infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Yaaa sizide icinizdrki seside yerim ama ben :) inslh Rabbim hepimizin yuzune gulsun kapisindan bos cevirmesin
canım benimkide adet belirtileriyle aynıydıinsallah hamişsindir kabızlık yada ishal yada bagırsaklarında gaz hareketlilik varmı??bende o cok olmustu bagırsaklarım bozulmustu

insallah darısı basımıza ..
kıscem sagsalim al insallah balım ..
kalbim ,dualarım seninle insallahh ..

amin insallah canım benimde dualarım sizlerle en yakında zamanda insallah.Allah hayırlısını versin saglıklısını en basta.hepimizeamin

Son düzenleme:
Rabbim hayrlisi ile kucagina almayi nasip etsin Rabbim hrkese nasip etsin banada
insallah bu zorlu süreci atlatır evlatlarımıza kavusuruz cnm :)
insallah canim cok uzen ve yoran bi surec boyle olcagini bilseydim hic korunmazdim kendimi de esimi de cok yiipratiyorum cevremde bnden sonra evlenip o kadr cok hamile kalan var ki Rabbim tez zamanfa bizefe versin amin insallah

Bir ishal gibi bi kabiz gibiyum surekli gazim var icim fikir fikir.. baklm canim

insallah canim cok uzen ve yoran bi surec boyle olcagini bilseydim hic korunmazdim kendimi de esimi de cok yiipratiyorum cevremde bnden sonra evlenip o kadr cok hamile kalan var ki Rabbim tez zamanfa bizefe versin amin insallah
Aynen cnm ya bi arkafasim var ozellikle Allah bagislasin 2 . Cocugunu dogurdu biz onunla ayni gun evlenmistik

canım nisan hazırlıkları ..
alısveris ,telase ..
sen nasılsın balım ..
telefondan okuyorum ama cvp yazılmıo nedense ..
her telaşeniz böyle güzel olsun inş kuzum iyiym kuzum nöbetteydm gece smdide dersteyim bende nye eses niye begeniyo ama yorum yazmıyo diyorum

Allahim sen herseyi bilen goren isitensin..Ne gelirse senden gelsin.. Rabbim bizleri ve kimseyi dara dusurme, dert verip derman aratma yarabbim.. dermansiz birakma.. tasiyamayacagimiz sikintilar altina bizi koyma.. Rabbim ellerimizi sana acip senden istiyoruz bizlere ve tun evlat hasreti cekenlere , saglikli eli ayagi duzgun bize hayirli evlat ssna hayirli kul olucak evlatlar ver..Senin herseye gucun yeter.. sen ol dersin ve hersey olur.. bizimde gonullerimizdekini hakimizda hayirli kil ve lutfen Ol de Allahim.. bizi yanlis ve eksik dua etmekten alikoy.. Aminn

Amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Üzülme kardeşim tabi üzülmemek elde degil çok iyi biliyorum ama elden bişey geliyır Rabbim bizleride güldürsün inş

ah cnm ya bunlar bebişin belirtileridir inş kuzumm ne zamandır istyodn sen cok unutkanım kusura bakma
Yokya ne kusuru bnmde burda oyle oluyor kimin yazdigni unutuyorum birazda nick olayindan mi isimde pek kalmaz aklimda..neyse bnm 9 ekimde 3 bitti evliyim ilk 8 ay esim doal korundu olmadi bi dr dogal yolla kalmn biraz zor dedi simdi gittigim dr bu ay hamile kalma ssnsin yuksek dedi bklm inslh bugunde gelmez :)

yok cnm .. nerde bitcek .. kıscemin tacını aldık .. anneme elbise ayakkabı vs ..
anca işte .. salı günü nisan insallah aksam ... sen nasılsın balımmmmmmmm
hayırlısı olsun inşallah çok şükür tatlım bugün 14 30 da hgs çekincemdün moralim biraz bozuktu tahlil dosyamızı kaybetmişiz içinde sperm hormon vs gibi sonuçlar vardı akşam üstü bi tlf çaldı hastaneden aradılar meğer dosyayı rahim filmi günü alırken orda unutmuşuz adama yarın filmimiz var zaten orada gelip alcaz dedim ay bi sevindim ki anlatamam

Üzülme kardeşim tabi üzülmemek elde degil çok iyi biliyorum ama elden bişey geliyır Rabbim bizleride güldürsün inş
kafama o kadar takiyorum ki ne duyduysam yaptim.belki stres yapiyorum ondan olmuyo bu ay tedaviye basladik ama daha esimin spermiyogram testine ayin sonuna gun verdiler 10gun sonrada sonucunu alcaz cok uzun geliyo bi an once bi sorun varmi yok mu bilsek.Rabbime siginiyorumMeryem otunu kullandim 2ay hem suresini okuyorum tesbihleri yapiyorum Allahim vercek olan sensin bizi annelik duygusundan mahrum etmesin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…