infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım cok ıyımiş medıpolde fıyat ama ben anadolu yakasına tasındım burda medıpol yok sanırım eger 5 ıla 8 bın arası ise tup bebek buyuk ıhtımal yaptırabılırız tabı kıredı kartı gecerlı oluyorsa tub bebek merkezlerınde sagol canım bılgı verdıgın ıcın cumartesı gısıp merkezlerı gezıp fıyat alcaz ınsallah ıyı olur hesey hepımız anne oluruz

cnm telefonnlada fıyat alabılırsın..internetten anadolu ykasındakı tüp bebek merkezlerıne bak numaralarını al ara..bidaha gıtmene gerek yok..evt butun merkezler hemen hemen aynı fıyatta

Canlarim misafirlikteyiz bebek diyorlar ya düşük yapmışsın diyorlar geçmiş olsun falan neden soruyorlar canım çok yanıyor ya cokk:KK42:

cnm telefonnlada fıyat alabılırsın..internetten anadolu ykasındakı tüp bebek merkezlerıne bak numaralarını al ara..bidaha gıtmene gerek yok..evt butun merkezler hemen hemen aynı fıyatta
keske tlfda bılgı verseler canım vermıyolar anca gıtmem lazım bahcecı umut tup merkezıne gıdıcam cumartesı ınsallah bılgı alıcam tesekkur ederım cnm bılgı verdıgın ıcın:KK36::KK36::KK36:

öylemi cnm nsl belırtılerın var hayırlısı olsun ınsallah

cnm benım gıttıgım hastahende medıpol mega bagcılar 3.500 tüp bebek 1-2 mılyarda ilaçlar tutuormuş.. istanbul tüp bebekte 5 ile 8 milyar arası bi fiyattı bende sormuştum..yanı genel olarak 5 ile 8 mılyar arası her yerde :KK66:
Ya cnm yumurtlamadan 1 hafta sonra sol tarafimda batma lar basladi ardından baş dönmeleri ve göğüslerimde hassasiyet vardı simdilerde azaldı busefer de sivilcelerim çıkmaya başladı bide çok iştahım açıldı ne yesem doymuyorum cnm sürekli bişi yemek istyo bide pazar aksami iki defa pembe leke geldi gerisi gelmedi akintilarim çok olmasada arttı ama mide bulantim hiç yok kasiklarimda dolgunluk hissediyorum ama psikolojktr diyorum sence ben neyim birsen o_O:KK45:

canlar mereba yıne ben ya tedavı baslıcagım dedıgım yere gıttık esım ısten gelınce tıp merkezı hastane degıl ve hıc beyenmedık esımle konustum dedı eger 10 bını gecmıcekse aşılama yapmaktansa tup bebek yapalım sansımız dahada artsın hhafta sonu tub bebek merkezlerını gezıp fıyat alcaz sızın bılgınız varmı fıyatlar hakkında varsa bılgı verın nolursunuz
Ya cnm son karar yine sana kalmış ama neden bukadar acele ediysn kismetinde varsa her türlü olur daha hic aşılama yi denememissn ben önce bi aşılama yi dene derim ve tevekkül et tüp bebekte kesin tutcak die bişi yok % 50 bile deil Şansın .. hem rahim filmi cektrdn mi sen ? Bak rahim filminden sonrada aşılama dan sonrada kendiliğinden hamile Kalma Şansın artiyomus bence biraz daha bekle derim ben bol bol dua et .. daha yeni düşük yaptın bu ne acele bi kere tuttuysa bi daha tutar inş ALLAH KERİM :KK37:

aynen hepimizn yaşadığı şeyler aynı canım benim ...dalga geçer gibi soruyorlar çok tembelmişsinz die.....bu durumumuzu bilenler bile dalgaya alıp konuşuyorlar ya bağırmak istiyorum siz anne olmak için can atmayı, çocuk özlemini nerden anlıycaksınız dieee:mad::mad:

Canim üzülme Allah büyüktür inan zamani gelince olacak ben eskiden ne kadar üzülür ve ne kadar acele ederdim belki simdi soyle dusunebilirsiniz hamile kaldigin icin boyle yaziyorsun ama bende ayni seyleri yasadim Rabbim insaallah hepinize de yasatsin inanin ki insanlarin dedikodularına kulak vermeyince daha mutlu olursunuz ben hamile kaldığım ay hatta ondan once beni uzen kim varsa hepsindrn uzak durdum ve kim bana neden hamilelik yok problem nedir diye sorduklarinda ben ya konuyu degisiyordum yada yüz ifademi vallahi en son hic tanimadigim bir bayanin evine misafir gitmstim kadin durup dururken neden olmuyor yapsaydin simdi severdik dedi ben cayimi bitirdim o evi terk ettim sonradan kaynanamdan Özür dilemis ben kabul etmedim sizde tepkinizi koyun icinizde biriktirip kendinizi uzeceginize onlar uzulsun ki bir daha sormasinlar yinede sizler bilirsiniz bende beyazzambak araciligiyla genelleme yapmis oldum beyazzambakcim tatlim benim ne demek istedigimi senn zaten anladin onceden de anlatmistin biliyorsun kendini uzmekten vazgec vallahi bende sizlerle cok üzülüyorum.. Rabbimden tek istegim sizlere sağlıklı evlatlar nasip etsin insaallah aminn amin aminn

Ya cnm yumurtlamadan 1 hafta sonra sol tarafimda batma lar basladi ardından baş dönmeleri ve göğüslerimde hassasiyet vardı simdilerde azaldı busefer de sivilcelerim çıkmaya başladı bide çok iştahım açıldı ne yesem doymuyorum cnm sürekli bişi yemek istyo bide pazar aksami iki defa pembe leke geldi gerisi gelmedi akintilarim çok olmasada arttı ama mide bulantim hiç yok kasiklarimda dolgunluk hissediyorum ama psikolojktr diyorum sence ben neyim birsen o_O:KK45:

Insaallah hamilesindir canm :KK73:

Ah canım inş ya :rolleyes: ilk defa kasiklarimda bukadar batma yaşadım bide uyaniyorum ise geliyorum halen uyukluyrm 5 gün var bat a çok sabirsizim:KK33::KK71::KK4:

Yorgunluk ta yapar benim de oyle olurdu ve halen de oyle kasiklarindan ziyade belin felan ağrıyor mu wc sık sık cikiyormusun yada wc icin gece uyandigin oluyormu acikma hissi goguslerinde normalden daha uzun suren bir şişlik varmi benim belirtilerim bunlardi hatta ben gogsumde bir koyuluk gormustum sende bunlardan hangisi daha cok var belki insandan insana degisir hamilelik belirtileri ama bilgidigim kadariyla genelde bunlar oluyor tatlim sen yinede herseye hazirlikli ol bu ay olmazsa bir sonrajki ay olur de insaallah Rabbimde ona olan guvenini boşa çıkarmaz

canım cok ıyımiş medıpolde fıyat ama ben anadolu yakasına tasındım burda medıpol yok sanırım eger 5 ıla 8 bın arası ise tup bebek buyuk ıhtımal yaptırabılırız tabı kıredı kartı gecerlı oluyorsa tub bebek merkezlerınde sagol canım bılgı verdıgın ıcın cumartesı gısıp merkezlerı gezıp fıyat alcaz ınsallah ıyı olur hesey hepımız anne oluruz
Canım tüpbebek merkezlerine mail atıyorsun hemen dönüyorlar sana bende araştırmalara başladım memorial ve medicana ile görüştüm ortalama fiyat 7000bine mal oluyo hepsi ben en son bu hafta sonu d,iyarbakır memorialde bi doktor varmış onunla görüştüm fiyat 4500 ilaçlarla beraber 6000 e denk geliyo.

kızlar bı sorum olcak tup bebek fıyatları hakkında bı bılgınız varmı mınımum nekar tutuyo acaba
Canım çoğuyla görüştüm acıbadem cook pahalı :KK43: diğerleri ortalama aynı fiyata denk geliyo 6000-8000 arası oluyo ben memorialde karar verdim galiba şubatta düşünüyom bende hayırlısıyla allahım hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize en kısa zamanda.

Incir kürünün faydasını gören çok cnm inş sende görürsün benim bildiğim yumurta büyümede faydali ama .. senin yumoslarda bi sıkıntı yok demi inş
yok çok şükür büyüyolar 4 kezde klomen kullandım 1 kez çatlatma iğnesi vuruldum çok ağır geldi bana çok fazla yum oluşuyo ve çok büyüyolar çatlamasaydı bide kist olabilir dedi doktor Allahtanki bi sorun çıkmadı bu ay yum takibine gitcektim kararsız kaldım napsamki acepo_O

Kızlarrr aranızda kurtajdan sonra korunurkende hemen hiç adet görmeden hamile kalan var mı o_O

Canım çoğuyla görüştüm acıbadem cook pahalı :KK43: diğerleri ortalama aynı fiyata denk geliyo 6000-8000 arası oluyo ben memorialde karar verdim galiba şubatta düşünüyom bende hayırlısıyla allahım hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize en kısa zamanda.
amin canım bende cumartesı gunu gıdıp fıyat bılgısı alıcam olumlu olursa bıdahakı ay başlamayı dusunuyoruz ınsallah rabbım hepımızın ısteklerını emeklerımızı bosa cıkarmasın amınn ecmainn

Canım tüpbebek merkezlerine mail atıyorsun hemen dönüyorlar sana bende araştırmalara başladım memorial ve medicana ile görüştüm ortalama fiyat 7000bine mal oluyo hepsi ben en son bu hafta sonu d,iyarbakır memorialde bi doktor varmış onunla görüştüm fiyat 4500 ilaçlarla beraber 6000 e denk geliyo.
eger bu fıyatlara denk gelırse ıyı yaptırabılırım 10 bını gecerse yaptırmam ımkansız canım bıde merkelerde kart gecıyormu acaba oyle tedavı olcam aslında cumartesıye randevu almak ıstıyorum ön gorusme ıcın ama syfalarına gırdım oyle bı bolum yok yazıp gondermek ıstıyoruum aslında

Ya cnm son karar yine sana kalmış ama neden bukadar acele ediysn kismetinde varsa her türlü olur daha hic aşılama yi denememissn ben önce bi aşılama yi dene derim ve tevekkül et tüp bebekte kesin tutcak die bişi yok % 50 bile deil Şansın .. hem rahim filmi cektrdn mi sen ? Bak rahim filminden sonrada aşılama dan sonrada kendiliğinden hamile Kalma Şansın artiyomus bence biraz daha bekle derim ben bol bol dua et .. daha yeni düşük yaptın bu ne acele bi kere tuttuysa bi daha tutar inş ALLAH KERİM :KK37:
canım cok ama cok haklısın ama zor gunler gecırıyorum 1 seneyı gectı kurtaj olduum kalbı durdu 7 ay once sanırım rahım fılmı cekıldım sonuclar gayet ıyıydı ama yıne hamıle kalamdım acele etmemın sebebı pıskolojıkmen tukenmıs durumdayım mayıs ayında babamı kaybettım ve toparlanamıyorum ıstıyorumkı anne olayım ve hayata tutunabıleyım umudum gerı gelsın hayatta baglayan evladım olsun benı ıstıyorum ama soyledıklerınde kesınlıkle cok haklısın:KK68::KK68::KK68:

Yorgunluk ta yapar benim de oyle olurdu ve halen de oyle kasiklarindan ziyade belin felan ağrıyor mu wc sık sık cikiyormusun yada wc icin gece uyandigin oluyormu acikma hissi goguslerinde normalden daha uzun suren bir şişlik varmi benim belirtilerim bunlardi hatta ben gogsumde bir koyuluk gormustum sende bunlardan hangisi daha cok var belki insandan insana degisir hamilelik belirtileri ama bilgidigim kadariyla genelde bunlar oluyor tatlim sen yinede herseye hazirlikli ol bu ay olmazsa bir sonrajki ay olur de insaallah Rabbimde ona olan guvenini boşa çıkarmaz
Wc ye çıkıyorum ama gece kalkmyrm bde çok su ictigim için die düşünüyorum göğüslerimde şişkinlik var karnımda da şişkinlik başladı adet yaklaştıkça :KK43: belimde bazen adet sancısı gbi saplaniyo ama geri geçiyo .. ay gelseydi şu pazar günler geçmez oldu sanki :KK47::KK23:

yok çok şükür büyüyolar 4 kezde klomen kullandım 1 kez çatlatma iğnesi vuruldum çok ağır geldi bana çok fazla yum oluşuyo ve çok büyüyolar çatlamasaydı bide kist olabilir dedi doktor Allahtanki bi sorun çıkmadı bu ay yum takibine gitcektim kararsız kaldım napsamki acepo_O
Maşallah buda çok güzel bazılarının yumosuna klomen fayda etmiyo daha yüksek dozda iğne kullanıyolar .. herseyden once kismette belki gününü tutturamiyosunuzdur ovu testi kullandın mi hiç ? Yada evet yumurta takibine başla derim ben .. ne zamandır olmuyodu sizin ?

X