infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yeni düşük yaptım,doktorum hemen cocuk yapma dedi de gec sen bile ..
ben napaım 4 sene oldu artık ekim gelirse,sorular sorular bıktım :KK43: :KK43:
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN HEPİMİZİN HİÇ KARŞIDAKİ İNSNAI DÜŞÜNMÜYORLAR BU SORU SORANLAR
KURBAN BAYRAMINDAN SONRA 2.AŞILAMA İÇİN TEDAVİYE BAŞLAYACATIM AMA RAHİM TOPARLARSA KANAMADAN DOLAYI İNCELİYOR RAHMİM İNŞALLAH TOPRALAR 1 AYA KADAR

Bende dayanamiyorum artik:KK34::KK34::KK34: kim gorse daha bisey yokmu tedavi oldunuzmu eşinde gorundumu sunu denedinmi tuzlari kuru öyle akillarinca yardim ama sadece laf baskada bisey degil. Benim icin en buyuk sorun esimin tek erkek cocuk olmasi :KK61::cry:
doğrudur hayıt suyu ve arı sütü poleni tavsiye ederim kullan inşallah olur seninde

herkes hamile misin diyo kilo aldım diye offfffff :KK23::KK23:
insallah birgün evet hamileyim diyebilirim :KK51::KK51::KK51:
Dersin bak olacak insaallah benim bayan arkadasima doktorlar yumrtan tas gibi olmasi zor dedi sogan kuru incir kuru yapti üniversite hastanesine gitti ftil kullandin bu ay hamile yani hic umudunu kaybetme :KK20::KK36:

Allah senden de razi olsun tatlim Rabbim senin kalbine ferahlik versin insaallah hic birsey senin sağlığından daha onemli degil bunu unutma hic degilse sana kisir demiyorlar :110:
SNDENDE ALLAH RAZIOLSUN CANIM
BENİMKİDE AŞILAMAYLA OLMUŞTU CANIM 3 YIL KISIR ÇOCUKLARI OLMUYOR DEDİLER ŞİMDİDE DÜŞÜRDÜ DENİLİYOR NEDEN YÜRÜDÜN NEDEN KALKTIN ONDAN DÜŞTÜ VS GİBİ SAÇAMLIKLAR ZATEN OKADAR CAHİL İNSANLARKİ 1 KAÇ KİŞİDEN DUYDUM AŞIALAMA YI TÜP BEBEĞİ BAŞKA ERKEĞİN SPERMİNDEN YAPILIYOR SANAN OKADAR SALAK VE CAHİL İNSAN VARKİ ARTIK AŞILAMAYLA OLURSA TEKRAR NORMAL YOLLA DİYECEĞİM

Dersin bak olacak insaallah benim bayan arkadasima doktorlar yumrtan tas gibi olmasi zor dedi sogan kuru incir kuru yapti üniversite hastanesine gitti ftil kullandin bu ay hamile yani hic umudunu kaybetme :KK20::KK36:

cnm benim sogan suyu iltihabı söküyor .. :KK51:
bende iltihap yokki .. :KK51:
adetlerim düzenli ..
hormonlar hsg normal herseyim sükür ..
eşimin ileri hızı düşük biraz ama hamile kalırsın demişti dr .. :KK1:

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN HEPİMİZİN HİÇ KARŞIDAKİ İNSNAI DÜŞÜNMÜYORLAR BU SORU SORANLAR
KURBAN BAYRAMINDAN SONRA 2.AŞILAMA İÇİN TEDAVİYE BAŞLAYACATIM AMA RAHİM TOPARLARSA KANAMADAN DOLAYI İNCELİYOR RAHMİM İNŞALLAH TOPRALAR 1 AYA KADAR

ahh ahh insanlar cok anlayıssız ..
emin ol 2 aya hamile kalcaksınn ..

Allah senden de razi olsun tatlim Rabbim senin kalbine ferahlik versin insaallah hic birsey senin sağlığından daha onemli degil bunu unutma hic degilse sana kisir demiyorlar :110:

insallah cnm ya insanlar cok anlayıssız .. :KK34:
ben kimseye sormuyorum bebek yokmu diye .. :KK34:
banane insanların cinsel hayatından demi .. :KK12:
olcaksada stres ten olmicak yaaaaaa .. :KK43:

cnm benim sogan suyu iltihabı söküyor .. :KK51:
bende iltihap yokki .. :KK51:
adetlerim düzenli ..
hormonlar hsg normal herseyim sükür ..
eşimin ileri hızı düşük biraz ama hamile kalırsın demişti dr .. :KK1:
Olsun yinede dene ne olacak ki ben bu ay basliycam hic sevmiyorum sogani ama mecburen dayanabildigim kadar icecem sende dene benimde hersey normal ama bunuda denemekten bisey kaybetmem :KK16:

SNDENDE ALLAH RAZIOLSUN CANIM
BENİMKİDE AŞILAMAYLA OLMUŞTU CANIM 3 YIL KISIR ÇOCUKLARI OLMUYOR DEDİLER ŞİMDİDE DÜŞÜRDÜ DENİLİYOR NEDEN YÜRÜDÜN NEDEN KALKTIN ONDAN DÜŞTÜ VS GİBİ SAÇAMLIKLAR ZATEN OKADAR CAHİL İNSANLARKİ 1 KAÇ KİŞİDEN DUYDUM AŞIALAMA YI TÜP BEBEĞİ BAŞKA ERKEĞİN SPERMİNDEN YAPILIYOR SANAN OKADAR SALAK VE CAHİL İNSAN VARKİ ARTIK AŞILAMAYLA OLURSA TEKRAR NORMAL YOLLA DİYECEĞİM

insanlarımız cahillllllllllll .. :KK62:
sadece dedikoduuuuuuu ..
:KK34:

Olsun yinede dene ne olacak ki ben bu ay basliycam hic sevmiyorum sogani ama mecburen dayanabildigim kadar icecem sende dene benimde hersey normal ama bunuda denemekten bisey kaybetmem :KK16:

preseed alalım dedim esime tm dedi hicc oralı degil :KK51:
Allahım cıkmazda bırakma,sürpriz gibi gönder bebeklerimizi :KK1:

çok sevndim canım senn adına allah bizlerede nasip etsin inşalalh nasıl kullandın peki kürleri biraz bilgi veririsen sevnrm

benim 35 gün oldu hala düşük kanamam devam ediyor düşük kanamam başlayınca soğan kürü yapmıştım ,içim temizlensin diye oyüzden 2 ay kadar soğan kürü yapmıyorum rahim duavarım inceldiği için faydası var soğan kürünn kesinlikle nezaman başladın bu kürlere yani adetinn kaçıncı günü kaç gün yaptn
çörek otunu 3 ay kullandım 3. ay oldu adetimin 2. günü içtim 10 gün boyunca sonra bıraktım ve dr gittim dr yumurta var dese başladım çalışmaya 3 aydan sonra tuttu allahın izniyle sende kullan inşallah olur soğan kürü kullandıysan gerek yok b daha

insanlarımız cahillllllllllll .. :KK62:
sadece dedikoduuuuuuu ..
:KK34:
AYNEN YA BUNLARI SÖYLEYENLER GENÇ İNSANLAR BİRDE YAŞLILARI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM ARTIK TÖVBE HANGİ YOLLA OLURSA OLSUN NORMAL YOLLA DİYECEĞİM SPERM MESELESİNİ DUYUNCA KAFAMDAN KAYNAR SULAR BOŞALDI SANKİ DEDİM NE SAÇMALIORSUNUZ YA KİM KABULEDER BÖYLE BİŞEYİ DEDİM AMA EMİNM ONLAR HALA AYNI DÜŞÜNÜYORLARDIR

çörek otunu 3 ay kullandım 3. ay oldu adetimin 2. günü içtim 10 gün boyunca sonra bıraktım ve dr gittim dr yumurta var dese başladım çalışmaya 3 aydan sonra tuttu allahın izniyle sende kullan inşallah olur soğan kürü kullandıysan gerek yok b daha
SOĞAN KÜRÜNE ADETİNN KAÇINCI GÜNÜ BAŞLADIN PEKİ CANIM BALTARÇINÇÖREKOTUNU AÇ KARNINAMI YEDİN KAÇ KAŞIK

X