infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

catlatma ignesi oldum klomen estrofem inofolic crinone jel kullandim ama malesef olmadi esim smdi spermiyogram testi yaptrcak ins.bi problem cikmaz bu surec cok zor

Kizlar bugun tam gunum kasiklarimda hafif hafif sanci yada sizi gibi bisiler..acik sari bir akintim var bikac gundur vardi sanrm bugun azcik daha fazla gebelikte oluyormu koku yada kasinti yoko_O

Kizlar bugun tam gunum kasiklarimda hafif hafif sanci yada sizi gibi bisiler..acik sari bir akintim var bikac gundur vardi sanrm bugun azcik daha fazla gebelikte oluyormu koku yada kasinti yoko_O
:) tam bende sana sormustm :) tabiii gebelikte adet oluyosn sanırsn okadar akıntı gelir :) bana bakarmısın sanki hamile kalmsm gbi :KK70: duydklarım hep öyle der yani :KK23:

ama regl olacagn zaman böyle oluyo mudyn ?
Yaaa inan artik ben de anlamiyorum.. noldumu :confused:Regl zamanimdada belim agrir suan agrio kasiklarim garip olur aynen garip simdide bitek sol bacagima bikac gundur bi an bi sanci bicak batmasi gibi girio bide sanrm bole akintim olmuyordu bakalim bugun bekliyorum ama 1 gun geciktigi oldu yarin geceyi beklicem umutlanmak icin dua ediyorum inslh olmaz :KK68::KK73:

Yaaa inan artik ben de anlamiyorum.. noldumu :confused:Regl zamanimdada belim agrir suan agrio kasiklarim garip olur aynen garip simdide bitek sol bacagima bikac gundur bi an bi sanci bicak batmasi gibi girio bide sanrm bole akintim olmuyordu bakalim bugun bekliyorum ama 1 gun geciktigi oldu yarin geceyi beklicem umutlanmak icin dua ediyorum inslh olmaz :KK68::KK73:
ay inş olmazsın kuzum bendede batmalar var ama ben üşüttüm galiba :KK43: daha adetime 2 hafta var cnkü o_O inş güzel haberlerini alırızda sizede yıldönümü hediyesi olur :KK71: :rolleyes::rolleyes:

Ah cnm sizin gbi leri duydkca kendimden utanyrm zaten :KK43: öncelikle sizlere dua edyrm zaten .. rabbim sizi daha fazla bekletmesin inş .. şimdi Meryem süresi okuyrm cnm 500 çok ama denerim belki :)
utanılcak bişe değil canım tabiki anne olmak kadınların olmak istediği kadınlığını daha çok hissedebileceği bir duygu ve bu içgüdü 3 yaşındaki bi kız çocuğundada var Rabbim inşallAllah en yakın hayırlı zamanda bizimde kucağımızı doldursun evliliğimizin bi amacı olsun

hm :) ahh ahh senin kocişte cok takanlardan demek :KK43: Rabbim sana annelik esinede babalık duygusunu yasatsın ennn kısa zamanda inş :KK19: :KK68:
Saol canimsin Rabbim banada sanada isteyen herkese saglikli sihatli eli ayagi duzgun Rabbime hayirli kul bize hayirli evlat olucak cocuklar nasip etsin tez zamanda:KK68::KK33:

inşallah adet olmazsın canımm hayırlısıyla tabiki sizde sorun neydi

X