infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ah cnm sizin gbi leri duydkca kendimden utanyrm zaten öncelikle sizlere dua edyrm zaten .. rabbim sizi daha fazla bekletmesin inş .. şimdi Meryem süresi okuyrm cnm 500 çok ama denerim belki :)

evet canım ikiside açıldı geçtiğimiz haziranda oldum.şuanda adetim aşılama yapılcak bakalım:)
Ne güzel benimkinin biri acilms sadece hayrlisi bunada şükür hiç acilmayada bilirdi .. bnde aşılama denycem de şimdi deil inş gerek kalmaz senin yaş kaç buarada ?

Merhabalar kızlar.. Bende aynı dertten muzdaribim 3,5 yıllık evliyiz. Eşim askerden yeni geldi.
Geçen ay başladık bizde bebiş çalışmalarına ama ilk ay hüsrandı
Bu ay da adet bitiminden itibaren gün aşırı çalışmaya devam..
Soracağım şey inş olmamda adete 2-3 gün var ama göğüslerim aşırı acıyo dokunamıyorum ve kasıklarımda batmalar,yanmalar var. Dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı.
Hamile olabilir miyim :/

KAN TESTİ YAPTIR ANLARSIN CANM.

cnm çatlatma iğnesimi olmuştun sen..iğnenin kaçıncı günü bugün
Yok canim catlatma ignesi olmadim yumurta fazla attim bu ay inun icin hap kullandim kontrolde yumurtam catlamisti o gecede yine iliski vermisti.. sonra oksapar igne kullandim 10 tane kan sulandirici birde progestan 8 gun kullandim cnm

hoşgeldin cnm inş. hamlesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…