infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

inşallah cnm ama çok yoruldukkkkk artık

IyiYim kuzum sağolasın simdiden hayırlı uğurlu olsun Allah tamamina erdirsin inşallah :) bende öyleyim walla evi toparlamaya başladım yarinda tapu islerini halletcez inşallah benimde evim oluyor:))
glş
inş hamişsindi cnm bnim

kızlar yaa sabah ağzımda iğrenç bi tatla uyandım hala tam geçmedi pas tadı gibi. ama folikasit içiom dün de geç aklıma geldi geç içtim ondan mı acaba. çünkü uyku hali falan yok ben de tam tersine yorgunluk ölüp uyuyamam hali var (( belki de üşüttüm falan ondandır

canım hamileisen normal ama hamile değilsen anladığım kadarı ile ilaç kullanıyosun ya ondan olur banada oluyodu.
sabah beyaz leblebi yada tuzlu kıraker gibi biriey atarsan ağzına çabuk kurtulursun

sadce silince geldi ama adet olcam öyle hissediyorum daha bi karın ağrısı da yok of olcaksam olayım kurtulayım nasıl olsa anne olamıycam
aaa neden öyle düşünüyosun canm karamsar olma hayırlısı böyleymiş de ve dua etmeye devam et dur bakalım belki adet değil hemen dünyayı karartma gözünde

aaa neden öyle düşünüyosun canm karamsar olma hayırlısı böyleymiş de ve dua etmeye devam et dur bakalım belki adet değil hemen dünyayı karartma gözünde
ne bileyim ya kendimi çok çaresiz hissettim bi an...çok üzüldüm ama hala dua ediyorum Rabbimden umudumu kesmiyorum tabi nasipp

Ne güzel konuştun bacim taa içimi anlattı kusmakla kalmayıp o yaşadığımız acıları o günleri tokat gibi çarpmak istiyorum

olmuyor olmuyor olmuyo.tüp bebek denedim olmuyo.bissuru ilaç kullandım olmuyor. psikoloji dediler kursa falan basladım uç ay hiç dusunmedim olmuyor.ne yapsam olmuyo bebegim gelmiyo.benle evlenenler ikinci çocuklarına hamile.kimseyi kıskanmak istemiyorum ama nefis...insanız sonuçta bazen aklımdan geçen seyler bana hiç yakışmıyo.naptıysam olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…