infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

merhabalar eses nasılsın canım nişan hazırlıkların bittimi bu hafta sonumuydu nişan

Inslh bizde hamis olucaz
canım inş. hayırlısıyla hamişş olduğunun haberini alırsın ama çok düşünmeeeee hayırlısı olsun ümitlerin boşa çıkmaz inşallah tabi hepimzn ümitleri sana diyorum ama cnm bnm de cumartesi adet gnm veeee gn sayıyorum çk stresliym yine adet olcam die kocacığmı çk üzyrm ağlayıp durdum dünden beri yaa yok yere bu günler çok zor canım seni anlıyoruz hepimz

Yaaa cok seviyorum sizi beni anladiginiz icinde cok tesekkurler biraz bunaltiyorum belki bugun boleyim suan soleyim die ama affiniza siginiyorumHerkes dio takma etmede artik benim bu saaten sonra zor.. AglAma kuzum sakin gecen ay regl oldugumda biran bi bagira bagira aglama istegi geldi bogure bogure agladim Dag basinda olsam istedim bole icim daglandi ya.. ara ara oluyodu gecen ay koyuydu.. Allahim hepimizin yuzunu guldursun insalh

Merhabalar kızlar.. Bende aynı dertten muzdaribim 3,5 yıllık evliyiz. Eşim askerden yeni geldi.
Geçen ay başladık bizde bebiş çalışmalarına ama ilk ay hüsrandı
Bu ay da adet bitiminden itibaren gün aşırı çalışmaya devam..
Soracağım şey inş olmamda adete 2-3 gün var ama göğüslerim aşırı acıyo dokunamıyorum ve kasıklarımda batmalar,yanmalar var. Dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı.
Hamile olabilir miyim :/
hoşgeldin cnm inş. hamlesindir
hoşbulduk.. inşallah canım.. beklemek ne kadar zormuş...

kızlar nasılsınız bugün doktora gittik.doktor kıza beniyo ama kesin degil dedi.bu arada bi cift vardı,adam abla sen heyecanlısın biz senden heyecanlıyız dedi.14 yıldır bekliyolarmıs,kanda hcg pozitif cıkmıs onu göstermeye gelmişlerdi doktorlara.cok sevinclilerdi bende cok mutlu oldum ya gözlerindeki o mutlulugu görünce.dedim siz önce girin odaya.Allah daim etsin.Allah herkese nasip etsin amin

Rabbim hayrlisi ile kucagina almayi nasip etsin Rabbim hrkese nasip etsin banada

Yok canim catlatma ignesi olmadim yumurta fazla attim bu ay inun icin hap kullandim kontrolde yumurtam catlamisti o gecede yine iliski vermisti.. sonra oksapar igne kullandim 10 tane kan sulandirici birde progestan 8 gun kullandim cnm

anladım tatlım kaç gun gectı yumurtanın catladıgı gunden bu yana..14 gun sonra adet olunuor yumurta çatladıktan sonra..canım bu arada söyledıgın belırtıler hamılelık belırtılerı gıbı bende o sekılde olmustum adet olmayı beklerken hamıle oldugumu ogrendım..içimden bi ses seninde hamıle oldugunu soyluor..inşallah yanılmam..

birsenim nasıl oldun kuzum ? sesin cıkmıyo

iyiyimm kuzum starda kaderımın yazıldıgı gun dıye bı dızı başlamış ay cok tuhaf oldum ağladım yarın doktora gıdıcektım perşemmbeye aldı doktor randevumu amelıatları varmış..bu arada bugun ovulasyon testlerımde geldı..sen naptın kuzum yapıormusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…