infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

amin .. hayırlısı olsun bakalım tedavine başla sendede gelsin güzel haberler gelsin melekler...

amin .. hayırlısı olsun bakalım tedavine başla sendede gelsin güzel haberler gelsin melekler...
inşallah canım hepımız guzel haberler verlım maddı yonunu bılmıyorum dk gıdınce ogrencam ama manevı yonden cok zordayım sıtres gergınlık ınsallah hersey ıyı olur hepımız ıcın aminnn

inşallah canım hepımız guzel haberler verlım maddı yonunu bılmıyorum dk gıdınce ogrencam ama manevı yonden cok zordayım sıtres gergınlık ınsallah hersey ıyı olur hepımız ıcın aminnn
tedaviye bi başla gelir gerisi kısmetse .. buradan birbirimize destek oluyoruz zaten. tecrübeli biçok arkadaş var kafana takıla bişi olursada sorarsın burada hep beraber beyin fırtınası yaparız hep yapıyoruz zaten... paylaşınca daha güzel oluyo

sagol canım evet bızlerın halınden yıne bıtek bızler anlarız allah hayırlısını nasıp etsın ınsallah umarım hepımızın yuzu guler ve anne oluruz zor bı yol ama sonu cok guzel olur hepımız ıcın nsallah amınnn

Tuplerine bakıldı mi cnm ? Denedim.cnm ben havucla birlikte denedim ama faydasını görmedim hoş benim yumurtlamamda sıkıntı yok galiba yumurtam catlamiyo adetim ondan gelmiyo die düşünüyorum
bakıldı canım çok şükür açıklar bende incir kürümü yapsam dedim acaba sebepsiz infertilitede faydalıymış

Iyiyim cnm elhamdulillah sadece biraz sabirsizim

neden sabırsızsın tatlım

cnm belırtılerın aynı benım belırtılerım gıbı..pembe akıntıyada takılma yerleşme kanamasıdır belkı hadı ınsallah guzel sonuclanıcak

Orası öyle tabi bugün 3 gündür gecikiyo

Hiç bir belirti de yok ara ara kaşık ağrıların oluyo geçiyo

hayırlısı olsun cnm

Onlara gayet normal geliyo canım cunki hiç yasamamislar ama ben tek bişey diyorum kim bizim hakkımızda bu durumumuzu kullanıp orda burda veya yüzümüze bakıp konuşanların Rabbim islh onların basinada versin ki ne olduğunu anlasinlar

bakıldı canım çok şükür açıklar bende incir kürümü yapsam dedim acaba sebepsiz infertilitede faydalıymış
Incir kürünün faydasını gören çok cnm inş sende görürsün benim bildiğim yumurta büyümede faydali ama .. senin yumoslarda bi sıkıntı yok demi inş

Ya adetim yaklaştı 26 ekim düzensiz adet gördüğüm için çokta tarihe takilmiyrm ama yinede 1 ayim doluyo en azından .. belirtilerde beni biraz düşündürüyor aslında ondan sabirsizim galiba

hayırlısı

canlar mereba yıne ben ya tedavı baslıcagım dedıgım yere gıttık esım ısten gelınce tıp merkezı hastane degıl ve hıc beyenmedık esımle konustum dedı eger 10 bını gecmıcekse aşılama yapmaktansa tup bebek yapalım sansımız dahada artsın hhafta sonu tub bebek merkezlerını gezıp fıyat alcaz sızın bılgınız varmı fıyatlar hakkında varsa bılgı verın nolursunuz

Ya adetim yaklaştı 26 ekim düzensiz adet gördüğüm için çokta tarihe takilmiyrm ama yinede 1 ayim doluyo en azından .. belirtilerde beni biraz düşündürüyor aslında ondan sabirsizim galiba

öylemi cnm nsl belırtılerın var hayırlısı olsun ınsallah

cnm benım gıttıgım hastahende medıpol mega bagcılar 3.500 tüp bebek 1-2 mılyarda ilaçlar tutuormuş.. istanbul tüp bebekte 5 ile 8 milyar arası bi fiyattı bende sormuştum..yanı genel olarak 5 ile 8 mılyar arası her yerde

canım cok ıyımiş medıpolde fıyat ama ben anadolu yakasına tasındım burda medıpol yok sanırım eger 5 ıla 8 bın arası ise tup bebek buyuk ıhtımal yaptırabılırız tabı kıredı kartı gecerlı oluyorsa tub bebek merkezlerınde sagol canım bılgı verdıgın ıcın cumartesı gısıp merkezlerı gezıp fıyat alcaz ınsallah ıyı olur hesey hepımız anne oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…