlımızda önemli artık ,ümidimi de kesmicem inşallahsanada Rabbim evladını sağlıkla kucağına almayı,sonuna kadar eşinle onun yanında olmayı nasip etsin hayırlsıyla inşallah cnm..bizi üzecek insanlarada Rabbim fırsat vermesin

canım naptın oldunmu adet

akşama yaparım canım :)
bekliyoruz kuzucm hadi hayırlısı olsun bn dün kırmızıları gördüm ,o kadar vücudumu dinlediğim ayyy hamilemiyim die düşündüğüm kurduğum hayallerim de boşa çıktı hayırlısı vakti zamanı gelince RABBİM hayırlısını versin hepimizie

amin canım benimde ümidim yok ki büyük ihtimallede değilim akıntım çoğaldı adet olurum bir iki güne heralde tek sevindiğim şey eskisi gibi 2 3 ayda bir adet olmuyorum en azından biraz olsun düzene bindi çok şükür

ay evet cnm bnm de sevindğim o en azından zamanında oluyorum çok gecikme olmuyor demekki bişeyler düzene giriyor sn hsg çektirmedin demi cnm ...her iki sonucada hazır olmak lazım cnm napalım alıştık artık ama bu ay kendimi hep hamile gibi hissetmiştim neyse o ümitler bile güzeldi inşallah bigün gerçekte olur

inşallah canım allhm en kısa zamanda tattırsın bu duyguyu yok canım hsg çektirmedim işte bu ay adet olunca gitcem çektirmeye ama biraz korkuyorum

18.TE="missaqua, post: 37423131, member: 567176"]öncelikle gözün aydın nasıl düşürdün canım?= kaçtan kaça düştü?[/QUOTE]
18.9 yani 19 dan 7 ye dustu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…