infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ovu testide kullandım ama eşimin ameliyatından önce 3 yıllık evliyim 3-4 ay korunduk sadece çok şükür yum sorunum yok bildiğim kadarıyla eşimin değerleride normale yakın yani çok kötü değîl elhamdülillah yum takibi içinde bugün gitmem lazımdı ama klomende fazla kullanmak iyi değil rezervleri azaltıyor belki bi dahaki aya bakalım çapaya gidiyorum ben klomen kullandıysan aşılamanı iğneyle yaparız dedi zaman kaybedilmesin diye çünkü klomen kullanmayanlara önce onu kullandırıp sonra iğneye geçiyolarmış bakalım üroloji bize bekleyin 3 ay daha dedi bolbol çalışın dedi aşılama yada tüp için ürolojinin bize rapor vermesini bekliyoruz inşallah doktorunda dediği gibi belkide 3 ay içinde gelir bebişimşiz

Bizim gruba ne oldu böyle ben anlamadım ya beğenip geçiliyor yada hiç cevap verilmiyor önceden olsa birimiz bişey yazsak hemen cevap gelir ve cevap verirdik dertlesmeye başlardik

Doktorunuz çok ii demiş belkide başka doktor olsa hemen tüp aşılama yapalım derdi .. ozaman yumurta takibine başla sen bakarsın bu şekilde tutar bide bitkisel kürler kullan boş durma buarada ..

mrb kızlar nasılsınız ? benimde dün günümdü olmadım hala ama çok ağrım var bu ayda olmadı maalesef akşama kalmaz olurum hasta

inşallah canım allhm en kısa zamanda tattırsın bu duyguyu yok canım hsg çektirmedim işte bu ay adet olunca gitcem çektirmeye ama biraz korkuyorum
anestezili çektir cnm bnce sen bilirsin yine ama spazm fln olmadan kesin sonucu öğrenir ona göre harekt edersinz...hayırlısıııyla inşallah cnm

Yine öyleyiz tatlım sadece yogun günler geciriyoruz galiba topik olarak
Bilmiyorum ama gerçekten eskiden olan dertleserek rahatladıgimiz günler yok artık herkez beğenip geçiyo ben kendimi çok yanlız hissediyorum hele de böyle bi dönemden gecerken

maalesef değilim adet olmaya başladım hafif renkli bi akıntı geldi gerisi de gelir
inş.lmazsn bnmd ba
hangi smmdsin bn ka
Kizlarrrrr fsh degerimi dusurecem dedim .
Hadi bakalim dusur gel .
Pasta borcum olsun dedi.
Dustuuuuuu bu ay tupe basliyoruz dr da sasirdi.
FSH seni yendim yendimmmmmm

GÖZÜNAYDIN CNM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…