infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hayirlisi kuzum napalim..bende hamile zanettim kendimi sende oyle bize pskljimiz oyun oynuyor cnm malesef bu kdar hepimiz denk gelemez Belirtiler bi anda kesilip kirmizi gorunuyor..

Hayirlisi kuzum napalim..bende hamile zanettim kendimi sende oyle bize pskljimiz oyun oynuyor cnm malesef bu kdar hepimiz denk gelemez Belirtiler bi anda kesilip kirmizi gorunuyor..
EVET YA belirtileri görüp kırmızı kartı yedik valla haYIRLSI cnm sen nasılsın bi kür fln yapmayı düşünyrmusun

öyle yaparım canm büyük ihtimalle e anlat bakalım neler yapıyosun başka :)
napim cnm evdeydim bugn çok sancım oluyr bnm kıvranıyorum sabahtan şimdi biraz daha iyim eşimn kuzeni gelcekmiş akşam eşiyle.. ortalığı toparladım,çok bişey yapamıycam tiramisu yapmayı düşnyrm,buzluğumda tuzlu kurabiyemde vardı yeter heralde

Bilmiyorum ama gerçekten eskiden olan dertleserek rahatladıgimiz günler yok artık herkez beğenip geçiyo ben kendimi çok yanlız hissediyorum hele de böyle bi dönemden gecerken
canım kendi adıma her zaman giremyrm eskisi gibi eşimn işyerine sık gidip geliyrm ..burda olduğum zmaanlarda ne zaman istersen dertleşriz cnm anlıyorum seni insan en rahat burda anlatablyr derdini burda rahatlayabilyr

canım kendi adıma her zaman giremyrm eskisi gibi eşimn işyerine sık gidip geliyrm ..burda olduğum zmaanlarda ne zaman istersen dertleşriz cnm anlıyorum seni insan en rahat burda anlatablyr derdini burda rahatlayabilyr
Canım sın arkadaşım

gkc35 ********** :) ******** 1 ekim beklemede
rose3507 ********* :)******** 2 ekim beklemede
Ayshe9388****** :) ******* 6 ekim beklemede
papatyaptr ******** :) *******12 ekim beklemede
hsnks ************ :)********** 12 ekim beklemede
mrtly ********* :) ********* 20 ekim beklemede
asiasi55********* :) ********* 21 ekim beklemede
hayall35 ******** :) ********* 21 ekim beklemede
papatyamm_3474***** :)****** 22 ekim beklemede

naptınız kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…