infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

düşünüyorum canım ama eskiden bir süre ilçalara bağlı yaşadım antidepresan olmadan uyuyamıyordum o günleri zor atlattım ilçalrdan sıyrılmam zaman aldı tekrar aynı şeyleri yaşamk istemiyorum

kuzum kalk silkelen ..
Allahım gene nasip eder ..
tevekkül et,dua et .. dert etme ..

KIZLAR KENDİNİZİ ÜZMEYİN ZAMAN HERŞEYİN İLAÇI BENDE ÇOK ŞEYLER YAŞADIM ALLAH BÜYÜK HERŞEYİN Bİ ZAMANI VAR YAŞAMAK HERŞEYE RAMEN ÇOK GÜZEL ALLAH BİR GÜN DOLDURUR İNŞALLAH KUCAKLARINIZI

evet kuzum aminnn insallahh hayırlısı ile bizlerde anne oluruz :)

keşke takmammak üzülmemek elimde olsa ama yok olmuyor
Canim inan ayni durumdayim. Az once niye bebeginiz yok tedavi olmuyormusunuz diye soru geldi. Biktim valla. Doktor stres yapma diyor bunlar sorularla strese sokuyorlar.
Dua ve sabir baska elimizden bisey gelmiyor.
ALLAH SABREDENLERLE BERABERDİR.
Bu da bizim imtihanimiz demek ki. :110::cry:

Canim inan ayni durumdayim. Az once niye bebeginiz yok tedavi olmuyormusunuz diye soru geldi. Biktim valla. Doktor stres yapma diyor bunlar sorularla strese sokuyorlar.

:KK51::KK51::KK51::KK51:

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN CANIM NE BU SINAVDA BAŞARILI OLAMAYACAĞIM SANIRIM ÇÜNKÜ HAŞA HEMEN İSYANA DÜŞÜYORUM BİRGÜN DUA EDİP 2.GÜN İSYAN D-OLU SÖZLER SARFEDİYORUM O SORU SORANLARA HİÇ BİRŞEY DEMİYORUM ARTIK DÜNDE AMCAMIN KAYINVALİDESİ BANA SORUYOR YOLDA BEBEK FALAN YOKMU DİYE BENDE DÜŞÜK OLDU GEÇEN AY DEDİM AMA SESİMDE TİTREDİ İÇİMDE

kuzum kalk silkelen ..
Allahım gene nasip eder ..
tevekkül et,dua et .. dert etme ..
KANAMAM VAR SÜREKLİ 35 GÜNÜN 30 GÜNÜ LEKEM YADA KANAMAM OLDU VE ADET KANAMAM TEKRAR BAŞLADI BUDA STERESİMİ TETİKLİYOR SANIRIM DUA ETMEK İÇİMDEN GELDİĞİNDE KANAMAM OLUYOR HEP

KANAMAM VAR SÜREKLİ 35 GÜNÜN 30 GÜNÜ LEKEM YADA KANAMAM OLDU VE ADET KANAMAM TEKRAR BAŞLADI BUDA STERESİMİ TETİKLİYOR SANIRIM DUA ETMEK İÇİMDEN GELDİĞİNDE KANAMAM OLUYOR HEP

canım benim doktorun normal dedi mi ? :KK51:

X