infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Esescim insaallah 25 hamiş ben olurum belirtilerim cok ama umudum yuksek seviyelerde pozitif olam belki hamiş olurum bu ay :KK73::KK6:

Esesim sen kac kilosun bende sankim bu aralar kilo almaya basladim ben 60 kiloyum boyum 1.63 he he yakinda boy kilo ayni olacak :-)

cnm ben evlenirken 60 kg idim :oops:
şuanda 74 kilo oldum boyum 1.67 :KK34:

kocişime de çok iyi bakıyorum tosuncuk çift olduk off :-)

kızlar kendimi okadr kötü hissediyorum ki ölmek istiyorum çok bunaldım çok yoruldum sıkldım etrafımda komşu arkadaş vs yok köygibi biryerdeyiz markete bile çıkamayorm eşim yoğun çalışıyor zaten elindne geldiğincez zamanı oldukça ilgileniyr ama çok az eve gelince yoruluyor uykusu geliyor erken kalkıp geç geldiği için işten

sürekli evdeyim hiçbirşey yapasım gelmiyor nefes almak bile zorlaştı sanki 3 yıldan sonra gebeliğim bana ilaç gibi olmuştu çünkü artık yalnız değildik karnımdada olsa 3 kişiydik martta kucağımda evimde olacaktı artık sıkılmayacaktım bebeğim olacaktı çünkü yanımda ama artık yokk ben yine yalnızım yine boşum yine yalnızım düşündükçe çıldırıyorum allah beterinden saklasın ama çok zoruma gidiyor bunalıma girdim iyice kendimi balkondan atasım geliyor çoğu zman hiçbirşeyden mutlu olamıyorum dua etmek gelmiyor içimden zaten rabbim sevse beni bunları yaşamazdım herkesin yuvası cıvıl cıvılken benim evim mezar gibi olmazdı

:KK31::KK31: sadiye20 annisimiz nasılsın cnm :KK24::KK24:iyiyim cnm uzun zamandır giremedim telden dolayı son iki ayim az kaldı ama son aylar daha çok stresliymis oğlumun odasini aldık kıyafetleri hazır küçük eksikler var onlarda tamamlarsam rahatliycam sen nasılsın hepinize dua ediyorum unutmadım girmesemde aklimdasiniz

kızlar kendimi okadr kötü hissediyorum ki ölmek istiyorum çok bunaldım çok yoruldum sıkldım etrafımda komşu arkadaş vs yok köygibi biryerdeyiz markete bile çıkamayorm eşim yoğun çalışıyor zaten elindne geldiğincez zamanı oldukça ilgileniyr ama çok az eve gelince yoruluyor uykusu geliyor erken kalkıp geç geldiği için işten

sürekli evdeyim hiçbirşey yapasım gelmiyor nefes almak bile zorlaştı sanki 3 yıldan sonra gebeliğim bana ilaç gibi olmuştu çünkü artık yalnız değildik karnımdada olsa 3 kişiydik martta kucağımda evimde olacaktı artık sıkılmayacaktım bebeğim olacaktı çünkü yanımda ama artık yokk ben yine yalnızım yine boşum yine yalnızım düşündükçe çıldırıyorum allah beterinden saklasın ama çok zoruma gidiyor bunalıma girdim iyice kendimi balkondan atasım geliyor çoğu zman hiçbirşeyden mutlu olamıyorum dua etmek gelmiyor içimden zaten rabbim sevse beni bunları yaşamazdım herkesin yuvası cıvıl cıvılken benim evim mezar gibi olmazdı

cansu'cum hepimiz aynı durumdayız .. :KK51:
kac defa yazdım sana umudun kaybetme ..:KK20:
hic hamile kalmadım,isyan etmek ne haddimize ..:KK12:
rabbim ol derse olur bunu sen daha ii biliyosun .. :KK56:
hayat sadece bebekten ibaret değil ki .. :KK39:
gerçekten artık kendine gel,toparlan lütfen ..
:KK36:

sperm testi 100 tl
hormon testi 100 tl
asılama 250 tl
normal muayene 50 tl
hsg(anestessiz ) 250 tl
baskent üniversitesi hastanesi

1 milyar tuttu ortalama :)
ÇOK İYİMİŞ İLAÇLAR YOK SANIRIM:110:BENİMKİ DR MUAYNANESİNDE OLCAK CANIM HASTANE İLE ALAKAM YOK DR ÜCRETİ 200 AŞILAMA 400 ANESTEZİLİ RAHİM FİLMİ 400 İLAÇLAR 1000 SPERM TESTİ 50 HORMON TESTERİ FALAN İŞTE KOMPLE 2000 DEDİ

ÇOK İYİMİŞ İLAÇLAR YOK SANIRIM:110:BENİMKİ DR MUAYNANESİNDE OLCAK CANIM HASTANE İLE ALAKAM YOK DR ÜCRETİ 200 AŞILAMA 400 ANESTEZİLİ RAHİM FİLMİ 400 İLAÇLAR 1000 SPERM TESTİ 50 HORMON TESTERİ FALAN İŞTE KOMPLE 2000 DEDİ

ilaclar yok ..
2,3 ay yumos takibi muayene fiyatları yok ..
her gitmeye 50 tl ..
+ ovitre , klomen , dupbaston , progestan ilacların ücreti yok ..
haklısın tutar normal :)

annişim maşallaahh oğlun olacak değilmi kısçem ..
bende halen tık yok .. topikte 24 hamişim var ama topik anası bomboş ...
nasip insallah dualarınızla olacak inanıyorum ..
ismini ne koyacaksın cnm ... 2 ay kalmıs masallah size ..

cansu'cum hepimiz aynı durumdayız .. :KK51:
kac defa yazdım sana umudun kaybetme ..:KK20:
hic hamile kalmadım,isyan etmek ne haddimize ..:KK12:
rabbim ol derse olur bunu sen daha ii biliyosun .. :KK56:
hayat sadece bebekten ibaret değil ki .. :KK39:
gerçekten artık kendine gel,toparlan lütfen ..
:KK36:
elimde değill gerçekten sürekli evdeyim aöf de okuyorum ama kitaplar düşman gibi görnnyr gözüme herşey öyle hiçbirşey yapmak gelmiyor içimden
uzaklaşıp kafa dinleyeceğim hiçbiryer yok sürekli evdeyim kafayı yemek üzereyim birden aklımaa bbk meselesi geliyor öfke geliyor ağlıyorum ağlıyorum kendi kendimi parçalamk geliyor içimden

elimde değill gerçekten sürekli evdeyim aöf de okuyorum ama kitaplar düşman gibi görnnyr gözüme herşey öyle hiçbirşey yapmak gelmiyor içimden
uzaklaşıp kafa dinleyeceğim hiçbiryer yok sürekli evdeyim kafayı yemek üzereyim birden aklımaa bbk meselesi geliyor öfke geliyor ağlıyorum ağlıyorum kendi kendimi parçalamk geliyor içimden

canım psikolojik destek alsan mı :KK51:
evet hepimiz üzülüyoruz ama elden ne gelir :KK36:

ilaclar yok ..
2,3 ay yumos takibi muayene fiyatları yok ..
her gitmeye 50 tl ..
+ ovitre , klomen , dupbaston , progestan ilacların ücreti yok ..
haklısın tutar normal :)
SENİN HASTANE SSK ANLAŞMALI ÖZEL SANIRIM CANIM BENİM 1 TANE ÇOÇUĞUM OLDUĞU İÇİN HİÇ BİR İLACIMI DEVLET KARSILAMIYO DAHA DOĞRUSU TEDAVİYİ DEVLET KARŞILAMIYO YANİ TAM ÖZELDE OLCAK DR MUAYNANESİNDE

İLAÇLAR -ANESTEZİLİ RAHİM FİLMİ -AŞILAMA DR ÜÇRETİ-VE TAHLİLER HERSİ ASAĞI YUKARI 2 EN FAZLA 2.5 TUTAR DEDİ:KK25: ÇOKMU KIZLAR SİZCE:KK25: HEPSİ TAM ÖZEL DR UN MUAYNANESİNDE

Ah canim benim:KK19: sen kendini cok fazla uzuyorsun asla umudunu yitirme aslinda bir psikolog ile gorussen sanada iyi gelirdi :KK5:

SENİN HASTANE SSK ANLAŞMALI ÖZEL SANIRIM CANIM BENİM 1 TANE ÇOÇUĞUM OLDUĞU İÇİN HİÇ BİR İLACIMI DEVLET KARSILAMIYO DAHA DOĞRUSU TEDAVİYİ DEVLET KARŞILAMIYO YANİ TAM ÖZELDE OLCAK DR MUAYNANESİNDE

anladım cnm olabilir ...:KK19:
keske bebisler gelse emekler bosa cıkmasa yeterki .. :KK1:

annişim maşallaahh oğlun olacak değilmi kısçem ..
bende halen tık yok .. topikte 24 hamişim var ama topik anası bomboş ...
nasip insallah dualarınızla olacak inanıyorum ..
ismini ne koyacaksın cnm ... 2 ay kalmıs masallah size ..
Evet olusum olacak çok heyecanlıyım sanki hiç olmayacak gibi geliyor hayalmis gibi herşey kasım başı dedi dr doğum için günler hiç gecmiyo cnm umutsuz olma herşeyde vardır bir hayır rabbim büyük rabbim tüm isteyenlere versin kucaklari boş kalmasın ınşallah

canım psikolojik destek alsan mı :KK51:
evet hepimiz üzülüyoruz ama elden ne gelir :KK36:
düşünüyorum canım ama eskiden bir süre ilçalara bağlı yaşadım antidepresan olmadan uyuyamıyordum o günleri zor atlattım ilçalrdan sıyrılmam zaman aldı tekrar aynı şeyleri yaşamk istemiyorum

KIZLAR KENDİNİZİ ÜZMEYİN ZAMAN HERŞEYİN İLAÇI BENDE ÇOK ŞEYLER YAŞADIM ALLAH BÜYÜK HERŞEYİN Bİ ZAMANI VAR YAŞAMAK HERŞEYE RAMEN ÇOK GÜZEL ALLAH BİR GÜN DOLDURUR İNŞALLAH KUCAKLARINIZI

Evet olusum olacak çok heyecanlıyım sanki hiç olmayacak gibi geliyor hayalmis gibi herşey kasım başı dedi dr doğum için günler hiç gecmiyo cnm umutsuz olma herşeyde vardır bir hayır rabbim büyük rabbim tüm isteyenlere versin kucaklari boş kalmasın ınşallah

aminn insallah annisim dualarını esirgeme .. :KK37:
sağsalimmm all insallah kuzucuğunuu ins... :nazar::emir_bebek:

X