infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bi sakin yavrum başka bi sorun vardır belki bu ne karamsarlık olmaz no stres moral bozmak yok tekrar başa döneceksin herkesin defalarca yaptığı gibi.doktorundan detaylı bilgi al yakasına yapış neden olmuyo diye sen elinden geleni yapıyosundur hiç şüphem yok tedavi olması gerektiği gibimi bunu sorgula.... ama sakin hepimiz aynı durumdayız kendini üzmen bişileri değiştirmiyo farklı adım atman gerek belkide...

haklı olabilirsin zaten dr ne diosa ben onu yapıyorum harfiyen her yeni tedavi yeni umut sonu negatif.cok darlandım artık

haklı olabilirsin zaten dr ne diosa ben onu yapıyorum harfiyen her yeni tedavi yeni umut sonu negatif.cok darlandım artık
anlıyorum.. aynı şeyleri bende yaşadım ... gece ağlama kırizlerim oluyodu.. insan kendi kendini motive etmeli ağlamak bişeyleri düzeltmiyo diyerek sabaha daha güçlü kalktım böyle yapma kendini yıpratma gelecek meleğini düşün dediğim gibi isyan zamanı değil bişi değişmez çünkü doktorunla konuş eyer güvenmiyorsan iyi bi hastane bul .mantıklı düşünüp hareket edersen farklı çıkış yolları bulabilirsin.. moral bozmak yok devam....

senin bebegin varmı

senin bebegin varmı
kısmet yola çıktı amam ben 3 yıl uğtaştım... neler yaşadım ... senin gibi belki daha iyi belki daha kötü ama bir gün emeğimin karşılığını alıcağımı biliyodum... daha öncede yazmıştım çocuklarımız bizim bu dünyadaki sınavımızdır... benim bu sınavdan kalmamam lazım diyerek topladım kendimi hep. umarım seninde allah kalbine göre verir...

benimde tam uc yıl oldu inş şans benimde yuzume güler birgün

benimde tam uc yıl oldu inş şans benimde yuzume güler birgün
valla bana yapılmayan test kalmadı deneme tahtasına döndüm şaka gibi ama en azından sonucu iyi oldu.
3 kez tüp bebek denedim demişsin doktorla konuşmadınmı neden tutmuyor. sorun ne bundan sonra ne yapıcaz bu denemelerin sonu yokmu vs.. yada ne testler yapıldı neler yapılmadı yada yapılsa yararlı olur az bir süre değil geçen zaman doktorun ne diyo

ben evleneli ve bebek isteyeli üç yıl oldu.aşılama yaptırmadım sadece bir kez tüp bebek denemem oldu sonuç negatif bende birsuru test yaptırdım en son genetik test istedim dr dan onu yaptırdım.ondada bişey cıkmadı.sadece kan pıhtılaşması oldugu soylendi hamile kaldıgımda iğne kullanıcakmısım ben.ama hamile kalmama engel degilmiş.pko var bende aslında dr tek sorunun yumurta cevresindeki zarın çok kalın oldugunu soyledi.zaten tüp bebek yaptırdıgımdada yumurtamı traslayıp öyle dollendirdiler.ama tutmadı işte.kilo vermem lazım diet yapıyorum.ama işte sen hangi hastanede denedin ve tuttu senın sorunun neydi

bütün heyecanım hayal kırıklığı oluyor sanırım şu an pembe bişeyler gelmeye başladı
O ani neler hissetigni anliyorum anliyoruz..uzulme cnm hic ya ne diyim bilemedim biz biraz kendi kendimizi istemeden umitlendiriyoruz aslinda regli bekliceksin sadece vucd dinlemeden ama sabirsizlandik artik

ben fulya bahçeciye gittim en iyi labratuarlardan birine sahipler. sorunu onlar buldu genetik testinde kan phtılaşması varmış bende ondan tutmuyormuş. son yapılan transferimde başladım göbekten kan sulandıran iğneye ondan tuttu yoksa hala uğraşıyodum.

bendede aynı sorun var işte kan pıhtılaşması ama o hamile kalmama engel degil dediler ama bilmiyorum çok duyuyorum fulya tüp bebek merkezini.bakalım hayırlısı senin adına çok sevindim

O ani neler hissetigni anliyorum anliyoruz..uzulme cnm hic ya ne diyim bilemedim biz biraz kendi kendimizi istemeden umitlendiriyoruz aslinda regli bekliceksin sadece vucd dinlemeden ama sabirsizlandik artik
o lekeden sonrada bişey gelmedi hala olcaksam olup kurtulsam bu belirsizlik çok haklısın cnm ya dinlememye çalıştım vücudumu ama baş dönmem kasık batmam ve midem bulanınca ümitlendim

Ne güzel konuştun bacim taa içimi anlattı kusmakla kalmayıp o yaşadığımız acıları o günleri tokat gibi çarpmak istiyorum
aynen hepimizn yaşadığı şeyler aynı canım benim ...dalga geçer gibi soruyorlar çok tembelmişsinz die.....bu durumumuzu bilenler bile dalgaya alıp konuşuyorlar ya bağırmak istiyorum siz anne olmak için can atmayı, çocuk özlemini nerden anlıycaksınız dieee

bendede aynı sorun var işte kan pıhtılaşması ama o hamile kalmama engel degil dediler ama bilmiyorum çok duyuyorum fulya tüp bebek merkezini.bakalım hayırlısı senin adına çok sevindim
tşk. ederim canım.bende fazla pıhtılaşma olduğundan iğne kullandırıyorlar. sonuçta bebeğe kan gitmezsse oksijen gitmemiş olduğundan kaybedilen birçok gebelik var.bu sitede bununla ilgili sorunlar hakkında konuştuğum birçok bayan var bu bana göre engel yaratabilecek bişi belki sende oran azdır diye öyle söyledi doktorun. diğer sorununla ilgilide şunu diyim zaten tüp bebekte yumurtada yada sipermde sorun varsa en sağlıklısı seçilir ve sıkıtılı yumurtandan bahsetmişsin bu tedavide onuda çözerek döllenmenin gerçekleşmesini sağlarlar bir yerde bir eksiklik var o zaman yada yanlış giden bişi sorununu biliyolarsa ki tespit edilmiş tedaviyi o yönde yapmalılar.

aynen zaten bana göre sebepsiz infertelite die bişey yok ii yada kötü dr var.derdimizi anlayan dr bulmak lazım

merhaba kızlar nasılsınız ıyıdır ınsaşşalh hersey bende avrupa yaasından anadolu yakasına tasındım bır ayı gectı burda ne hastanelerı ne doktorlar hakkında bılgım yok ve yuruyerek yarım saat mesafede bı tıp merkezı var regl olunca oraya gıtcam ve aşılama dusunuyorum ınsallah doktor ıyıdır ve anlayışlıdır bakalım neler lolcak dort gozle reglı beklıyorum bugun olmam lazım ınsallah gecıkmeden olurum tedavıye başlarım aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…