İnferliteye giden kızlar bakar mısınız?

omrum94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
772
431
29
Arkadaşlar ultrasonla muayenede gözlem formuma yazılanları attım ve araştırdım ama anlatamadım beni aydınlatacak birilerine ihtiyacım var.

Eklentiler

• IMG_0142.jpeg
    IMG_0142.jpeg
    122,8 KB · Görüntüleme: 85
Anladığım kadarıyla sadece tahmin ediyorum buarada ama sanırım Endometrium kalınlıgınız 5mm digerleri ise sağ ve sol yumurtaliklarınızdaki folikül büyüklüklerini anlatıyor.
Arkadaşlar ultrasonla muayenede gözlem formuma yazılanları attım ve araştırdım ama anlatamadım beni aydınlatacak birilerine ihtiyacım var.

Anladığım kadarıyla sadece tahmin ediyorum buarada ama sanırım Endometrium kalınlıgınız 5mm digerleri ise sağ ve sol yumurtaliklarınızdaki folikül büyüklüklerini anlatıyor.
Yani sizce bir problem var mı bende araştırdım fakat istediğim bir bilgiye sahip olamadım

Yoo nasil yani doktor normal kontrol etmis degerlerinizi yazmiş sadece bence normal gibi ama tabi ben doktor degilim 😊 Kontrol eden doktora danısabilirsiniz.
Sabah saatleri gözüm çok zor açılırken birden ultroson denildi inanın uykum tink diye o an açıldı o telaşla hiçbir şekilde mantıklı davranıp soru soramadım 😅 kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim ✋

X