infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ramazan ayında lojmanlara taşındık ve daha yeni dün 3 komşumla tanıştm.bir komşum da hemşire.laf lafı açtı ben ddm pkoluyum falan.başladı anlatmaya.kendisi de pkoluymuş ve üstelik tek yumurtalığı varmş.hamile kalma ihtimali zormuş.çok şey dedi de unuttm.neyse çörekotu yağı ve zeytin yağını karıştırıp yumurtalık kısmına sürmş.sürdüğü ay hamile kalmş.maşallah 2 yaşında kızı var.kime önerdiysem yararı odu dedi.adetinizi tam 30 gün olarak hesaplayın ve 10 gün kala günde 2-3 kez sürün bunu göbeğinize.ben de alıp uyguladm.sizde deneyn.inş bizim de bebişlermz olacak ama sabır gerek....

Himmm ben 2 sinde kontrole gittim catlamis dedi o zamn ben yrn kesin regl olurum 28 . Gunum bn bugun bekliyordum

masallah ya cabucak atlattın izleyemedmde güzel bi diziye benziyo ya birsenim ben beceremedm bu işi 4 5 defa yaptım citf cizgiyi grdm ama silikti bizde akıntıyı gördgm gece bide diğer günlerde ilişkiye girdk inş tutmustr

insallah darısı basımıza ..
kıscem sagsalim al insallah balım ..
kalbim ,dualarım seninle insallahh ..

aramıza hosgeldin cnm ..
insallah güzel haberlerimizi de paylasırız birgün ..
kac yasındasın nerden ?

Kizlar bugun tam gunum kasiklarimda hafif hafif sanci yada sizi gibi bisiler..acik sari bir akintim var bikac gundur vardi sanrm bugun azcik daha fazla gebelikte oluyormu koku yada kasinti yok

eee insallah hamislik belirtileridir bunlar kıscem ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…