infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bosver onlari bir dahakine gördüğünde acil isin oldugunu söyle. bana sorduklarinda ben cevap vermeyip konuyu degistiriyorum iste buda bana yariyor onların icindekilerde onlari yesin bitirsin hic umurum degil cevap vermem onlarda pes etti daha sormuyorlar :KK48:
HAKLISIN CANIMMM

Proceed plus

öncelikle merhaba inşallah sizlerde en yakın zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.2 kutu proceed plus almıştık eşim 1 kutuyu bitirmeden hamile kaldım çok şükür. 1 kutu hiç kullanılmadı. İsteyen varsa 100 tl karşılığında yollayabilirim.Kargo ücreti benden.

Proceed plus

öncelikle merhaba inşallah sizlerde en yakın zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.2 kutu proceed plus almıştık eşim 1 kutuyu bitirmeden hamile kaldım çok şükür. 1 kutu hiç kullanılmadı. İsteyen varsa 100 tl karşılığında yollayabilirim.Kargo ücreti benden.
o ne icin cnm ?

sperm testi 100 tl
hormon testi 100 tl
asılama 250 tl
normal muayene 50 tl
hsg(anestessiz ) 250 tl
baskent üniversitesi hastanesi

1 milyar tuttu ortalama :)

bizim burda pahalı.
hsg 500 anestizisiz)
sperm testi 60
muayene 32
hormon 100
aşılama 500 iğnesi benzin parası var daha

kızlar kendimi okadr kötü hissediyorum ki ölmek istiyorum çok bunaldım çok yoruldum sıkldım etrafımda komşu arkadaş vs yok köygibi biryerdeyiz markete bile çıkamayorm eşim yoğun çalışıyor zaten elindne geldiğincez zamanı oldukça ilgileniyr ama çok az eve gelince yoruluyor uykusu geliyor erken kalkıp geç geldiği için işten

sürekli evdeyim hiçbirşey yapasım gelmiyor nefes almak bile zorlaştı sanki 3 yıldan sonra gebeliğim bana ilaç gibi olmuştu çünkü artık yalnız değildik karnımdada olsa 3 kişiydik martta kucağımda evimde olacaktı artık sıkılmayacaktım bebeğim olacaktı çünkü yanımda ama artık yokk ben yine yalnızım yine boşum yine yalnızım düşündükçe çıldırıyorum allah beterinden saklasın ama çok zoruma gidiyor bunalıma girdim iyice kendimi balkondan atasım geliyor çoğu zman hiçbirşeyden mutlu olamıyorum dua etmek gelmiyor içimden zaten rabbim sevse beni bunları yaşamazdım herkesin yuvası cıvıl cıvılken benim evim mezar gibi olmazdı

kıyamam sana :KK43:

KANAMAM VAR SÜREKLİ 35 GÜNÜN 30 GÜNÜ LEKEM YADA KANAMAM OLDU VE ADET KANAMAM TEKRAR BAŞLADI BUDA STERESİMİ TETİKLİYOR SANIRIM DUA ETMEK İÇİMDEN GELDİĞİNDE KANAMAM OLUYOR HEP

canım yaşadığın durum çok zor.yaşamayan anlamaz ama biz de bir nebze anlıyoruz seni.böyle düşünerek kendine zarar veriyorsun.Uğur Koşarın Allah de ötesii bırak kitabını okumadıysan oku insanın içine ferahlık veriyor

Tweety canım böle konuşma alanda o verende o isyan etmememiz lazım bdk benim de kanamam başladı çok kötüyüm ağrım var sanki adet oluyorum öyle ağırıyo ne olur dualarınızı eksik etmeyin yarın doktora gitcem :cry:

Size cok ihtiyacım var kanamam var kızlar çok kötüyüm çok Rabbim yardımcımız olsun :cry: Ağrımda var

Düşük yaptığımı bugün aksamda başladı işte çok kötüyüm sevincimiz yarıda kaldı :cry:

X