infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

AYNEN YA BUNLARI SÖYLEYENLER GENÇ İNSANLAR BİRDE YAŞLILARI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM ARTIK TÖVBE HANGİ YOLLA OLURSA OLSUN NORMAL YOLLA DİYECEĞİM SPERM MESELESİNİ DUYUNCA KAFAMDAN KAYNAR SULAR BOŞALDI SANKİ DEDİM NE SAÇMALIORSUNUZ YA KİM KABULEDER BÖYLE BİŞEYİ DEDİM AMA EMİNM ONLAR HALA AYNI DÜŞÜNÜYORLARDIR

ahh cahillikkkkkkk :KK62::KK62:

bilmiyorsan sus adam sansınlar demi :KK34::KK34:

SNDENDE ALLAH RAZIOLSUN CANIM
BENİMKİDE AŞILAMAYLA OLMUŞTU CANIM 3 YIL KISIR ÇOCUKLARI OLMUYOR DEDİLER ŞİMDİDE DÜŞÜRDÜ DENİLİYOR NEDEN YÜRÜDÜN NEDEN KALKTIN ONDAN DÜŞTÜ VS GİBİ SAÇAMLIKLAR ZATEN OKADAR CAHİL İNSANLARKİ 1 KAÇ KİŞİDEN DUYDUM AŞIALAMA YI TÜP BEBEĞİ BAŞKA ERKEĞİN SPERMİNDEN YAPILIYOR SANAN OKADAR SALAK VE CAHİL İNSAN VARKİ ARTIK AŞILAMAYLA OLURSA TEKRAR NORMAL YOLLA DİYECEĞİM
Sana tek tavsiyem kimseyle gorusme yeni insanlarla bir araya gel sana iyi gelecek seyleri yap duyma gorme ben hep oyle yapiyorum kaynanam illa gezmeye gidelim diyor ben gitmiyorum kendimi uzmek yerine evde oturma yi tercih ediyorum sende kafana takmak yerine bana ne iyi gelir onun icin ugras bebekse bebek icin hayaller kur hic o ne dedi o ne düşünür deme bosver ben kendim kendimi tedavi ediyorum millete kalsam simdiye bir yerden atmistim kendimi tovbe tovbe sen hayatinin degerini sağlığının degerini kaybetmeden bil ve unutma :KK15:

ahh cahillikkkkkkk :KK62::KK62:

bilmiyorsan sus adam sansınlar demi :KK34::KK34:
AYNEN YANİ BENDE SALAK GİBİ AYRINTILI ŞEKİLDE AÇIKLOYORUM ŞU ŞÖYLE OLUYOR BU BÖYLE DİYE YUMURTADAN SPERMDEN RAHİMDEN YUMURTLAMADAN Bİ HABER OLAN BU İNSANLARIN ÇOCUKLARI VAR DOLU DOLU ALLAHIM EN İYİSİNİ BİLİR SANIRIM BİLİNÇLİ OLMAKTA İYİBİRŞEY DEĞİL

Sana tek tavsiyem kimseyle gorusme yeni insanlarla bir araya gel sana iyi gelecek seyleri yap duyma gorme ben hep oyle yapiyorum kaynanam illa gezmeye gidelim diyor ben gitmiyorum kendimi uzmek yerine evde oturma yi tercih ediyorum sende kafana takmak yerine bana ne iyi gelir onun icin ugras bebekse bebek icin hayaller kur hic o ne dedi o ne düşünür deme bosver ben kendim kendimi tedavi ediyorum millete kalsam simdiye bir yerden atmistim kendimi tovbe tovbe sen hayatinin degerini sağlığının degerini kaybetmeden bil ve unutma :KK15:
CANIM ZATEN KİMSYE GİDİP GELMİYORUM AYDA YILDA BİR GÖRSEMDE İNSANLARI AYNI MUHABBET

insallah cnm ya insanlar cok anlayıssız .. :KK34:
ben kimseye sormuyorum bebek yokmu diye .. :KK34:
banane insanların cinsel hayatından demi .. :KK12:
olcaksada stres ten olmicak yaaaaaa .. :KK43:

Aynen oysa hamile kalsan bir kez sormazlar durumun nasil diye iste bosvermek lazim tatlım :KK56:

Sana tek tavsiyem kimseyle gorusme yeni insanlarla bir araya gel sana iyi gelecek seyleri yap duyma gorme ben hep oyle yapiyorum kaynanam illa gezmeye gidelim diyor ben gitmiyorum kendimi uzmek yerine evde oturma yi tercih ediyorum sende kafana takmak yerine bana ne iyi gelir onun icin ugras bebekse bebek icin hayaller kur hic o ne dedi o ne düşünür deme bosver ben kendim kendimi tedavi ediyorum millete kalsam simdiye bir yerden atmistim kendimi tovbe tovbe sen hayatinin degerini sağlığının degerini kaybetmeden bil ve unutma :KK15:[/QUOTE
KEŞKE 1 KAÇTANE SİZLER GİBİ ÇEVREMDE ARKADAŞIM OLSA NEGÜZEL OLURDU ZATEN DÜŞÜK YAPTIM 1 AYI GEÇTİ MİLLETİN ÇENESİ KAPANMADI BENİ YOLDA VS GÖREN NEDEN BAYRAMDA DIŞARI ÇIKTIN ANNENE GİİTTİN ONDAN DÜŞMÜŞTÜR DİİYOLAR YÜZÜME KARŞI BENİ DAHADA ÜZMEYE ÇALIŞIR GİBİ DÜŞÜNCENİ KENDİNE SAKLA BENİM VİCDANIMIN SIZLAMAISNI KENDİMİ SUÇLAMAMI MI İSTİYORSUN

AYNEN YANİ BENDE SALAK GİBİ AYRINTILI ŞEKİLDE AÇIKLOYORUM ŞU ŞÖYLE OLUYOR BU BÖYLE DİYE YUMURTADAN SPERMDEN RAHİMDEN YUMURTLAMADAN Bİ HABER OLAN BU İNSANLARIN ÇOCUKLARI VAR DOLU DOLU ALLAHIM EN İYİSİNİ BİLİR SANIRIM BİLİNÇLİ OLMAKTA İYİBİRŞEY DEĞİL

ooff ooff milleti bırak cnm ..
insanlar hep söler,düsünür ..
kocisinle sen ne düsünüosun o önemli ..
üzüyoruz kendimize oluo olan ..
saclarım bembeyaz bu yasımda ..

ooff ooff milleti bırak cnm ..
insanlar hep söler,düsünür ..
kocisinle sen ne düsünüosun o önemli ..
üzüyoruz kendimize oluo olan ..
saclarım bembeyaz bu yasımda ..
BENMDE SAÇLARIM DÖKÜLMEYE BAŞLADI STERSTEN 2YILDA HEM BEDENENİM HEM RUHUM DEĞİŞTİ

millet hep konuşur ..

sözlenirsin , nisan ne zmn .. :KK53:

nişanlanırsın,, düğün ne zmn ..:KK57:
evlenirsin çocuk ne zmn .. :KK62:

1. olur 2.yokmu yapsana .. :confused:

derler de derler .. :KK34::KK34:

o yüzden saLLAaaaaaaaaaaa .. :KK4::KK4:

Bosver onlari bir dahakine gördüğünde acil isin oldugunu söyle. bana sorduklarinda ben cevap vermeyip konuyu degistiriyorum iste buda bana yariyor onların icindekilerde onlari yesin bitirsin hic umurum degil cevap vermem onlarda pes etti daha sormuyorlar :KK48:

X